Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω για ανεμιστηρα ψηλο με μεταλλικά φτερα. εχει κανεις να προτεινει κατι καλο?

Primo FT-40M

 
Primo ή Izzy FD-45M
Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα.

Μιας και μπαίνω σε καινούριο σπίτι πρέπει να πάρω απο το μηδέν τα βασικά(ψυγέια-κουζίνες κλπ) έχοντας δεί κάποια αλλά θιέλω και την άποψή σας αμα τα έχετε ή έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο.

 

ψυγείο Pitsos-PKNB57VW20

κουζίνα Pitsos-PHCB154A55

πλυντήριο Indesit XWDE 961480X WKKC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος το πρωτο ψυγειο το εχω 1 χρονο και κατι .Το ειχα παρει σε προσφορα 500 ευρω απο τον κωτσο και ενιοτε το βγαζει τοσο.Ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Εχει πολλα θετικα και τα αρνητικα του ειναι αμελητεα, τα εξης (κατ εμε).

Η πορτα της ψυξης ειναι πολυ χαλαρη και αν την ανοιξεις με φορα κουτολαει στα ντουλαπια.Ψηφιακο ελεγψο εχει μονο για την καταψυξη.Για την ψυξη εχει ροοστατη εντος του ψυγειο.Δεν εχει θηκες για παγακια με αποτελεσμα το καλοκαιρι αν εχεις πραγματα να μην μπορουν να σταθουν ή να χυνονται τα νερα. Αμελητεα οπως προειπα και γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Στα υποψιν οτι με + 89 ευρω παιρνεις και την 5ετη εγγυηση μεσω αντι[προσωπειας.

Γαια πλυντηρια γενικως οχι indesit. Αν εννοεις ρουχων μην κοιταξεις τιποτε αλλο εκτος απο  LG/Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μπαταρίες για τηλεκοντρόλ (αξιοπιστία-μην έχουμε τίποτα διαρροές υγρών και διάρκεια). Κάτι energizer που έχω το πολύ στο 2μηνο τελειώνουν. Αυτές http://www.e-shop.gr/mpataria-varta-superlife-2003-3a-12tem-p-ANA.VAR0032 αξίζουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μπαταρίες για τηλεκοντρόλ (αξιοπιστία-μην έχουμε τίποτα διαρροές υγρών και διάρκεια). Κάτι energizer που έχω το πολύ στο 2μηνο τελειώνουν. Αυτές http://www.e-shop.gr/mpataria-varta-superlife-2003-3a-12tem-p-ANA.VAR0032 αξίζουν ?

 

 

Γω αγοράζω από πλαίσιο (που κατά τ'άλλα αποφεύγω) κάτι σετ των 4 με 99Λ.

Τις βάζω χρόνια και σε τηλεκοντρόλ (όπου έχω 6, ζωή νά'χουν) και σε ασύρματο σετ ποντίκι/πληκτρολόγιο και δεν είχα ποτέ διαρροές.

 

Τώρα, όσον αφορά την διάρκεια, σε μένα κρατάνε, τηλεόρασης σίγουρα άλλαξα το καλοκαίρι, αλλά με προβληματίζει ότι σε σένα οι energizer (που φαντάζομαι ότι είναι κορυφαίες) κρατάνε μόνο 2 μήνες.

 

Μπας και έχεις κανένα χάι ούλτρα τεκ τηλεχειριστήριο με led πάνω και τέτοια;

Γιατί αν ναι, δεν νομίζω ότι θα σου κρατήσει καμιά μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γω αγοράζω από πλαίσιο (που κατά τ'άλλα αποφεύγω) κάτι σετ των 4 με 99Λ.

Τις βάζω χρόνια και σε τηλεκοντρόλ (όπου έχω 6, ζωή νά'χουν) και σε ασύρματο σετ ποντίκι/πληκτρολόγιο και δεν είχα ποτέ διαρροές.

 

Τώρα, όσον αφορά την διάρκεια, σε μένα κρατάνε, τηλεόρασης σίγουρα άλλαξα το καλοκαίρι, αλλά με προβληματίζει ότι σε σένα οι energizer (που φαντάζομαι ότι είναι κορυφαίες) κρατάνε μόνο 2 μήνες.

 

Μπας και έχεις κανένα χάι ούλτρα τεκ τηλεχειριστήριο με led πάνω και τέτοια;

Γιατί αν ναι, δεν νομίζω ότι θα σου κρατήσει καμιά μπαταρία.

