Προς το περιεχόμενο

Cerberus Anti-Theft for Android free


ntopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με λιγα λογια αυτο το προγραμμα εχει την δυνατοτητα να στελνει και μυνηματα (αν πχ το εχει φτιαξει ετσι ο κατασκευαστης) χωρις να το γνωριζεις εσυ ?

Τεσπα, για μενα δεν κανει αλλα για οσους φοβουνται μην χασουν το κινητο τους και για οσους μπορουν αν το χασουν να το κυνηγησουν ακομα και στην αλλη ακρη της χωρας τοτε μπορει να φανει χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το προγραμμα ειναι πολυ καλο σε αυτο που κανει (αν δεν σας απασχολει αυτο που κανει απλα μη το χρησιμοποιειτε και μην "τσινατε" και θα ειμαστε ολοι χαρουμενοι).

Και η προσφορα εξισου καλη.

 

Το ειχα δοκιμασει πριν καιρο, ειδα οτι θελει λεφτα κλπ και το απεγκατεστησα βαζοντας καποιο αντιστοιχο δωρεαν με οχι τοσο καλες λειτουργιες. Η προσφορα αυτη ομως καραβολεψε. Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια αυτο το προγραμμα εχει την δυνατοτητα να στελνει και μυνηματα (αν πχ το εχει φτιαξει ετσι ο κατασκευαστης) χωρις να το γνωριζεις εσυ ?

Τεσπα' date=' για μενα δεν κανει αλλα για οσους φοβουνται μην χασουν το κινητο τους και για οσους μπορουν αν το χασουν να το κυνηγησουν ακομα και στην αλλη ακρη της χωρας τοτε μπορει να φανει χρησιμο.[/quote']

 

 

Καλά αυτό έτσι και αλλιώς μπορούνε να το κάνουν χίλια δύο διάσημα πρόγραμματα και αν δεν στέλνουν μήνυμα στέλνουν οπότε τους κάτσει διάφορες πληροφορίες ακόμα και το imei μας. Από τρύπες ασφαλείας το Android είναι σουρωτηρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ακριβως κανουμε register στον client;

 

κάνε ένα κόπο ρίξε μια ματιά στο πρώτο post μου και αν δεν καταλάβεις πες μου να διορθώσω την περιγραφή..

Το promotion ισχύει μέχρι αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που μπορω να δω για το license γιατι εμενα δε μου εβγαλε κατι.

 

Δεν εξαφανίστηκε η ειδοποίηση ότι η εφαρμογή λήγει σε χ μέρες; Αν ναι τότε έχεις την full έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμενα εγινε full licence τελικα. ευχαριστω το δημιουργο :)

 

Να είσαι καλά φίλε μου!

 

Η προσφορά ΤΕΛΕΙΩΣΕ

όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε.. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει με αυτόν τον κέρβερο...

ενεργοποιείται μόνο του το internet και το gps και μου έρχονται mail με την θέση μου..

έχω κλείσει την παρακολούθηση, αλλά αυτό συνεχίζει να κάνει του κεφαλιού του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...