Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Rebelos2018 είπε

Δεν θέλω headphones αλλά ψείρες.

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/akoystika/akoustika-pseires/186031-jbl-endurance-run-sport-black

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Σ'ευχαριστώ έχουν δυνατή ένταση;

Γενικά έχουν κακές κριτικές βλέπω πάντως.

Επεξ/σία από Rebelos2018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θελω να βρω οικονομικη προσφορα του Kaspersky Anti Virus (οχι του internet security). Για 2 pc και κατα προτιμηση για αρκετα χρονια 2, 3.
Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, John31 είπε

Καλησπερα. Θελω να βρω οικονομικη προσφορα του Kaspersky Anti Virus (οχι του internet security). Για 2 pc και κατα προτιμηση για αρκετα χρονια 2, 3.
Ευχαριστω.

https://www.kinguin.net/category/142311/kaspersky-anti-virus-2023-eu-key-2-years-2-devices

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2024 στις 12:55 ΜΜ, zacharis1955 είπε

Εχω αγοράσει πολλά πράματα από κεί, οι αναγραφόμενοι χρόνοι παράδοσης (± 2-3 μέρες) μου τηρήθηκαν πάντα.
Σε πολλά προϊόντα είναι Drop Shipping κατάστημα γι΄αυτό και αυτοί οι χρονοι παράδοσης αλλά και οι χαμηλές τιμές.

Δεν έχει καμία σχέση με dropshipping.  Παραδίδει μόνο προϊόντα που εχει 1-3 ημέρες.(και τα οποία) έχουν αντικαταβολή 

Ότι αξίζει, κινητά,  υπολογιστές,  hardware κτλπ είναι σε παράθυρο,  ο Θεός να το κάνει,  15 με 30 ημερών χωρίς αντικαταβολή.

Αυτό σημαίνει ότι θα δεσμεύσει τα χρήματα για διάστημα τουλάχιστον 2 μηνών. 

Όπως γίνεται πάντα στις προσφορές ΔΕΝ αναφέρεται ποτέ το συγκεκριμένο μανάβικο και καλό θα ήταν να μην προκρίνεται γενικότερα διότι ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΊΔΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΉ ΠΛΕΙΟΨΗΦΊΑ των παραγγελιών 15-30 ημερων , στο μέγιστο διάστημα που αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aionnou είπε

Δεν έχει καμία σχέση με dropshipping.  Παραδίδει μόνο προϊόντα που εχει 1-3 ημέρες.(και τα οποία) έχουν αντικαταβολή 

Ότι αξίζει, κινητά,  υπολογιστές,  hardware κτλπ είναι σε παράθυρο,  ο Θεός να το κάνει,  15 με 30 ημερών χωρίς αντικαταβολή.

Αυτό σημαίνει ότι θα δεσμεύσει τα χρήματα για διάστημα τουλάχιστον 2 μηνών. 

Όπως γίνεται πάντα στις προσφορές ΔΕΝ αναφέρεται ποτέ το συγκεκριμένο μανάβικο και καλό θα ήταν να μην προκρίνεται γενικότερα διότι ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΊΔΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΉ ΠΛΕΙΟΨΗΦΊΑ των παραγγελιών 15-30 ημερων , στο μέγιστο διάστημα που αναφέρει.

Εχω αγοράσει πολλά πράματα από κεί, οι αναγραφόμενοι χρόνοι παράδοσης (± 2-3 μέρες) μου τηρήθηκαν πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Εχω αγοράσει πολλά πράματα από κεί, οι αναγραφόμενοι χρόνοι παράδοσης (± 2-3 μέρες) μου τηρήθηκαν πάντα.

Πάμε πάλι,  όσα είναι 1-3 μέρες είναι εκεί και τα στέλνει. Όμως το 99.99999% των κινητών , λαπτοπς,  hardware και ότι γενικά έχει καλύτερη τιμή δεν τα έχει εκεί , σου λέει 15-30 μέρες και ΔΕΝ έχει σε αυτά επιλογή αντικαταβολή. Όσα είναι 15-30 μέρες ΔΕΝ τα στέλνει σε 30 μέρες. Δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα.. άμα θες το καταλαβενεις

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω ηλεκτρικό πριόνι μπαταρίας για κλαδιά διατομής εως 10 εκ.

