Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Horn είπε

Καλησπερα ψαχνω για αναπαυτικη καρεκλα διοτι εχω αρχισει να εχω πονους στην πλατη μου....μπατζετ 80 ευρω αλλα ισως μπορει να φτασει και στα 100 αν υπαρχει κατι πολυ καλο..

ΥΨΟΣ  1.81

103 κιλα

ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε προταση

Ύψος: 181
Ιδανικό Βάρος: 80 κιλά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνω για κουκουλα αυτοκινητου ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ. Το τονιζω αδιαβροχη, γιατι πολλές λενε οτι ειναι αλλα μολις ριξει λιγο νερο, βρεχεται και το αυτοκίνητο απο κατω. Πιστευω μεχρι 80€ ειναι καλα, αν βρεθεί ομως κατι πααααρα πολυ καλο θα ανεβω λιγο παραπάνω.

Αν εχει σημασια, το αυτοκίνητο εχει διαστασεις 4,37m x 1,81m x 1,49m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Horn είπε

Καλησπερα ψαχνω για αναπαυτικη καρεκλα διοτι εχω αρχισει να εχω πονους στην πλατη μου....μπατζετ 80 ευρω αλλα ισως μπορει να φτασει και στα 100 αν υπαρχει κατι πολυ καλο..

ΥΨΟΣ  1.81

103 κιλα

ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε προταση

 

3 ώρες πριν, zacharis1955 είπε
Ύψος: 181
Ιδανικό Βάρος: 80 κιλά

Ναι και εγώ ψάχνω για καρέκλα γραφείου  ή gaming οτιδήποτε αρκεί να ναι καλή και budget μεχρι 70-80 ευρώ μαξ

και ναι υψος παρομοιο με το παλικαρι απο πανω αλλα εγω ειμαι γυρω στα 75 κιλά , καμία πρόταση ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για να αντικαταστήσω το πληκτρολόγιο σε ένα λάπτοπ Lenovo e530, μιας και 3 πλήκτρα δεν λειτουργούν πλέον. Τα καθάρισα, έκανα reinstall drivers, τίποτα.

 

Βρίσκω κάτι μαϊμού πληκτρολόγια στο AliExpress, που είναι σχετικά φτηνά, αλλά δεν ξέρω πόσο καλά είναι. Βρίσκω επίσης πληκτρολόγια στο eBay. Αυτό που θα ηθελα είναι να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο άλλο site με τέτοια πράγματα που εγώ δεν το γνωρίζω, ώστε να ψάξω και εκεί μπας και βρω κάτι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Ψάχνω για να αντικαταστήσω το πληκτρολόγιο σε ένα λάπτοπ Lenovo e530, μιας και 3 πλήκτρα δεν λειτουργούν πλέον. Τα καθάρισα, έκανα reinstall drivers, τίποτα.

Βρίσκω κάτι μαϊμού πληκτρολόγια στο AliExpress, που είναι σχετικά φτηνά, αλλά δεν ξέρω πόσο καλά είναι. Βρίσκω επίσης πληκτρολόγια στο eBay. Αυτό που θα ηθελα είναι να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο άλλο site με τέτοια πράγματα που εγώ δεν το γνωρίζω, ώστε να ψάξω και εκεί μπας και βρω κάτι καλύτερο

Δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Δεν είναι θέμα αναβάθμισης. Μια τέτοια βάση μπορεί να χρησιμοποιηθεί και με ομπρέλες άλλων. Αν κάνουν και οι 2 το ίδιο αποτελεσματικά και η 32άρα μου επιτρέπει να βάλω περισσότερες επάνω, γιατί να μην την προτιμήσω; Από την άλλη η 32άρα μπορεί να μην κάνει για λεπτότερες από την Maui, οπότε να χάνεις προς τα κάτω...

Δεν έχω καταλήξει. Προβληματισμό θέτω. Δεν έχω εικόνα για τις συνηθέστερες διαμέτρους των ομπρελών γενικά, ούτε το μηχανισμό της κρουστικής βάσης, έτσι ώστε να ξέρω ποια είναι περισσότερο πασπαρτού. Γιατί αυτό μ' ενδιαφέρει στην τελική. Να μπορώ να κουμπώσω όσες περισσότερες ομπρέλες συγγενών, φίλων, δικές μου κλπ μπορώ. Δεν είναι ανάγκη να την παντρέψω με τη Maui μόνο.

32 είναι η μέγιστη που μπορεί να δεχτεί. Από εκεί και πέρα είναι ποσό μέσα μπορεί να μπει η βίδα-μαργαρίτα.συνεπως πας για 32  

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, enteacher04 είπε

Ψάχνω για να αντικαταστήσω το πληκτρολόγιο σε ένα λάπτοπ Lenovo e530, μιας και 3 πλήκτρα δεν λειτουργούν πλέον. Τα καθάρισα, έκανα reinstall drivers, τίποτα.

