Προς το περιεχόμενο

θυμα απο την aytosmart


solegga2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, το καλοκαιρι 2011 αγορασα ενα αυτοκινητο απο την aytosmart στο Χαλανδρι. Ακομα με ταλεπωρει(26-2-2012) με την αδεια του αυτοκινητου λεγοντας καθε φορα οτι σε λιγες μερες εως τελος της εβδομαδας κλπ θα μου κανει την μεταβιβαση και με διαφορες δικαιολογιες το τρεναρει αποφασισα λοιπον, μεσου του forum να βρω και αλλους σαν και εμενα για να μοιραστουμε τα εξοδα και για να σταματησουμε την παρανομη δραση του διοτι εχω ψαξει και εχω στοιχεια παρα πολλα για εκεινον και για τον γιο του, οποιος ειναι διατεθημενος ας επικοινωνισει μαζι μου γιατι αν μαζευτουμε 4-5 ατομα, θα προφυλακιστει διοτι ειναι κατ εξακολουθιση κατ επαγγελμα και συσταση συμμοριας(κακουργημα),τουλαχιστον να προλαβουμε καποιον να μην την πατησει οπως την πατησαμε εμεις και καποιος πρεπει να τον σταματησει γιατι αυτο το κανει πολλα χρονια,γνωριζοντας οτι ειναι ψυχοφθορο και δαπανηρο να κινηθει καποιος εναντιον του και απο μονος του. Περιμενω ανταποκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μάντρα;Ναί είναι δυνατόν κύριε Γιάννη.Συμπληρώνεις υπεύθυνη δήλωση/πληρεξούσιο στα ΚΕΠ και αναλαμβάνει ο έμπορος την διαδικασία,την οποία δέν πρόκειται να κινήσει αν δέν πάρει στα χέρια του χρήμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μάντρα;Ναί είναι δυνατόν κύριε Γιάννη.Συμπληρώνεις υπεύθυνη δήλωση/πληρεξούσιο στα ΚΕΠ και αναλαμβάνει ο έμπορος την διαδικασία,την οποία δέν πρόκειται να κινήσει αν δέν πάρει στα χέρια του χρήμα...

 

Αν ομως τα παρει ??? Εγω το 2010 πηρα απο μαντρα ενα για τον γιο μου και την ιδια ημερα εγινε και η μεταβιβαση.Το πληρωσα μετρητα βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα υπάρχει η πιθανότητα.Αν θέλει πραγματικά να κρατήσει την επιχείρηση,απλά δέν θα το κάνει.Τα 5~10 χιλιάρικα που μπορεί να κερδίσει απο το εγχείρημα θα αποδειχτούν ψίχουλα μπροστά σε αυτά μιας δικαστικής διαμάχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φιλος μας τιμολογιο δεν εχει παρει ??? Εγω και τιμολογιο λιγο πιο κατω απο οτι πληρωσα πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...