Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑταρχας σε ευχαριστω πολυ για την προσφορα.

ΜΑλλον δεν κανει γιατι το βυσμα του ειναι πλακουτσωτο.Απο οτι βλεπω το δικο σου ειναι 2.5αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επώνυμη και φθηνή μόνο Samsung 32D400

 

1.249€ στα MediaMarkt (επιβεβαίωσε ότι ισχύει ακόμα)

2. 248€ ο πρώτος στο skroutz χωρίς απόθεμα (http://www.skroutz.gr/s/344276/Samsung-LE32D400-32.html)

 

Καλησπέρα, ψάχνω για tv 32" μάλλον σε lcd λόγω χαμηλότερου κόστους...Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για tv 32" μάλλον σε lcd λόγω χαμηλότερου κόστους...Ευχαριστώ...

Δεν κρατιέμαι να μην το σχολιάσω παρ' ότι είμαι off-topic (και συγνώμη).

 

Δεν υπάρχει LCD & LED. Όλες LCD είναι. Το έχουμε πει δισεκατομμύρια φορές! Υπάρχουν οι CCFL-LCD (οι πιο παλιές με λάμπες φθορίου), και οι LED-LCD (οι νεότερες με τα πολύ φθηνότερα LED λαμπάκια, τα οποία φυσικά μας τα πουλάνε ως κάτι καινούριο->ακριβότερο). Το backlight αλλάζει μόνο με άλλα λόγια. Η μόνη διαφορά είναι το πάχος τους. Και αν θες την γνώμη μου, ΜΕ ΙΔΙΟ PANEL, οι CCFL είναι καλύτερες, λόγω του καλύτερου ομοιογενούς φωτισμού.

 

Αυτά για να μην σε πιάσει κότσο κανας πωλητής εκεί που θα πας να ψωνίσεις. Κι εννοείται πως η καλύτερη αγορά σου είναι η PLASMA, που με τα ίδια χρήματα χτυπάς μια 42αρα. Και δεν το εννοώ μόνο από €/ίντσες. Και από απόδοση καλύτερες είναι (ειδικά στο χαμηλό section της αγοράς που ψάχνεις).

 

Καλές αγορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πουθενά φτηνός εξωτερικός σκληρός δίσκος σε προσφορά από 1 TB και πάνω; Με εξωτερική τροφοδοσία

 

 

western digital elements 1TB 84€ με δωρεάν μεταφορικά http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002E7HEVU/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=wdigital-elements-1tb-21&linkCode=as2&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B002E7HEVU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1ΤΒ usb3.0 : 97,93 ευρώ http://www.kotsovolo...?catid=10099527 thumbs up (ενα εμοτικον της προκοπης δεν εχουμε εδω μεσα!!!)

Barbara1980 αυτο ειναι πολυ πιο γρηγορο, πιο futureproof και δεν θα περιμενεις 8-14 μερες... ;) (ολα αυτα με μολις 97.93-85.74=12.19 euros παραπανω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κουπονι JXB93309

 

Ωραιος ο γιατρος! :-)

 

Βαλε το δισκο στο καλαθι σου, εκει που λεει κουπονι βαλε τον κωδικο και εχεις τιμη "Σύνολο: 139,90 € 97,93 €" Συνεχισε την παραγγελια και τελειωσες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω παραγγείλει απο 19/2 ακομη δεν εχουν παρλαβει.Θα περιμενετε αρκετα,σας προετοιμαζω αν δεν ειναι διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους.

ψαχνω για ενα laptop "γενικης χρησης",για λιγο απολα δλδ,με τα εξεις χαρακτηριστικα:

τετραπυρινο επεξεργαστη(ασχετως intel/amd)

καρτα γραφικων αυτονομη 1g τουλαχιστον

ram 4g το λιγοτερο

15" τουλ.

ολα τα αλλα σε δευτερη μοιρα,,,

μεχρι 600Ε

καμια προταση????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω που εχω παραγγείλει απο 19/2 ακομη δεν εχουν παρλαβει.Θα περιμενετε αρκετα,σας προετοιμαζω αν δεν ειναι διαθεσιμο.

 

Χρησιμη η πληροφορια σου... Πολυς καιρος ομως apo 19-2 Ορφεα, μηπως οπου να ναι παραλαβουν; Λιγο ρισκο barbara... Αλλα και απο το αμαζον θα σου αργησει και δεν συμφερει και σαν προιον (usb2.0)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...