Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω εσωτερικό δίσκο SATA 2.5" για λαπτοπ σε καλή τιμή, 250-300GB μου φθάνουν. Αν είναι εξωτερικός ok, αρκεί να μην ανεβαίνει η τιμή λόγω θήκης αφού θα μου είναι άχρηστη.

Για κάτω από 50 €:

 

Western Digital Scorpio Blue 500GB

 

Toshiba MQ01ABFxxx 500GB

 

Seagate Momentus Thin 500GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάτω από 50 €:

 

Western Digital Scorpio Blue 500GB

 

Toshiba MQ01ABFxxx 500GB

 

Seagate Momentus Thin 500GB

Ευχαριστώ, αν και εννοούσα πως ψάχνω και συγκεκριμένο σε προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά .μου δώσανε μια γατούλα.και πρέπει να τις πάρω άμμο .μπωλ και ότι άλλο χρειαστεί(πείτε μου εάν ξέρετε) υπάρχει τίποτα φθηνό και άμα βρίσκεται στην λαμια .αλλιώς θα κατέβω αθην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, αν και εννοούσα πως ψάχνω και συγκεκριμένο σε προσφορά

 

Όχι τιμή για να τρελαθείς, αλλά λίγο παρακάτω από τις φιξ:

http://www.mymemory.de/Externe-Festplatten/Toshiba-/Toshiba-Canvio-Basics-2.5INCH-500GB-USB-3.0-Externe-Festplatte---Schwarz

 

500άρης toshiba εξωτερικός 2,5" στα 35€ και μεταφορικά δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά .μου δώσανε μια γατούλα.και πρέπει να τις πάρω άμμο .μπωλ και ότι άλλο χρειαστεί(πείτε μου εάν ξέρετε) υπάρχει τίποτα φθηνό και άμα βρίσκεται στην λαμια .αλλιώς θα κατέβω αθην.

Jumbo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε petshop της περιοχης σου και ας ειναι λιγο ακριβοτερα. Στηριξη θελουμε και οι μικρομεσαιοι

Γενικα οι μικρομεσαιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπωλακι για φαγητο, μπωλακι για νερό, λεκάνη για αμμο, άμμο και φαγητό (ξηρά τροφή) για αρχή. Ένα περιλαίμιο με κουδουνάκι είναι επίσης σημαντικό αν το γατί θα μένει σπίτι, αν και εφόσον είναι μικρό θα κολυμπάει στο περιλαίμιο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπωλακι για φαγητο, μπωλακι για νερό, λεκάνη για αμμο, άμμο και φαγητό (ξηρά τροφή) για αρχή.

ξηρά τροφή;δηλαδή υπάρχει ειδικά για γάτες;κανένα παιχνιδάκι να τις πάρω;γιατί θα μένεις λίγες ώρες μόνη λόγο δουλειάς.αν και έμαθα ότι κοιμουνται τα 3/4 της ημέρας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι πρέπει να πάρω;ποια είναι τα αναγκαία;

 

"Εισαι μια χαρα" και μπηκες σε αυτο το τοπικ να ρωτησεις τι πρεπει να αγορασεις για την γατα που σου χαρισαν;!  :huh:  :wacko:  :blink: :P

 

Νομιζω οτι στο μπλα μπλα θα ηταν ο καταλληλος χωρος για τετοιο -νεο- τοπικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξηρά τροφή;δηλαδή υπάρχει ειδικά για γάτες;κανένα παιχνιδάκι να τις πάρω;γιατί θα μένεις λίγες ώρες μόνη λόγο δουλειάς.αν και έμαθα ότι κοιμουνται τα 3/4 της ημέρας

Φυσικά και υπάρχει. Εγω στον δικό μου στην τροφή δεν τσιγκουνευομαι και παίρνω πάντα royal canin. Αν σου φανει όμως ακριβή, και λογικό θα είναι, στα pet shops έχουν συνήθως και χύμα αρκετά φτηνοτερη. Εκεί μάλιστα θα σε κατατοπίσουν και καλυτερα στις ανάγκες σου. Στα παιχνίδια οι γάτες είναι εύκολες. Κάναν σπαγκο κάνα μπαλάκι θα έχεις σίγουρα σπίτι για να παίξει λίγο, αν και τις περισσότερες ώρες όντως κοιμούνται. Ξεφυγαμε αρκετά βέβαια από το θέμα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και υπάρχει. Εγω στον δικό μου στην τροφή δεν τσιγκουνευομαι και παίρνω πάντα royal canin. Αν σου φανει όμως ακριβή, και λογικό θα είναι, στα pet shops έχουν

συνήθως και χύμα αρκετά φτηνοτερη. Εκεί μάλιστα θα σε κατατοπίσουν και καλυτερα στις ανάγκες σου. Στα παιχνίδια οι γάτες είναι εύκολες. Κάναν σπαγκο κάνα μπαλάκι θα έχεις σίγουρα σπίτι για να παίξει λίγο, αν και τις περισσότερες ώρες όντως κοιμούνται. Ξεφυγαμε αρκετά βέβαια από το θέμα!

Ευχαριστώ πολύ παιδιά..Να είστε καλά φίλε μου εάν μπορείς στείλε μου μυνημα όταν το δεις.φαίνεται ότι ξέρεις :-P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τιμή για να τρελαθείς, αλλά λίγο παρακάτω από τις φιξ:

http://www.mymemory.de/Externe-Festplatten/Toshiba-/Toshiba-Canvio-Basics-2.5INCH-500GB-USB-3.0-Externe-Festplatte---Schwarz

 

500άρης toshiba εξωτερικός 2,5" στα 35€ και μεταφορικά δωρεάν.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...