Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2020 στις 2:04 ΜΜ, ribo7 είπε

Εγώ παρήγγειλα αυτή mfavour.

Εντάξει, δε περιμένω και εξαιρετική ποιότητα για ~ 150€ αλλά καλύτερη θα είναι από μια απλή που έχω τώρα.

Φίλε καλησπέρα,  μπορείς να μου πεις εντυπώσεις απ τη καρέκλα μιας και για budget level συστήνεται ως τίμια. Συγκεκριμενα εχω βρει αυτήν https://www.amazon.es/mfavour-Ergonómica-Escritorio-Reposabrazos-Reposacabezas/dp/B09J56Y2N4/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8 αλλά δυστυχως δεν υπαρχει feedback για να σχηματισω μια αρχική άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σταθερή γενικά. Θα ήθελα όμως περισσότερη υποστήριξη στη μέση (το μαξιλαράκι που έχει ίσως θα βόλευε να πάει πιο "μέσα" (προς την μέση μου)). Αλλά ίσως παίζει ρόλο και το ύψος μου (1.7μ). Επίσης, τα στηρίγματα χεριών θα ήθελα να πήγαιναν πιο χαμηλά ώστε να χωράνε άνετα κάτω από το γραφείο (μιας και φέρνω τη καρέκλα ακριβώς μπροστά στο γραφείο, ώστε να στηρίξω τα χέρια μου στο γραφείο και όχι στα πλαινά στηρίγματα). Επίσης, το ύφασμα στο κάθισμα είναι αρκετά λείο, και σα να γλιστράει ο κ..λος μους λίγο. Για 150 πιστεύω τίμια πάντως.

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ψαχνω για τηλεοραση 48-50" με μεγιστο οριο τα 400€. Υπαρχει καποια προταση σε αυτη την τιμη αυτη την περιοδο ή να παω σε ενα καταστημα με στημενες τηλεορασεις και και να επιλεξω αυτη με την εικονα που μου αρεσει περισσοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Beorn είπε

Καλημερα, ψαχνω για τηλεοραση 48-50" με μεγιστο οριο τα 400€. Υπαρχει καποια προταση σε αυτη την τιμη αυτη την περιοδο ή να παω σε ενα καταστημα με στημενες τηλεορασεις και και να επιλεξω αυτη με την εικονα που μου αρεσει περισσοτερο?

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/44-54/tcl-50p615-50-led-4k-smart-tv-tileorasi/?productId=20405031

https://www.bestdeal.gr/index.php?route=product/product&originator=aggregator&product_id=2651157

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ribo7 είπε

Σταθερή γενικά. Θα ήθελα όμως περισσότερη υποστήριξη στη μέση (το μαξιλαράκι που έχει ίσως θα βόλευε να πάει πιο "μέσα" (προς την μέση μου)). Αλλά ίσως παίζει ρόλο και το ύψος μου (1.7μ). Επίσης, τα στηρίγματα χεριών θα ήθελα να πήγαιναν πιο χαμηλά ώστε να χωράνε άνετα κάτω από το γραφείο (μιας και φέρνω τη καρέκλα ακριβώς μπροστά στο γραφείο, ώστε να στηρίξω τα χέρια μου στο γραφείο και όχι στα πλαινά στηρίγματα). Επίσης, το ύφασμα στο κάθισμα είναι αρκετά λείο, και σα να γλιστράει ο κ..λος μους λίγο. Για 150 πιστεύω τίμια πάντως.

θεωρεις οτι σε υψος1,85μ είναι λειτουργική ή θα δεινοπαθήσει η μέση μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, almandim είπε

θεωρεις οτι σε υψος1,85μ είναι λειτουργική ή θα δεινοπαθήσει η μέση μου?

Δύσκολο να σου πω. Οι καρέκλες δυστυχώς θέλουν δοκιμή. Αν την πάρεις πάντως (όποια να πάρεις βασικά), ίσως βρεις λύση με κανά έξτρα μαξιλαράκι μέσης.

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρίσκουμε φτηνότερα  παρελκόμενα/ανταλλακτικά   pads για EMS/TENS συσκευές  της BEURER/SANITAS στην Ελλάδα/εξωτερικό συμπεριλαμβανομένων και των ταχυδρομικών/μεταφορικών ( Οφείλω να ομολογήσω ότι δεν γνωρίζω  πολλά  για το θέμα )?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Walternet είπε

Που βρίσκουμε φτηνότερα  παρελκόμενα/ανταλλακτικά   pads για EMS/TENS συσκευές  της BEURER/SANITAS στην Ελλάδα/εξωτερικό συμπεριλαμβανομένων και των ταχυδρομικών/μεταφορικών ( Οφείλω να ομολογήσω ότι δεν γνωρίζω  πολλά  για το θέμα )?

Electrode Pads for EMS & TENS devices from Sanitas & Beurer, ψάξε στο Google....

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ribo7 είπε

Δύσκολο να σου πω. Οι καρέκλες δυστυχώς θέλουν δοκιμή. Αν την πάρεις πάντως (όποια να πάρεις βασικά), ίσως βρεις λύση με κανά έξτρα μαξιλαράκι μέσης.

φιλε σ'ευχαριστώ πολύ. Ισχύει, θέλουν δοκιμή και αυτος είναι ο κύριος παραγοντας που με κανει να διατηρώ τις αμφιβολίες μου για αγορα καρεκλας χωρις πρώτα να την έχω δει από κοντά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

θέλω να ενεργοποιήσω το Microsoft Office 2019 Professional Plus.

Το έχω εγκατεστημένο οπότε θα ήθελα να το ενεργοποιήσω με ένα κλειδί χωρίς να χρειαστεί απεγκατάσταση και νέα εγκατάσταση.

έχω δεί αυτά:

Buy Microsoft Office 2019 Professional Plus - Phone Activation Software Software Key - HRKGame.com | HRKGame.com

(Phone Activation)

Buy Microsoft Office 2019 Professional Plus Software Software Key - HRKGame.com | HRKGame.com

(online activation)

 

Κάνουν για αυτό που θέλω ή έχετε να μου προτέινετε κάτι δοκιμασμένο;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, jimaras1 είπε

Καλημέρα,

θέλω να ενεργοποιήσω το Microsoft Office 2019 Professional Plus.

Το έχω εγκατεστημένο οπότε θα ήθελα να το ενεργοποιήσω με ένα κλειδί χωρίς να χρειαστεί απεγκατάσταση και νέα εγκατάσταση.

έχω δεί αυτά:

Buy Microsoft Office 2019 Professional Plus - Phone Activation Software Software Key - HRKGame.com | HRKGame.com

(Phone Activation)

Buy Microsoft Office 2019 Professional Plus Software Software Key - HRKGame.com | HRKGame.com

(online activation)

 

Κάνουν για αυτό που θέλω ή έχετε να μου προτέινετε κάτι δοκιμασμένο;

Ευχαριστώ.

Μια χαρά, στην χειρότερη τα ξανακατεβάζεις από το link που θα σου δώσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...