Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

ευχαριστω για την απαντηση, την εχει και φιλος και ειμαι μαλλον αναμεσα σε αυτη και την Delonghi Dedica  EC685. αν εχει κανεις αποψη και για τις δυο θα ηθελα μια γνωμη παρακαλω.

5 ώρες πριν, SilentVoice είπε

Ανέβηκε για λίγο αυτή η προσφορά στα 199 και πολλοι δεν την προλάβαμε. Γενικά οι υπεραυτόματες κυμαινονται σε 250-300 , αν ψάχνεις κάτι τέτοιο.
https://www.mediamarkt.gr/product/eidi-spitiou-mikrosuskeues/kafetieres-kafes/mixanes-espresso/kafetiera-espresso-delonghi-esam3200s-magnifica--1350w--asimi/0651700asimi/0651700

ναι δυστυχως την ειδα και εγω αργα αλλα ευχαριστω. μαλλον θα περιμενω μηπως παιξει καμια καλη προσοφρα αλλιως θα παω σε καποια απο τις προαναφερομενες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα, δυστυχώς όσο κι αν έχω ψάξει, δεν καταφέρνω να εντοπίσω καλώδιο για φορητό σκληρό δίσκο 2.5" δηλαδή usb-micro-b σε usb-c αλλά και usb-micro-b σε usb-a σε διάσταση μήκους μικρότερο ή έως 20cm. Το βέλτιστο θα ήταν καλώδιο και 5 ή 10cm.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gousias είπε

Καλημέρα, δυστυχώς όσο κι αν έχω ψάξει, δεν καταφέρνω να εντοπίσω καλώδιο για φορητό σκληρό δίσκο 2.5" δηλαδή usb-micro-b σε usb-c αλλά και usb-micro-b σε usb-a σε διάσταση μήκους μικρότερο ή έως 20cm. Το βέλτιστο θα ήταν καλώδιο και 5 ή 10cm.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει, ευχαριστώ.

Δεν υπάρχει...

4 ώρες πριν, karakatsanisg είπε

Ψάχνω για ασπρόμαυρο laser εκτυπωτή για 200 εκτυπώσεις την ημέρα. 

Σχετικά οικονομικό ...

https://www.jmsolutions.gr/Εκτυπωτές-and-Φωτοτυπικά-106/Εκτυπωτές-110/Εκτυπωτές-111/-6587-4ZB77A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ένα καλό, αξιόπιστο και μοντέρνο αναλογικό θερμόμετρο εσωτερικού χώρου, κατά προτίμηση με σύνδεση σε ρεύμα και όχι με μπαταρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για ένα αθόρυβο ποντίκι, τα mini δε με βολεύουν, δεν έχω και κανένα τεράστιο χέρι αλλά όχι και για mini. Budget κοντά στο 50ευρω, όχι για gaming, για γραφείο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/1/2022 στις 10:52 ΜΜ, Jake07 είπε

Καλησπέρα, ψάχνω για ένα αθόρυβο ποντίκι, τα mini δε με βολεύουν, δεν έχω και κανένα τεράστιο χέρι αλλά όχι και για mini. Budget κοντά στο 50ευρω, όχι για gaming, για γραφείο. 

https://t-support.gr/index.php?route=product/product&product_id=1201623

Στις 15/1/2022 στις 11:37 ΜΜ, cmour79 είπε

Ψάχνω για τον πρώτο μου 3d printer. Budget 200€. 

https://www.banggood.com/it/Creality-3D-Ender-3-Pro-DIY-3D-Printer-Kit-220x220x250mm-Printing-Size-With-Magnetic-Removable-Platform-Sticker-p-1346320.html?cur_warehouse=PL

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ελαφρύ φορητό 14αρι και κάτω για προγράμματα γραφείου, web browsing (trade view, μετοχές γραφικές), και ελαφρύ εκμάθηση και προγραμματισμό. Βρήκα από κατάστημα με δόσεις (Κύπρος) στα 550€ το Huawei D14 i3-10110U/8GB/256GB. Υπάρχει κάτι καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Son^Goku said:

Ψάχνω για ελαφρύ φορητό 14αρι και κάτω για προγράμματα γραφείου, web browsing (trade view, μετοχές γραφικές), και ελαφρύ εκμάθηση και προγραμματισμό. Βρήκα από κατάστημα με δόσεις (Κύπρος) στα 550€ το Huawei D14 i3-10110U/8GB/256GB. Υπάρχει κάτι καλύτερο;

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή (part 2)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο μαγαζί για αγορά ξενοδοχιακού εξοπλισμού, σε ηλεκτρικές συσκευές ??

