Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα χρειαστώ άμεσα μπαταρίες επαναφορτιζόμενες ΑΑ φορτιστή έχω αλλά αν συμφέρει το πακέτο δεν έχω πρόβλημα να πάρω και δεύτερο  (από 4 μέχρι 8)  ...λοιπόν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p><span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">θα χρειαστώ άμεσα μπαταρίες επαναφορτιζόμενες ΑΑ φορτιστή έχω αλλά αν συμφέρει το πακέτο δεν έχω πρόβλημα να πάρω και δεύτερο  (από 4 μέχρι 8)  ...λοιπόν ?</span></p>

Σε 8,5 ώρες θα μπουν σε προσφορά αυτές... http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007B9NV8Q/ref=gb1h_img_c-1_7067_A2IOX8J7SPW6QH?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0FXBPESAR7C1NB3HGZF6&pf_rd_i=350613011&pf_rd_p=372107067

Και θα έχουν δωρεάν μεταφορικά.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν θες σοβαρό φορτιστή, αν και είπες ότι έχεις.

http://www.amazon.co.uk/AccuPower-Fast-Charger-IQ328-batteries/dp/B004Z5XXZU/ref=pd_sim_ce_7

 

Αυτός δεν χαλάει τις μπαταρίες και πολλές φορές τις ανασταίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να βρω Sony Xperia Pro μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ στο αμαζον που να συμφερει διοτι πρωτον δεν εχω ασχοληθει ποτε με αμαζον και δευτερον οτι τιμες εχω δει στο ebay μαζι με τα μεταφορικα ερχεται σχεδον το ιδιο με Ελλαδα (Χοντρικα 180 εδω)

 

Απλα θελω λινκ που να στελνει Ελλαδα και να ειναι αξιοπιστο το γερμανικο στελνει Ελλαδα?

 

Γιατι εχει κατι μεταχειρισμενα εδω

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B005KJ6MQM/ref=sr_1_2_olp?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1369689529&sr=1-2&keywords=Sony+Ericsson+Xperia+pro&condition=used

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 8,5 ώρες θα μπουν σε προσφορά αυτές... http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007B9NV8Q/ref=gb1h_img_c-1_7067_A2IOX8J7SPW6QH?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0FXBPESAR7C1NB3HGZF6&pf_rd_i=350613011&pf_rd_p=372107067

Και θα έχουν δωρεάν μεταφορικά.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

 

 

χθες έλειπα όλη μέρα   :( αλλά η τιμή είναι αυτή που βλέπω ? πάντως δεν φαίνεται να έχουν κάνει κάτι από camelcamel η τιμή είναι σταθερή αρκετό καιρό

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007B9NV8Q/ref=gb1h_img_c-1_7067_A2IOX8J7SPW6QH?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0FXBPESAR7C1NB3HGZF6&pf_rd_i=350613011&pf_rd_p=372107067

είχε καλύτερη γιατί η 8άδα έρχεται ποιο οικονομικά απότι βλέπω 

http://www.amazon.co.uk/AmazonBasics-NiMH-Pre-Charged-Rechargeable-Batteries/dp/B0030T1NFO/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1369720666&sr=1-1&keywords=AmazonBasics+AA+NiMH+Precharged+Rechargeable+Batteries

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως προέβλεψε ο giorginho ακριβώς μετά από 8,5 ώρες έβαλε σε προσφορά τις 16 μπαταρίες 16-17 λίρες.

Σκέφτηκα να πάρω μια 16αδα αλλά δεν ήξερα αν είναι καλής ποιότητας.

Παλαιότερα που είχα πάρει μια 12αδα επαναφορτιζόμενες BTU ήταν άχρηστες και τις πέταξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή προσφορά τότε από τον giorginho αλλά δυστυχώς εγώ δεν ( κρίμα )

 

πάντως δεν νομίζω να έχουν θέμα ποιότητας ( αν γίνει οτιδήποτε τις γυρνάς πίσω  ) δεν νομίζω να μην στο αρνηθούν  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχει υπόψιν του κάποιος αν αξίζει κάποιου είδους ηλιακός φορτιστής για τα android τηλέφωνα που πάσχουν? Ρωτάω πχ για 3ημερα camping να βρω κάποια λύση. Η αν αξίζουν οι μπαταρίες που μπορείς να φορτίσεις το τηλέφωνο σου από εκεί, αφού βέβαια  τις έχεις φορτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχει υπόψιν του κάποιος αν αξίζει κάποιου είδους ηλιακός φορτιστής για τα android τηλέφωνα που πάσχουν? Ρωτάω πχ για 3ημερα camping να βρω κάποια λύση. Η αν αξίζουν οι μπαταρίες που μπορείς να φορτίσεις το τηλέφωνο σου από εκεί, αφού βέβαια  τις έχεις φορτίσει.

Κοίταξε για Power Banks καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όπως προέβλεψε ο giorginho ακριβώς μετά από 8,5 ώρες έβαλε σε προσφορά τις 16 μπαταρίες 16-17 λίρες.

Σκέφτηκα να πάρω μια 16αδα αλλά δεν ήξερα αν είναι καλής ποιότητας.

Παλαιότερα που είχα πάρει μια 12αδα επαναφορτιζόμενες BTU ήταν άχρηστες και τις πέταξα.

 

Δεν το προεβλεψε :P ουτε δαφνες μασησε ουτε τιποτα :) ,

 

απλα ηταν να μπουν στα deals (τα οποια τα βλεπετε χωρις βεβαια τιμες μετα τις 02.00 ωρα Ελλαδας Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη στο "Today's Deals") οπως και μπηκαν, στην κακη ομως σχετικα τιμη των 20 περιπου ευρω. Κακη γιατι σε αυτα τα χρηματα εχουν παιξει και 16 duracell 2450mAh απο αμαζον προσφατα χωρις deal. Δεν τις εχω δοκιμασει τις amazon, αλλα δεν θα το τολμουσα σε τιμη ιδια με τις επωνυμες. Αν ηταν μιση τιμη και χρειαζομουν μπαταριες μπορει και να το εκανα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά 20€ είχαν μπει ή 16+ γιατί άλλη τιμή ή μια και άλλη η άλλη. Στα 20 δεν υπάρχει κάν προσφορά από την στοιγμή που παίζουν κι άλλες πολλές. Πάντως όπως και να έχει πάλι από κάποιο επώνυμο κατασκευαστή θα βγαίνουν δεν νομίζω η amazon να παίζει κορόνα γράμματα το όνομα τις για κάτι τόσο ασήμαντο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τελικά 20€ είχαν μπει ή 16+ γιατί άλλη τιμή ή μια και άλλη η άλλη.  .

 

Δεν ειναι στο χ1 η ισοτιμια. Αλλο ευρω αλλο λιρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λάθος εκ παραδρομής 20£ ήθελα να πω. Αλλά τώρα που διαβάζω και το δικό σου πάνω μήνυμα σωστά έχει ξεκαθαρίσει ότι είναι 20€ άρα 17£ όπως είχαν πει και οι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπωσ ξερει κανεισ την τελευταια προσφορα που εβγαλε ο οτε με ote tv + internet + τηλεφωνο να μου στειλει καποιοσ κανενα link για να το δω γιατι ενδιαφερομαι και αν μπορειτε πειτε μου γνωμεσ για αυτη  την προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...