Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω ενα απλο mouse pad αλλα απο πολυ σκληρο υλικο (οχι υφασμα χαρτι κλπ)

Θελω να ειναι σκληρο επειδη το χρησιμοποιω στο σαλονι ειτε πανω στον καναπε στο ποδι κλπ 

Ας ειναι και απο ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω κεραία tv εσωτερική (δεν υπάρχει κοντά πρίζα για σύνδεση με την κεντρική κεραία) οικονομική και όσο το δυνατόν πιο μικρή για στήριξη σε τοίχο.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα απλο mouse pad αλλα απο πολυ σκληρο υλικο (οχι υφασμα χαρτι κλπ)

Θελω να ειναι σκληρο επειδη το χρησιμοποιω στο σαλονι ειτε πανω στον καναπε στο ποδι κλπ 

Ας ειναι και απο ebay

 

είτε δοκιμάζεις κάτι σε στυλ logitech g440/steelseries 9hd (αν το έχουν σε κανένα public να το τσεκάρεις)

είτε θυμάμαι παλιά έλεγαν για μεταλλικά/γυάλινα mousepads αλλά δεν νομίζω να κυκλοφορούν πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα απλο mouse pad αλλα απο πολυ σκληρο υλικο (οχι υφασμα χαρτι κλπ)

Θελω να ειναι σκληρο επειδη το χρησιμοποιω στο σαλονι ειτε πανω στον καναπε στο ποδι κλπ 

Ας ειναι και απο ebay

Eγώ γι' αυτή τη δουλειά έχω το Roline Mouse Pad Clear: http://www.skroutz.gr/s/7630432/Roline-Mouse-Pad-Clear.html, αν και λίγο μεγάλο είναι τέλειο!

Ψάχνω κεραία tv εσωτερική (δεν υπάρχει κοντά πρίζα για σύνδεση με την κεντρική κεραία) οικονομική και όσο το δυνατόν πιο μικρή για στήριξη σε τοίχο.

Ευχαριστώ

One For All SV 9395 Ενίσχυση: 51 db

One For All SV 9386 Ενίσχυση: 47 db

One For All SV 9385 Ενίσχυση: 47 db

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..

Ψάχνω για πλυντήριο ρούχων για την μητέρα μου..ταβάνι τα 400 ευρώ..

 

Τι θα προτείνατε??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Είχε η κοπελιά μου αυτην την μηχανή που βγήκε off

http://www.skroutz.gr/s/1989720/Rowenta-EP3132.html

 

Υπάρχει κάτι καλύτερο και εαν ειναι δυνατόν και πιο οικονομικό σε αυτές τις προδιαγραφές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε ολους. Ψαχνομαι για οθονη στο pc και δε μπορω να πω οτι ειμαι σχετικος στα θεματα εικονας.
Η χρηση για την οποια προοριζεται ειναι για gaming (dota2 κυριως, αντε και κανα cs), ταινιες και σερφαρισμα. (dota2 κυριως, αντε και κανα cs). Το μονο που θα ηθελα απ αυτα που διαβαζω για τα gaming monitors ειναι να εχει καλη αποκριση.
Εχετε κατι οικονομικο να μου προτεινεται? Για καποια καλη μεταχειρισμενη θα ψαχτω λογικα αλλα θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε ολους. Ψαχνομαι για οθονη στο pc και δε μπορω να πω οτι ειμαι σχετικος στα θεματα εικονας.

Η χρηση για την οποια προοριζεται ειναι για gaming (dota2 κυριως, αντε και κανα cs), ταινιες και σερφαρισμα. (dota2 κυριως, αντε και κανα cs). Το μονο που θα ηθελα απ αυτα που διαβαζω για τα gaming monitors ειναι να εχει καλη αποκριση.

Εχετε κατι οικονομικο να μου προτεινεται? Για καποια καλη μεταχειρισμενη θα ψαχτω λογικα αλλα θα δειξει.

Πόσα χρήματα διαθέττεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ψαχνω για 9αρι κλιματιστικο inverter με ατοκες δοσεις(κωτσο, media κτλ) παιζει καμια προσφορα σε κανα μηχανημα της προκοπης;
επισης ssd για ενα πισι με quad core 2 σε μητρικη asus p5q  deluxe κατα προτιμηση 240gb εως 100€. αυτος λεει τιποτα http://www.e-shop.gr/ssd-sandisk-sdssda-240g-g25-ssd-plus-240gb-25-sata3-p-PER.320981 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ψαχνω για 9αρι κλιματιστικο inverter με ατοκες δοσεις(κωτσο, media κτλ) παιζει καμια προσφορα σε κανα μηχανημα της προκοπης;

επισης ssd για ενα πισι με quad core 2 σε μητρικη asus p5q deluxe κατα προτιμηση 240gb εως 100€...

Inventor Alfa A2MVI/A2MVO-09​ 

 

Samsung 850 Evo 250GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...