Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφατα εμαθα πως υπαρχουν τυπου κερματα για τα καροτσια σ/μ. Βλεπω στο ebay το φθηνοτερο ειναι 2 λιρες. Πιο φθηνα δεν εχει να παρω κανα 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Παρε ένα μισοευρω, και αν θες να το εχεις στο μπρελόκ σου, χτυπα μια τρυπουλα 3mm με ένα τρυπανακι. Κοστος 0.50 €, πολύ λιγοτερα από τα 3 σχεδόν ευρω του διλιρου. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν λες καποτε; Πριν 15 χρονια ναι, μου ειχαν δωσει ένα με το σημα του (κοντινεντ) τοτε. Θυμασαι για ποτε περιπου μιλας εσυ; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά , τώρα θα πείτε μας γκάστρωσε αυτός , αλλά θα ήθελα να μάθω που πουλάνε καλούς σκελετούς γυαλιών + μία καλή φρυτέζα άνω του 1λιτρου και ένα αυθεντικό original dreambox 800 ή νεότερο όλα αυτά σε νορμαλ τιμές. Κι αν δεν σας κάνει κόπο ανατρέξτε στην σελίδα 256 όπου θα δείτε το σχετικό μου ποστ για τον σκελετό (και αν μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να βρω την ζακέτα που αναφέρω την αυθεντική εκτός Ebay και Αmazon) .Σας ευχαριστώ προκαταρκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για φθηνο 3G router/Mifi να βαλω μεσα καρτα Cosmote.

Απο Ελλαδα αυτο ειναι το φθηνοτερο?Παιρνει κανονικα Cosmote οπως διαβαζω,σωστα?

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Vodafone-Mobile-Wi-Fi-R207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ψαχνω για ηλ.κουζινα μη εντοιχιζομενη . γκρι (ανοξειδωτη) ή και μαυρη τωρα θελω αν καποιος ειναι γνωστης να μου πει που να κοιταξω σε μαρκα για να εχουμε την καλυτερη δυνατη αναλογια ποιοτητας τιμης. indesit που ειχαμε ηταν επιηκως απαραδεκτη . προσανατολιζομαι σε bosch αυτη --> https://www.skroutz.gr/s/2493465/Bosch-HCE633153E.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ψαχνω για ηλ.κουζινα μη εντοιχιζομενη . γκρι (ανοξειδωτη) ή και μαυρη τωρα θελω αν καποιος ειναι γνωστης να μου πει που να κοιταξω σε μαρκα για να εχουμε την καλυτερη δυνατη αναλογια ποιοτητας τιμης. indesit που ειχαμε ηταν επιηκως απαραδεκτη . προσανατολιζομαι σε bosch αυτη --> https://www.skroutz.gr/s/2493465/Bosch-HCE633153E.html

Οι καλύτερες μάρκες για κουζίνες είναι οι bosch και pitsos. Είναι σαν να παίρνεις μερσεντες. Όλες οι άλλες από ποιότητα είναι απλά Καλές. Αλλά οι bosch είναι και ακριβές. Όμως να δεις τι Α++++ είναι αυτή που θα παρεις γιατί τα παραπάνω λεφτά που θα δώσεις για μια bosch θα τα βγάλεις από το ρεύμα που θα εξοικονομεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καλύτερες μάρκες για κουζίνες είναι οι bosch και pitsos. Είναι σαν να παίρνεις μερσεντες. Όλες οι άλλες από ποιότητα είναι απλά Καλές. Αλλά οι bosch είναι και ακριβές. Όμως να δεις τι Α++++ είναι αυτή που θα παρεις γιατί τα παραπάνω λεφτά που θα δώσεις για μια bosch θα τα βγάλεις από το ρεύμα που θα εξοικονομεί.

Νομίζω πολλούς σταυρούς έβαλες...

Λογικά στις κουζίνες δεν μπορεί να γίνει και μεγάλη εξοικονόμηση ενέργειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πολλούς σταυρούς έβαλες...

Λογικά στις κουζίνες δεν μπορεί να γίνει και μεγάλη εξοικονόμηση ενέργειας

ευχαριστω παραπολυ γιατι δεν κατεχω , οποτε πανω κατω pitsos bosch ειναι στα ιδια?

μαλλον για bosch το κοβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε η miele στην Γερμανία επειδή έχω ζήσει πάρα πολλά χρόνια εκεί και επειδή δούλεψα και στην μία εταιρεία bosch και ένα χρόνο στην miele τα έχω δει τα πράγματα από μέσα. Την miele στην Γερμανία αν ρωτήσεις τους Γερμανούς την έχουν πιο υποδιεστερη από την bosch. Η miele έχει ρίξει όλο το βάρος της στο design και έχει κρατήσει μια άλφα ποιότητα στα εσωτερικά των συσκευών της. Η bosch και η πιτσος έχουνε ρίξει όλο το βάρος στα εσωτερικά των συσκευών και στο θέμα σκυλιού της συσκευής ώστε με μια αγορά να την έχεις για πάντα. Αν δεις τα ρουλεμάν παράδειγμα από τα πλυντήρια ρούχων της bosch και της μιλε τότε θα καταλάβεις γιατί τα λέω αυτά. Και τέλος την άποψη μου είπα σε κάποιον που ρώτησε. Ούτε απόλυτος είμαι ούτε τίποτα. Απλά έχω δει και έχω ρωτήσει για πολλά.

Και τα ++++ που έβαλα πιο πάνω φίλε μου το έκανα για έμφαση στο πόσα++ να κοιτάξει. Ότι όσο πιο πολλά ειδικά σε κουζίνα τόσο πιο μεγάλη είναι η εξικονομηση ρεύματος. Και η Α+ συσκευή από την Α+++ έχει διαφορά στην κατανάλωση 20%. Μετρημένη με συσκευή κατανάλωση ς ρεύματος. Και επειδή η κουζίνα καταναλώνει πολύ ρεύμα τότε το 20% δεν είναι λίγο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά , τώρα θα πείτε μας γκάστρωσε αυτός , αλλά θα ήθελα να μάθω που πουλάνε καλούς σκελετούς γυαλιών + μία καλή φρυτέζα άνω του 1λιτρου και ένα αυθεντικό original dreambox 800 ή νεότερο όλα αυτά σε νορμαλ τιμές. Κι αν δεν σας κάνει κόπο ανατρέξτε στην σελίδα 256 όπου θα δείτε το σχετικό μου ποστ για τον σκελετό (και αν μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να βρω την ζακέτα που αναφέρω την αυθεντική εκτός Ebay και Αmazon) .Σας ευχαριστώ προκαταρκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...