Θα χρειαστώ x5 φορες τα παρακάτω: 

- 43 smart TV

- Ψυγεία (σχετικα μικρά γύρω στο 150κατι)

- Πλυντήρια (τα μικρά σε μέγεθος με την πορτα μπρος)

- 18000 A/C inverter με ενσύρματη σύνδεση (panel)

- Φουρνο + Εστία + απορροφητήρα συρόμενο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 14/1/2022 at 2:25 ΜΜ, zacharis1955 said:

Λέει 40 μέρες αναμονή για παραλαβή ο εκτυπωτής. Κάτι πιο διαθέσιμο;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, karakatsanisg said:

Λέει 40 μέρες αναμονή για παραλαβή ο εκτυπωτής. Κάτι πιο διαθέσιμο;

Ευχαριστώ

https://www.in-toner.gr/product/hp-107a-mono-laser/

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/1/2022 στις 11:37 ΜΜ, koslol8 είπε

Ψαχνω για παπούτσι για τρέξιμο.

Σκοπός μου είναι να χρησιμοποιηθεί για αρχή στον ημιμαραθωνιο και έπειτα στον μαραθώνιο. Χρειάζομαι επομένως κάτι που να κάνει για μεγάλες αποστάσεις και όσο πιο άνετο γίνεται. Δεν θέλω να είναι πολύ στενό μπροστά, γιατί έχω σχετικά μεγάλο κουτουπιε.

Αυτή τη στιγμή έχω τα ASICS nimbus 21. 

Όποιος μπορει, να μου προτείνει κάποιο μοντέλο δοκιμασμένο.

Τιμή μέχρι 120-150€. Δεν θα αγοραστεί άμεσα, μπορώ να περιμένω μήπως πετύχω καμιά καλή προσφορά.

Nike Pegasus 38, New Balance 1080, Nike Fly 4, Adidas Adios Pro2

Από το φτηνότερο στο ακριβότερο. Αντίστοιχα από πιο προπονητικά σε ποιο αγωνιστικά.

Οι τιμές  που παίζουν συνήθως όταν είναι σε προσφορά είναι 60, 90,100,150€ αντίστοιχα.

Για το πλατύ μπροστά που αναφέρεις πρέπει να τα δοκιμάσεις πριν επιλέξεις. πχ το nimbus που αναφέρεις εμένα μου φαίνεται πολύ στενό, αλλά είναι υποκειμενικό..

 

Επεξ/σία από gusteg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gusteg είπε

Nike Pegasus 38, New Balance 1080, Nike Fly 4, Adidas Adios Pro2

Από το φτηνότερο στο ακριβότερο. Αντίστοιχα από πιο προπονητικά σε ποιο αγωνιστικά.

Οι τιμές  που παίζουν συνήθως όταν είναι σε προσφορά είναι 60, 90,100,150€ αντίστοιχα.

Για το πλατύ μπροστά που αναφέρεις πρέπει να τα δοκιμάσεις πριν επιλέξεις. πχ το nimbus που αναφέρεις εμένα μου φαίνεται πολύ στενό, αλλά είναι υποκειμενικό..

 

Η αλήθεια είναι ότι τα nimbus με ταλαιπωρησαν λίγο μέχρι να ανοίξουν και να πάρουν τη φόρμα του ποδιού μου. Τώρα μου είναι πολύ άνετα, αλλά η σόλα έχει σκληρύνει αρκετά.

Σκεφτόμουν να πάω να δοκιμάσω τα pegasus 38, αλλά είδα ότι είναι στενό παπούτσι γενικά. Μια δοκιμή βέβαια θα με πείσει.

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...