Προς το περιεχόμενο

WD Passport Essential 500GB Silver USB3.0 72Ευρω


stenlibi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

και τις 2 φορες μου ειπαν οτι αν και το κουτι γραφει 2 χρονια εγγυησης, εχω 1 χρονο στην πραγματικοτητα.

 

γιατί έχεις 1 χρόνο?

 

http://www.techpowerup.com/156861/WD-Slashes-HDD-Warranties-By-A-Third-%E2%80%93-But-You-Can-Buy-Them-Back.html

 

Western Digital is lowering the warranty on some of its HDD lines from 3 years to a mere 2, with the affected lines being the Caviar Blue, Caviar Green and Scorpio Blue. Lines not affected are the Caviar Black, Scorpio Black, A/V drives and externals.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αληθεια??? Προφανως, οι τυποι απ το electroworld με κοροιδεψαν... 2 Φορες ρωτησα τη διαρκεια εγγυησης, στην εξυπηρετηση πελατων τους, και τις 2 φορες μου ειπαν οτι αν και το κουτι γραφει 2 χρονια εγγυησης, εχω 1 χρονο στην πραγματικοτητα.

 

Μιας και υπολειπομαι σε γνωσεις, μπορεις σε παρακαλω να με ενημερωσεις για το τι εκανες (και να κανω) για να ειμαι καλυμμενος? ευχαριστω πολυ παιδια. σορυ στο παιδι που ανοιξε το θεμα για το οφ τοπικ.

 

Click

Βάλε τους S/N να δεις τι διάρκεια έχεις κι αν δεν είναι η επιθυμητή κανε registration για να τους καταχωρήσεις (εγώ έκανα άλλη διαδικασία και μάλλον τσάμπα σκανάρισα αποδείξεις).

Απλά ακολούθεισε τις οδηγίες τους αλλά πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό πρώτα καταχωρόντας τα πραγματικά στοιχεία σου.

 

και τις 2 φορες μου ειπαν οτι αν και το κουτι γραφει 2 χρονια εγγυησης, εχω 1 χρονο στην πραγματικοτητα.

Μπορεί απλά να μη γνώριζαν ούτε και οι ίδιοι και να αναφέρονταν στο υπόλοιπο βάση ημ/νιας κατασκευής (και ίσως αυτό να εξηγεί και γιατί τους ξεφορτώνονταν)

 

Μήπως να το διαγράψω αυτό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτάσει μέχρι ένα βήμα πριν την την οριστικοποίηση της αγοράς αλλά πουθενά δεν μου ζήτησε αριθμό κουπονιού. Υπάρχουν καποιες προυποθέσεις? Να εχω κάνει καποια άλλη αγορά πρώτα απο αυτο το κατάστημα για παράδειγμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτάσει μέχρι ένα βήμα πριν την την οριστικοποίηση της αγοράς αλλά πουθενά δεν μου ζήτησε αριθμό κουπονιού. Υπάρχουν καποιες προυποθέσεις? Να εχω κάνει καποια άλλη αγορά πρώτα απο αυτο το κατάστημα για παράδειγμα?

 

Όταν το βάζεις στο καλάθι - στη αρχή - δεν σου έχει κάτω από το προιόν ένα κουτάκι για να βάλεις τον κωδικό και να σου κάνει την έκπτωση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτάσει μέχρι ένα βήμα πριν την την οριστικοποίηση της αγοράς αλλά πουθενά δεν μου ζήτησε αριθμό κουπονιού. Υπάρχουν καποιες προυποθέσεις? Να εχω κάνει καποια άλλη αγορά πρώτα απο αυτο το κατάστημα για παράδειγμα?

Δυστυχώς αγαπητέ τώρα που σ' έπιασε η όρεξη εσένα, σχόλασε ο γάμος. :P

Τα κουπόνια ίσχυαν για την περίοδο των χειμερινών εκπτώσεων και λόγικά σταμάτησαν με το έμπα του παλουκοκάφτη.

Καλά δυό μήνες που ήταν σε εξέλιξη εσύ δεν πήρες χαμπάρι τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αγαπητέ τώρα που σ' έπιασε η όρεξη εσένα, σχόλασε ο γάμος. :P

Τα κουπόνια ίσχυαν για την περίοδο των χειμερινών εκπτώσεων και λόγικά σταμάτησαν με το έμπα του παλουκοκάφτη.

Καλά δυό μήνες που ήταν σε εξέλιξη εσύ δεν πήρες χαμπάρι τίποτα?

 

ΓΑΜΩΤΟ!

 

Σήμερα το πρωί αποφάσισα ότι χρειάζομαι έναν σκληρό. Γενικότερα αγοράζω κάτι σχετικό με υπολογιστές κ.λ.π μια φορά τα δυο χρόνια, οπότε δεν πολυψάχνω τις προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΑΜΩΤΟ!

 

Σήμερα το πρωί αποφάσισα ότι χρειάζομαι έναν σκληρό. Γενικότερα αγοράζω κάτι σχετικό με υπολογιστές κ.λ.π μια φορά τα δυο χρόνια, οπότε δεν πολυψάχνω τις προσφορές.

 

Τσέκαρε και στον Κωτσόβολο που νομίζω έχει ακόμα κουπόνια και συνήθως έχει τις ίδιες τιμές με τα electro....

 

Edit : Link

 

 

Code : JXB93309

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ, σε ευχαριστώ.

 

Αυτός: http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10089031

 

με εκπτωση 20% πάει πιο φθηνος απο ότι τα άλλα χρώματα με έκπτωση 5% τα οποία έχουν πιο φθηνή αρχική τιμή. (Και πραγματικά δεν βρίσκω καμια άλλη διαφορά πέρα απο το χρώμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ, σε ευχαριστώ.

 

Αυτός: http://www.kotsovolo...?catid=10089031

 

με εκπτωση 20% πάει πιο φθηνος απο ότι τα άλλα χρώματα με έκπτωση 5% τα οποία έχουν πιο φθηνή αρχική τιμή. (Και πραγματικά δεν βρίσκω καμια άλλη διαφορά πέρα απο το χρώμα)

 

Παρακαλώ..

 

 

Ο wd σου βγαίνει στα 87 ευρώ και ο seagate στα 74...

Και οι δύο με USB 3.0 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε mac air θα το βαλω έτσι κ αλλιώς δεν μου χρειάζεται το 3.0

Απλά μου κόλλησε ο wd. Μπορει να πάω στον άλλον τελικά μιας και που απο wd έχω καεί άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε mac air θα το βαλω έτσι κ αλλιώς δεν μου χρειάζεται το 3.0

Απλά μου κόλλησε ο wd. Μπορει να πάω στον άλλον τελικά μιας και που απο wd έχω καεί άσχημα.

 

Kοίτα γούστα είναι αυτά...'Αλλοι δεν πάνε τους wd και άλλοι τους seagate, εγώ πιστεύω ότι είναι να μην σου τύχει...

Πάντως στην προκειμένη περίπτωση δεν βρίσκω λόγο να δώσεις 13.50 ευρώ παραπάνω για τον wd.

Το usb 3.0 καλό είναι να υπάρχει για μελλοντική χρήση με κάποιο άλλο pc μιας και μιλάμε για εξωτερικό σκληρό 2.5" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ρώτησες είναι κατόπιν παραγγελία, δεν έχουν όλα διαθεσιμότητα, πρόσεχέ το.

HDD's

Όσα έχουν ένα ποσοστο έκπτωσης πάνω από την τιμή, δέχονται τον κωδικό κατά την συμπλήρωση της φόρμας και στο αφαιρούν εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...