Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παιχταρά, 16.45 μου βγάζει , άλλαξε από χθες;τώρα πήρα χαμπάρι το μήνυμά σου!

 

χαχαχα, ε οκ τοτε να ξερουμε να μην γραφουμε όταν ζητας κατι. Εδώ τα διαβασαν(διαβασαμε) οι υπολοιποι, και εσυ που ρώτησες δεν τα διαβασες παροτι λιγα λεπτα πιο μετα ξαναγραψες ποστ και ειχες ακριβως από πανω 2 απαντησεις για το ερωτημα σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχα, ε οκ τοτε να ξερουμε να μην γραφουμε όταν ζητας κατι. Εδώ τα διαβασαν(διαβασαμε) οι υπολοιποι, και εσυ που ρώτησες δεν τα διαβασες παροτι λιγα λεπτα πιο μετα ξαναγραψες ποστ και ειχες ακριβως από πανω 2 απαντησεις για το ερωτημα σου!

Σαφέστατα και ευχαριστώ που αφιέρωσε χρόνο, του εκανα λάηκ στο ποστ μόλις το είδα. Καλώς η κακώς απάντησα στο επόμενο αλλά μου ξέφυγε αυτό το μήνυμα. Δεν καταλαβαίνω ούτε τον τόνο του ποστ σου ούτε το νόημά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και άλλο ένα ποστ σου ξεφυγε.

Κανενας "τονος", καθαρα εγραψα ο,τι ηταν να πω, με χιουμοριστικο υφος αλλα και απογοητευση που "χασαμε" χρονο για να ψαξουμε/απαντησουμε αλλα δεν τα διαβασες. Αν δεν καταλαβες το νοημα του δεν πειραζει, ηταν να ριξεις μια ματια πισω τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ματριχχχ, σόρυ αν το πήρα λάθος και ήταν χιουμοριστικό, όλα καλά :) Όσο για το δικό σου ποστ, το είδα μαζί με του dobro, δεν απάντησα κάτι γιατί το είδα δει κι εγώ το σκρουτζ, έπρεπε παρόλα αυτά να σ ευχαριστήσω είναι η αλήθεια..!

 

@dobro:thanks!, το πρωί που κοίταξα δεν το είχε αυτό! την ξες τη μάρκα, είναι τίμια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μια καλη καρτα γραφικων κονστα στα 300 ευρω που να ειναι σε εκπτωση υπαρχει?

http://www.insomnia.gr/topic/515009-βοηθεια-για-αναβαθμιση-καρτασ-γραφικων/

 

Φτηνό και δοκιμασμένο miracast dongle...;

http://www.amazon.de/Google-Chromecast-Streaming-Player-GA3A00032A07/dp/B00ICIJIJQ/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1432130238&sr=8-3&keywords=miracast+dongle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ανατομικό / ορθοπεδικό μαξιλάρι γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται πλέον :P

Σκεφτόμουν να πάω σε κανα media strom που είναι και κοντά μου μήπως βρω κάτι αλλά ας κάνω ένα πόστ μήπως υπάρχει καλύτερη γνώμη.. (είναι και πανάκριβα εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ανατομικό / ορθοπεδικό μαξιλάρι γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται πλέον :P

Σκεφτόμουν να πάω σε κανα media strom που είναι και κοντά μου μήπως βρω κάτι αλλά ας κάνω ένα πόστ μήπως υπάρχει καλύτερη γνώμη.. (είναι και πανάκριβα εκεί)

μην σκεφετεσαι ετσι 

το 1/3 της ζωη σου το περνας στο κρεβατι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην σκεφετεσαι ετσι 

το 1/3 της ζωη σου το περνας στο κρεβατι 

πως να μην σκέφτομαι? δεν κατάλαβα.  :-( εννοείς ότι δεν έχει καλά μαξιλάρια το media strom?

αν ναι, που έχει? :P στο άλλο τόπικ είδα έχουν ψωνίσει όλοι από το ΙΚΕΑ και έχουν πάθει την πλάκα τους - τα οποία φαντάζομαι θα είναι και χειρότερα από του media strom

 

 υ.γ γενικά δεν έχω θέματα, αλλά μετά από μια τέτοια προπόνηση μπορεί να πονάω για καμιά βδομάδα και τα κλασσικά μαξιλάρια δεν βοηθάνε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι πληρώνεις, παίρνεις 
Τα πιο οικονομικά είναι τα συνθετικά (10-30 €). Το κόστος όσων είναι φτιαγμένα από φυσικά υλικά διαμορφώνεται στα 35-60 €, ενώ για τα μαξιλάρια από λάτεξ ή αφρό μνήμης οι τιμές ξεκινούν από τα 40 €. 

δες και αλλα μαγαζια 

http://www.idilka.gr/en/shop?page=shop.browse&category_id=15&vmcchk=1

http://www.coco-mat.com/?i=coco_gr.el.sleep-products&c=4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...