Βρίσκω κάτι μαϊμού πληκτρολόγια στο AliExpress, που είναι σχετικά φτηνά, αλλά δεν ξέρω πόσο καλά είναι. Βρίσκω επίσης πληκτρολόγια στο eBay. Αυτό που θα ηθελα είναι να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο άλλο site με τέτοια πράγματα που εγώ δεν το γνωρίζω, ώστε να ψάξω και εκεί μπας και βρω κάτι καλύτερο

από AliExpress και Ebay.com για οτιδήποτε πάνω από 20 $ μαζί με τα μεταφορικά θα "φας" τελωνείο...

https://www.amazon.co.uk/perfk-Keyboard-QWERTY-Replacement-ThinkPad/dp/B07Z8T9CJD

https://www.amazon.co.uk/Baosity-ThinkPad-Notebook-Replacement-Keyboards/dp/B07ZBD151W

2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Δες εδώ

Αυτό είναι από AliExpress σε τιμή Ελλάδας...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

από AliExpress και Ebay.com για οτιδήποτε πάνω από 20 $ μαζί με τα μεταφορικά θα "φας" τελωνείο...

https://www.amazon.co.uk/perfk-Keyboard-QWERTY-Replacement-ThinkPad/dp/B07Z8T9CJD

https://www.amazon.co.uk/Baosity-ThinkPad-Notebook-Replacement-Keyboards/dp/B07ZBD151W

Αυτό είναι από AliExpress σε τιμή Ελλάδας...

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, τελικά αποφάσισα να το "ρισκάρω" λίγο από άποψη ποιότητας, και να πάρω από AliExpress. Η τιμή ήταν δελεαστική, μιας και πήρα πληκτρολόγιο με 16 ευρώ. Τώρα το ποσό καλό είναι, θα δείξει.

Ευχαριστώ και πάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυμηχανημα "σπιτικό". Να έχει Wifi και φτηνά μελάνια. Χρήση πόλη χαλαρή. Κανά έκτακτο χαρτί για τραπεζα, εφορία κλπ...καμία εργασία παιδιών για σχολείο κλπ. Δεν το θέλω για φωτογραφίες. Το αν θα είναι εχρωμος η όχι εξαρτάται από το vfm του.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/5/2020 στις 8:59 ΜΜ, stelakis1914 είπε

Αστειευόμενος το έγραψα γιατί ήταν απίθανο να βρεις έτοιμο αυτό που ζήτησες. Αν σε ενδιαφέρει όμως το άψογο αισθητικό αποτέλεσμα -ανεξάρτητα από το κόστος-, πρέπει να απευθυνθείς σε επαγγελματία που ασχολείται με την βαφή πλαστικών γιατί είναι μια δύσκολη υπόθεση. 

Ναι οκ, μετά το κατάλαβα. Βασικά Επειδή είναι το πλακάκι σε τέτοιο χρώμα περίπου δε θέλω να βάλω λευκό που να χτυπάει στο μάτι. Από εκεί και πέρα, δεν καίγομαι για τρελό αισθητικό αποτέλεσμα, απλά να "δένει" στο μάτι.

Στις 24/5/2020 στις 9:02 ΜΜ, zacharis1955 είπε

Ναι, σίγουρα!

Σιγά την δύσκολη υπόθεση!

Και πάλι ευχαριστώ. Το τριήμερο 5-7 Ιουνίου θα βρεθώ στη Θεσσαλονίκη και θα κοιτάξω μήπως βρω κάτι που αν δεν είναι κεραμιδί, να πλησιάζει λίγο στο χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορά 6 ή7 κιλών πλυντηρίου οικονομικού για ένα άτομο butget 180-230 ευρώ

είμαι ανάμεσα σε αυτά

https://www.skroutz.gr/s/6546949/Finlux-FXF6-100T.html#reviews

https://www.skroutz.gr/s/19961928/Arielli-AWM-6108.html

https://www.skroutz.gr/s/19993667/Arielli-AWM-7019SK.html

ποιό θα επιλέγατε;

εγώ κλείνω προς το τρίτο:)

Με μια δεκασέλιδη αναζήτηση είδα οτι προτείνετε και αυτό 

https://diogenistore.gr/finlux-fxf2-1012t-πλυντήριο-ρούχων-10kg-a-1200-στροφών-εμπρόσθιας-φόρτωσης-σε-λευκό-χρώμα-fxf21012t.html

αλλα ξεφεύγει με τα μεταφορικά και είναι αχρείαστο το δεκάκιλο για ένα άτομο.

 

Επεξ/σία από exploi7ed
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, exploi7ed είπε

Αγορά 6 ή7 κιλών πλυντηρίου οικονομικού για ένα άτομο butget 180-230 ευρώ

 

Κοντά στο ανώτατο όριο του budget σου θα άξιζε να κοιτάξεις τα Whirlpool FWSF61053W EU και Candy CSS41272D3/1-S.

Tα Arielli πιθανότατα παράγονται σε εργοστάσιο της Midea Group.

 

Επεξ/σία από altctrldel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Ψάχνω για μία αξιόπιστη ελεύθερη κουζίνα με κεραμικές εστίες και φούρνο 70+ λίτρα χωρίς ιδιαίτερα μεγάλο κόστος (< 400 ευρώ). Βλέπω ότι οι επιλογές είναι σχετικά περιορισμένες όσον αφορά τις εταιρίες (Zanussi, AEG, Electrolux, Korting, Gorenje, Morris). Έχει κανένας καμία πρόταση, ειδικά όσον αφορά τη εταιρία, γιατί δεν έχω ιδέα;

Ενδεικτικά, αναφέρω μερικές που κοιτάω:

Zanussi ZCV65050WA

Zanussi ZCV65030WA

AEG 30006VL-WN

Zanussi ZCV65020XA

Electrolux EKC6430AOX

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...