 

 

Ψάχνω μπαταρίες για τηλεκοντρόλ (αξιοπιστία-μην έχουμε τίποτα διαρροές υγρών και διάρκεια). Κάτι energizer που έχω το πολύ στο 2μηνο τελειώνουν. Αυτές http://www.e-shop.gr/mpataria-varta-superlife-2003-3a-12tem-p-ANA.VAR0032 αξίζουν ?

 

Εγώ έχω το τηλεκοντρόλ από το Lidl  και αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

Ψαχνω για φτηνο κληματιστικο-air condition,φορητο η μη.

Δεν με νοιαζει να ειναι inverter η να εχει πολλα extra,επισης δεν με νοιαζει να ειναι ενεργιακης κλασης Α....

Ψαχνω για οτι πιο φτηνο υπαρχει για να ψυξει ενα δωματιο 15τμ το καλοκαιρι.

Ακουω προτασεις γιατι βλεπω τρελες τιμες στον κοτσοβολο που κοιταξα...

Επισης αν ξερει καποιος μαστορα για εγκατασταση φτηνα στα Χανια Κρητης ας μου πει!

Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα πήρα ένα Rowenta DW5122 (μετά από μικρή έρευνα) και η σύζυγος είναι ενθουσιασμένη σε σχέση με ένα παλιό Singer που είχε. Επιτέλους σιδερώνω λέει...

 

Το είχα πάρει 55 ευρώ και τώρα βλέπω ότι ξεκινάει από 49 στο Skroutz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μπαταρίες για τηλεκοντρόλ (αξιοπιστία-μην έχουμε τίποτα διαρροές υγρών και διάρκεια). Κάτι energizer που έχω το πολύ στο 2μηνο τελειώνουν. Αυτές http://www.e-shop.gr/mpataria-varta-superlife-2003-3a-12tem-p-ANA.VAR0032 αξίζουν ?

 

 

Γω αγοράζω από πλαίσιο (που κατά τ'άλλα αποφεύγω) κάτι σετ των 4 με 99Λ.

Τις βάζω χρόνια και σε τηλεκοντρόλ (όπου έχω 6, ζωή νά'χουν) και σε ασύρματο σετ ποντίκι/πληκτρολόγιο και δεν είχα ποτέ διαρροές.

 

Τώρα, όσον αφορά την διάρκεια, σε μένα κρατάνε, τηλεόρασης σίγουρα άλλαξα το καλοκαίρι, αλλά με προβληματίζει ότι σε σένα οι energizer (που φαντάζομαι ότι είναι κορυφαίες) κρατάνε μόνο 2 μήνες.

 

Μπας και έχεις κανένα χάι ούλτρα τεκ τηλεχειριστήριο με led πάνω και τέτοια;

Γιατί αν ναι, δεν νομίζω ότι θα σου κρατήσει καμιά μπαταρία.

 

Προτείνω να αγοράσεις μερικά σετ καλές επαναφορτιζόμενες και έναν καλό φορτιστή, τις κάνεις rotation κι έχεις πάντα φορτισμένες έτοιμες για αλλαγή μπαταρίες και απόσβεση σε περίπου 1-2 χρόνια το πολύ για 6 τηλεκοντρόλ. Γενικά εκτός από πολύ ειδικές χρήσεις δεν αγοράζω πλέον μπαταρίες εκτός από επαναφορτιζόμενες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μπαταρίες για τηλεκοντρόλ (αξιοπιστία-μην έχουμε τίποτα διαρροές υγρών και διάρκεια). Κάτι energizer που έχω το πολύ στο 2μηνο τελειώνουν. Αυτές http://www.e-shop.gr/mpataria-varta-superlife-2003-3a-12tem-p-ANA.VAR0032 αξίζουν ?

Kodak Xtralife AAA

Sanyo eneloop ΑΑΑ (επαναφορτιζόμενες)

 

Καλησπερα!

Ψαχνω για φτηνο κληματιστικο-air condition,φορητο η μη.

Δεν με νοιαζει να ειναι inverter η να εχει πολλα extra,επισης δεν με νοιαζει να ειναι ενεργιακης κλασης Α....

Ψαχνω για οτι πιο φτηνο υπαρχει για να ψυξει ενα δωματιο 15τμ το καλοκαιρι.

Ακουω προτασεις γιατι βλεπω τρελες τιμες στον κοτσοβολο που κοιταξα...

Επισης αν ξερει καποιος μαστορα για εγκατασταση φτηνα στα Χανια Κρητης ας μου πει!

Ευχαριστω πολυ!

F&U FVIN 09082

 

Καλησπέρα,

Ψάχνω για σίδερο Ατμού μέχρι περίπου 60 Ευρώ..Τι θα μου προτείνατε??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Rowenta DW5120

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...