Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τοτε ισως θα ηταν καλητερα να βρω ενα κουτακι που χρειαζομαι μεχρι 50-60ευρω. Εχω τσεκαρει αυτο απο αμαζον: Zalman Z11 . Αξιζει η παιζει κατι καλητερο σε αυτα τα χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ψαχνω ssd παιδια 128 gb σε καλη τιμουλα μεχρι και 80 ευρω. Εχει παρει το ματι σας κατι vfm?

 

Στα 85 είχε το msystem,sandisk νομίζω ήταν σχετικά καλή τιμή και τον τσίμπησα,τσέκαρε άμα το έχει ακόμα το συγκεκριμένο κατάστημα!Ορίστε κιόλας http://www.msystems.gr/index.php?category=2021&product=15645
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για tablet, με βασικη απαραιτητη προυποθεση να ειναι 3g ωστε να μπορει να παρει sim επανω για ιντερνετ.

Επειδη ειναι για συγγενικο προσωπο μιας καποιας ηλικιας, με βασικη επαφη τεχνολογιας, δεν θελω να τον μπλεξω με stick-ακια 3g modem, που θα πρεπει να συνδεει/αποσυνδεει, να κρεμονται απο το πλαι της ταμπλετας κτλ.

Θελω να υπαρχει μονιμα η sim στην ταμπλετα και εκεινος απλα να συνδεεται στο δικτυο και να εχει να "αγχωνεται" μονο για τα mb του προγραμματος.

 

Δεν με πειραζει να ειναι απο Κινα απο καποιο απο τα γνωστα μαγαζια (dx.com ή banggood κατα προτιμηση που εχω ηδη λογαριασμο).

Το ψυχολογικο φραγμα τιμης ειναι τα 200 ευρω. Αν ειναι χαμηλοτερα ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε ισως θα ηταν καλητερα να βρω ενα κουτακι που χρειαζομαι μεχρι 50-60ευρω. Εχω τσεκαρει αυτο απο αμαζον: Zalman Z11 . Αξιζει η παιζει κατι καλητερο σε αυτα τα χρηματα?

 

 

Αξίζει

Ποιοτικό, μεγαλούτσικο για midi, με παράθυρο και έρχεται με 5 fans εγκατεστημένα

Εγώ έχω το plus(+10£) με usb3 μπροστά και led fans

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει

Ποιοτικό, μεγαλούτσικο για midi, με παράθυρο και έρχεται με 5 fans εγκατεστημένα

Εγώ έχω το plus(+10£) με usb3 μπροστά και led fans

Πιστευεις οτι ειναι καλητερα να παω στο plus? Το συστημα μου δεν δεχετε usb3 αλλα ειχα βρει αυτο PCI-E to USB 3.0 2 Port Express Card και ελεγα να τα επαιρνα μαζι. Η μονες διαφορες του απλου με του plus ειναι στα led fans και τα usb3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευεις οτι ειναι καλητερα να παω στο plus? Το συστημα μου δεν δεχετε usb3 αλλα ειχα βρει αυτο PCI-E to USB 3.0 2 Port Express Card και ελεγα να τα επαιρνα μαζι. Η μονες διαφορες του απλου με του plus ειναι στα led fans και τα usb3?

 

Άκυρο για τα led, μάλλον έχουν και τα 2 από ό,τι διαβάζω οπότε η μόνη διαφορά είναι οι 2 θύρες usb3 στο front panel

Αφού δεν υποστηρίζει usb3 το σύστημα σου και δεν σκοπεύεις να το αλλάξεις δεν υπάρχει λόγος να πας στο plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για φίλη USB flash drive vfm (όχι USB 3.0 απαραίτητα) 4GB - 16GB από φυσικό μαγαζί ή από internet (αλλά μαζί με μεταφορικά να συμφέρει)

Τελικά πήραμε αυτό για όποιον ενδιαφέρεται. http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007ZSLZ5E/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 Αναμένουμε την παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Dock για τον δισκο wd caviar green 1tb για συνδεση σε θυρα usb.

Προοριζεται για seedαρισμα οποτε δεν ενδιαφερομαι για ταχυτητες. Usb 2 ειναι επισης η θυρα.

 

H ακομη και αν υπαρχει καποια θηκη απο καποιον εξωτερικο σκληρο για πεταμα ας μου στειλει καποιος!

Επεξ/σία από geodark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για Desktop επώνυμο (οχι κινεζιές τυπου Turbo-x) i5 και μέτρια GPU (λιγο gaming)

Αν εχετε δεί καμια προσφορά..... πείτε μου παρακαλώ!

http://www.amazon.co.uk/Zoostorm-7877-1027-Processor-Graphics-Operating/dp/B009PNCXXA/ref=sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1366019707&sr=1-2&keywords=desktop+i5

αν προσθεσεις μια καρτουλα ~100 ευρω βγαινει καλο συστημα 

γενικοτερα ποσο ειναι το ποσο που διαθετεις? γιατι το θες ετοιμο?

συμφερει αρκετα να το συνθεσεις κομματι κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Όπως έψαχνα για αγορά laptop από την Αγγλία (γιατί εδώ σπουδάζω) βρήκα αυτό το σαιτ
http://eu-electronics.co.uk

 

Αν δείτε τα έχει όλα πολλή φθηνά και δεν ξέρω αν μπορώ να το εμπιστευτώ.
Το γνωρίζει κανείς αυτό το site?

Για παράδειγμα κοίταζα τον ASUS N56VJ 15.6-INCH LAPTOP (BLACK) τον οποίο τον έχει μόνο 479 Λίρες!!

και τους έστειλα mail για να τους ρωτήσω αν είναι καινούργιος ή μήπως δεν τα έχει όλα μέσα στο πακέτο και μου απάντησε:

"The product that you want to buy is brand new, with 1 year warranty.

The shipping charges are free.
In the box you'll find the laptop itself, a battery, 1 charger, restore
DVD's, user manual!"
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks c0rpse_grinder, αλλα είναι κινεζιά του κερατά και δαύτο.

 

Καλύτερα ετοιμο branded, ψαγμένα πράματα για όποιον θέλει μονο να πάτάει το power button και να μην κάνει κατσαβιδιές κάθε φορά που κάτι συντονίζει τρίζει, κτλ. δεν ειμαστε πιτσιρίκια πια..εχουμε δουλειές πλέον :)

 

Βρήκα αυτό και πάω καρφί με ενα SSD 64gb για boot drive, εχει 3 χρόνια εγγύση next day..

 

http://www.mgmanager.gr/lenovo_thinkcentre_edge_72_tower_i5470s4gb500gbfreedosy_rcec4mg/el/pid/11758/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...