Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τιμή σκίζει. Κάνουν δουλειά τα χειροκινητα; Εμπειρίες κανεις;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Έπειτα απο την ανάγνωση των κριτικών το παράγγειλα. Thanks Polos!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εξαρτάτε πόσα τμ γκαζόν έχεις.Αν και ποτέ δεν είχα χειροκίνητη μάλλον μέχρι 20 τμ κάνεις δουλειά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 μαιου βγαινει το Diablo 3. Οποιος το εχει βρει για preorder απο το εξωτερικο σε χαμηλη τιμη να περασει link .Επισης καλυτερα να ειναι σε ψηφιακη μορφη (κατεβαζεις το game και σου δινουν αμεσα ενα cd-key) για να μην περιμενουμε :)

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

15 μαιου βγαινει το Diablo 3. Οποιος το εχει βρει για preorder απο το εξωτερικο σε χαμηλη τιμη να περασει link .Επισης καλυτερα να ειναι σε ψηφιακη μορφη (κατεβαζεις το game και σου δινουν αμεσα ενα cd-key) για να μην περιμενουμε :)

 

ευχαριστω

 

40 euro πάνω κάτω στο amazon.co.uk με free μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας γραψω κι εγω... ψαχνω πηγη για το αυτοκινητο της κοπελας μου με usb και φωτισμο σε κοκκινο χρωμα για vw ειδα αυτη την lg του mediamarkt αλλα δυστυχως δεν υπαρχει καπου κοντα μου mediamarkt εχει κανεις να προτεινει κατι τιμες γυρω στα 70-80e....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 μαιου βγαινει το Diablo 3. Οποιος το εχει βρει για preorder απο το εξωτερικο σε χαμηλη τιμη να περασει link .Επισης καλυτερα να ειναι σε ψηφιακη μορφη (κατεβαζεις το game και σου δινουν αμεσα ενα cd-key) για να μην περιμενουμε :)

 

ευχαριστω

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0030DH9R6/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=diablo301-21&linkCode=as2&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B0030DH9R6 40€ με δωρεάν μεταφορικά , φτηνότερα δε παίζει πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co...ASIN=B0030DH9R6 40€ με δωρεάν μεταφορικά , φτηνότερα δε παίζει πουθενά

 

Καθαρα απο θεμα τιμης παιζει μεχρι και 29ε (24λιρες) σε μαγαζια στην Αγγλια, δυστυχως ομως δεν στελνουν Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρα απο θεμα τιμης παιζει μεχρι και 29ε (24λιρες) σε μαγαζια στην Αγγλια, δυστυχως ομως δεν στελνουν Ελλαδα.

 

 

Νομιζω οτι οσο πλησιαζει η διαθεση του παιχνιδιου στα μαγαζια θα υπαρχει καλυτερη τιμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βρει μήπως κανείς καμιά FullHD κοντά στις 40'' κάτω από 400 € ?Βρίσκω με περίπου 380,όχι φθηνότερα...

Και κανένα εντελώς απλό dvd player,με scart δηλαδή,που να παίζει εξωτερικούς ελληνικούς υπότιτλους,όσο πιο φτηνό γίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω απο τον ενισχυτή μου ένα hdmi καλώδιο και να το βγάλω στον κήπο όπου θα δώσω εικόνα σε ένα projector και ήχο σε δυο ηχεία. Υπάρχει κάποια ΦΤΗΝΗ συσκευή που θα παίρνει στην είσοδο της το hdmi και θα διαχωρίζει την εικόνα στο hdmi out και τον ήχο σε δυο speaker out?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω απο τον ενισχυτή μου ένα hdmi καλώδιο και να το βγάλω στον κήπο όπου θα δώσω εικόνα σε ένα projector και ήχο σε δυο ηχεία. Υπάρχει κάποια ΦΤΗΝΗ συσκευή που θα παίρνει στην είσοδο της το hdmi και θα διαχωρίζει την εικόνα στο hdmi out και τον ήχο σε δυο speaker out?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Kατω απο 30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...