Για μικρής διάρκειας εργασίες, ερασιτεχνικά.

Προτιμώ από Ελληνικό κατάστημα.

Επεξ/σία από okourkoulos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, okourkoulos είπε

Ψάχνω ηλεκτρικό πριόνι μπαταρίας για κλαδιά διατομής εως 10 εκ.

Για μικρής διάρκειας εργασίες, ερασιτεχνικά.

Προτιμώ από Ελληνικό κατάστημα.

https://bestsmart.gr/total-li-ion-40v-4ah-2-tgsli401682-tgsli401682.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, aionnou είπε

Πάμε πάλι,  όσα είναι 1-3 μέρες είναι εκεί και τα στέλνει. Όμως το 99.99999% των κινητών , λαπτοπς,  hardware και ότι γενικά έχει καλύτερη τιμή δεν τα έχει εκεί , σου λέει 15-30 μέρες και ΔΕΝ έχει σε αυτά επιλογή αντικαταβολή. Όσα είναι 15-30 μέρες ΔΕΝ τα στέλνει σε 30 μέρες. Δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα.. άμα θες το καταλαβενεις

μάλλον offtopic αλλά μιας και έχετε ανοίξει τη συζήτηση,

Παράγγειλα πριν 2 μήνες απο JMCTech με πιστωτική και έκδοση τιμολογίου προϊόντα με αποστολή σε 14-30 μέρες. Το κόστος ήταν περίπου 400ευρώ!!!. Μετά την παραγγελία άρχισα να ψάχνω για το κατάστημα και διάβασα για τα διάφορα θέματα που είχαν πολλοί στις παραγγελίες. Εννοείται ότι αγχώθηκα και άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια. Πολύ πιθανό αν τα είχα διαβάσει πιο πριν να μην είχα παραγγείλει.

Στις 28 μέρες έστειλα mail να ρωτήσω για την κατάσταση της παραγγελίας. Την επόμενη με πήραν τηλέφωνο ότι τα προιόντα ενδέχεται να καθυστερήσουν κάποιες μέρες παραπάνω. Περίμενα άλλες 7 μέρες και την ημέρα που μου είχαν πει ότι θα είναι διαθέσιμα και ήμουν έτοιμος να τους πάρω τηλέφωνο για ενημέρωση, μου ήρθε στο email το tracking code. Την επόμενη τα είχα στο σπίτι.

Στην τελική βγήκα κερδισμένος καθώς δεν βιαζόμουν να τα έχω άμεσα και οι τιμές στις οποίες τα πήρα ήταν ασυναγώνιστες. Σίγουρα μου άφησε μια αίσθηση ότι ήμουν τυχερός και θα μπορούσα κάλλιστα να μπω σε ταλαιπωρίες για επιστροφή χρημάτων κτλ κτλ αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Επεξ/σία από defbond
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Φοβερό εργαλείο φαίνεται! Ευχαριστώ.

Κάτι που βλέπω γύρω στα 100 δεν αξίζουν? Κάπου τόσο υπολόγιζα και τα 200 μου φαίνονται πολλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, okourkoulos είπε

Φοβερό εργαλείο φαίνεται! Ευχαριστώ.

Κάτι που βλέπω γύρω στα 100 δεν αξίζουν? Κάπου τόσο υπολόγιζα και τα 200 μου φαίνονται πολλά.

 

Αν δεν το βιάζεσαι περίμενε να φέρει το λιντλ,100€ έχει το πριόνι,από 30€ η κάθε 4αρα και 15€ ο φορτιστής.Βγαινει λίγο φθηνότερα αλλά είναι πολύ καλύτερο εργαλείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LouCi4er είπε

Αν δεν το βιάζεσαι περίμενε να φέρει το λιντλ,100€ έχει το πριόνι,από 30€ η κάθε 4αρα και 15€ ο φορτιστής.Βγαινει λίγο φθηνότερα αλλά είναι πολύ καλύτερο εργαλείο.

Σαφως χειρότερο!

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...