Προς το περιεχόμενο

Αγορα table (κινεζικο?) για μικρη χρηση


durutti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΛπιζω να γραφω στο σωστο σημειο.

Παρακαλω να μου προτεινετε μια ταμπλετα για μικρη χρηση, κυριως για pdf περιοδικων και βιβλιων και μικρη χρηση ιντερνετ οταν απουσιαζω απο το σπιτι για μεγαλο χρονικο διαστημα.

Το kindle με απογοητευσε τελειως στα περιοδικα και στο οτι δεν βρισκω ευκολα ελληνικα βιβλια.. Και οσα βρισκω ειναι συνηθως pdf που με τις μετατροπες δυσκολα διαβαζονται..

 

Υπολογιζω να πουλησω λοιπον το κιντλ με λογικη χασουρα και να τα δωσω για φτηνη ταμπλετα..

 

ΥΓ δυστυχως δεν μπορω να κανω edit στον τιτλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις καποιο απο αυτα? τα εχετε δει απο κοντα? γιατι στις σελιδες βρισκω τα απειρα και δεν μπορω να διαλεξω!

και οι μαρκες δεν μου λενε τπτ απολυτως φυσικα! απλα δεν μπορει καποιο θα παλευεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι οχι και το ainol advanced II?

 

Ειναι χαλια?

 

Sent from my GT-I5800 using Insomnia

 

Τα Ainol δεν υπάρχουν ποτέ σε στοκ. Και αυτά που αξίζουν είναι τα Elf και Aurora.

 

Έχω δοκιμάσει το C71 και μου άρεσε πολύ. Video υπάρχει εδώ, είναι με την έκδοση 2.3 αλλά με 3.0UI.

 

Σε άλλο forum, 1-2 μέλη πήραν to Ramos W6HD και είναι σούπερ ικανοποιημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tabletistas το viewpad 10s πλεον δεν το βρισκω στην ελλαδα.εχεις υποψιν κανα αλλο με bluetooth?

 

Στις 10 ίντσες δεν έχω κάτι υπόψιν μου. Στις 9.7 υπάρχει το Herotab M10V2 και Herotab S1 που έχει και GPS. Και τα 2 φοράνε Android 2.3 και κανείς δεν έχει ιδέα αν και πότε θα αναβαθμιστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ραμος και το aurora φαινονται καλα.. αλλα παμε κοντα στα 150 ευρω.. και παλι οπως λες δεν ειμαστε σιγουροι οτι θα διαβαζονται τα pdf.. θα παω σε κανα μαγαζι που πουλαει ταμπλετες να δοκιμασω τα pdf μου φαινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10 ίντσες δεν έχω κάτι υπόψιν μου. Στις 9.7 υπάρχει το Herotab M10V2 και Herotab S1 που έχει και GPS. Και τα 2 φοράνε Android 2.3 και κανείς δεν έχει ιδέα αν και πότε θα αναβαθμιστούν.

 

Στο aoson m19 αν του βαλεις usb bluetooth θα το αναγνωρισει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο aoson m19 αν του βαλεις usb bluetooth θα το αναγνωρισει...?

 

Tο δοκίμασα αλλά δεν το αναγνώρισε. Η βλακεία των Κινέζων στο συγκεκριμένο θέμα είναι επικών διαστάσεων.....Υπάρχουν τουλαχιστον 5-6 καινούργια μοντέλα στο στυλ του Μ19 αλλά κανένα δεν έχει το bluetooth τσιπάκι των 2 δολλαρίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο δοκίμασα αλλά δεν το αναγνώρισε. Η βλακεία των Κινέζων στο συγκεκριμένο θέμα είναι επικών διαστάσεων.....Υπάρχουν τουλαχιστον 5-6 καινούργια μοντέλα στο στυλ του Μ19 αλλά κανένα δεν έχει το bluetooth τσιπάκι των 2 δολλαρίων.

Με καιει το bluetooth γιατι θελω να του δινω ιντερνετ απο το iphone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...