Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Που κολλανε αυτά που παραθετεις βρε dobro (και soundkeeper που συμφώνησες σιωπηρα) με αυτά που ειπα και το λαθος που επεσημανα ; :huh:

Παμε αλλη μια: Οι μπαταριες οι απλες για τις οποιες μιλούσατε είναι ΟΛΕΣ με υγρο ηλεκτρολυτη και δεν λεγονται ξηρου τυπου, απλα σχεδόν ολες εδώ και χρονια είναι ΚΛΕΙΣΤΟΥ τυπου, δεν χρειαζονται δηλαδή συμπλήρωμα υγρων. Όχι ότι είναι ξηρου τυπου! Οι gel και οι AGM είναι μπαταριες αλλης κλασης, καμια σχεση με αυτές για τις οποιες μιλούσατε ξαναλεω, μιλαμε για τιμες από 250€ και πανω, μπαταριες που 1 στους 100 εχει στο αυτοκινητο του και ισως πολύ λεω, δεν είναι αυτές για τις οποιες ηταν η κουβεντα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Φυσικα και ΔΕΝ πυροβολω! Γελασα όταν ειδα like στο μοναδικο σου (προχθεσινο) ποστ με λαθος, διαβασα ολη την εκει κουβεντα με την ευκαιρια μιας και δεν την ειχα δει καθολου και ειπα να διορθωσω για να μην μαθει καποιος κατι στραβα. Δεχθηκα κατι ντριμπλες μετα όμως. :-D  Προφανως επειδή νομιζες ότι πυροβολω...

 

 

 

klose1403390111.jpg

 

:P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλόχες, ψάχνω το φτηνότερο/ποιοτικότερο 9000btu inverter a/c για το εξοχικό του πατέρα μου (το χρειάζεται για ενεργειακο πιστοποιητικό και πρέπει το κατάστημα να μπορεί να αποστείλει επαρχία [Φωκίδα]).

 

Thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Που κολλανε αυτά που παραθετεις βρε dobro (και soundkeeper που συμφώνησες σιωπηρα) με αυτά που ειπα και το λαθος που επεσημανα ; :huh:

Παμε αλλη μια: Οι μπαταριες οι απλες για τις οποιες μιλούσατε είναι ΟΛΕΣ με υγρο ηλεκτρολυτη και δεν λεγονται ξηρου τυπου, απλα σχεδόν ολες εδώ και χρονια είναι ΚΛΕΙΣΤΟΥ τυπου, δεν χρειαζονται δηλαδή συμπλήρωμα υγρων. Όχι ότι είναι ξηρου τυπου! Οι gel και οι AGM είναι μπαταριες αλλης κλασης, καμια σχεση με αυτές για τις οποιες μιλούσατε ξαναλεω, μιλαμε για τιμες από 250€ και πανω, μπαταριες που 1 στους 100 εχει στο αυτοκινητο του και ισως πολύ λεω, δεν είναι αυτές για τις οποιες ηταν η κουβεντα σας!

Πριν 2 βδομαδες εβαλα AGM Exide 70 ΑH - 740 160€

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Ναι, οι τιμες που εγραψα και ειχα στο μυαλο μου είναι για τις gel, οι agm είναι αρκετα φτηνότερες, ξεκινουν από 110 ευρω οι πιο "cheap" και από κανενα 200αρι οι "cheapest" gel. Ψιλοακριβα την πηρες, και με 145 παιρνεις την exide agm 740. Καλοταξιδη όπως και να'χει! ;)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαδελφος προσφατα πηρε αυτο...

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ONE-FOR-ALL-%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BF-7130-ESSENCE-3,99452,484518,528559.html?langId=-18

μιας και το κοντρολ του αποκωδικοποιητη τα επαιξε τι αντιστοιχο προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Ναι, οι τιμες που εγραψα και ειχα στο μυαλο μου είναι για τις gel, οι agm είναι αρκετα φτηνότερες, ξεκινουν από 110 ευρω οι πιο "cheap" και από κανενα 200αρι οι "cheapest" gel. Ψιλοακριβα την πηρες, και με 145 παιρνεις την exide agm 740. Καλοταξιδη όπως και να'χει! ;)

 

 

στο bestprice την εχει φτηνοτερη τιμη 150€ ..αν βαλεις και την απιθανη και απιστευτα περιπλοκη εγκατασταση που θελει το αυτοκινητο μου (γιατι καποιοι τη χρεωνουν κιολας)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ΟΚ, εχει χιλιοερωτηθει, αλλα δε μπορω να αποφασισω, οποτε πειτε 5-6 γνωμες να με μπερδεψετε περισσοτερο. Λοιπον, θελω κινητακι δικαρτο, για ΔΕΥΤΕΡΟ. Λογω δουλειας, θελω να εχω καρτες και απο τις τρεις εταιριες για να μη χρεωνονται οι πελατες μου. Το θελω φθηνο προφανως (αντε μεχρι 70 ευρω), ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, με καλουτσικη μπαταρια (δε θα μπαινω ιντερνετ, δε θα δουλευω bluetooth και αλλα ενεργοβορα, γιατι εχω το S3 σαν πρωτο γι αυτη τη δουλεια). Δε θελω να σερνεται (οτι κι αν σημαινει αυτο) σε απλες δουλειες που θα κανω και δε με ενδιαφερει και η μεγαλη χωρητικοτητα Rom προφανως. Η καμερα δεν ειναι κριτηριο και η ομορφια, αν και με ελκυει, επισης δεν αποτελει κριτηριο. Κριτηριο σιγουρα αποτελει το μαγαζι.

Σας ακουω. ΜΠΕΡΔΕΨΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ, ΑΝΤΕΧΩ !!!!  :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ΟΚ, εχει χιλιοερωτηθει, αλλα δε μπορω να αποφασισω, οποτε πειτε 5-6 γνωμες να με μπερδεψετε περισσοτερο. Λοιπον, θελω κινητακι δικαρτο, για ΔΕΥΤΕΡΟ. Λογω δουλειας, θελω να εχω καρτες και απο τις τρεις εταιριες για να μη χρεωνονται οι πελατες μου. Το θελω φθηνο προφανως (αντε μεχρι 70 ευρω), ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, με καλουτσικη μπαταρια (δε θα μπαινω ιντερνετ, δε θα δουλευω bluetooth και αλλα ενεργοβορα, γιατι εχω το S3 σαν πρωτο γι αυτη τη δουλεια). Δε θελω να σερνεται (οτι κι αν σημαινει αυτο) σε απλες δουλειες που θα κανω και δε με ενδιαφερει και η μεγαλη χωρητικοτητα Rom προφανως. Η καμερα δεν ειναι κριτηριο και η ομορφια, αν και με ελκυει, επισης δεν αποτελει κριτηριο. Κριτηριο σιγουρα αποτελει το μαγαζι.

Σας ακουω. ΜΠΕΡΔΕΨΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ, ΑΝΤΕΧΩ !!!!  :-D :-D

μια πρόταση είναι αυτό http://www.skroutz.gr/s/3351852/LG-Optimus-L3-II-Dual-E435.html

αν και θα έλεγα να κοιτούσες features phones γιαυτη τη δουλειά που τα θες.

 

μια ακομά καλύτερη πρόταση είναι να κάνεις μια ερώτηση εδώ http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145 που είναι εξειδικευμένο σε αυτό που ζητάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...