Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω μελάνι για εναν hp deskjet 1515

 

ειδα στο youtube οτι με σύριγγα και χύμα μελάνι μπορεί να γίνει δουλειά, ισχύει;

τι προτείνουν οι έμπειροι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Ψαχνω για ραδιοφωνο με καλο ηχο. Τιμη μεχρι 15-20 ευρω. Απο Ελλαδα για να μην υπαρξει θεμα με τελωνειο.

Με λίγα παραπάνω:

 

Επιτραπέζιο

http://www.techstores.gr/blaupunkt-kr-10-sv-silver.html

 

Φορητό

http://www.mytel.gr/index.php?route=product/product&product_id=9684

 

http://www.electromagazo.gr/product.asp?catid=4344

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... ηλεκτρική σκούπα για το σπίτι.
παρακολουθώ αυτό το νήμα αρκετό καιρό και μια φορά το τρίμηνο/τετράμηνο όλο και κάποιο μέλος ρωτάει .
έψαξα λίγο προς τα πίσω αλλά δεν βρήκα τώρα τελευταία να ρωτάει κανείς. οπότε, ρωτάω ...

Αυτή την περίοδο, τι προτάσεις υπάρχουν για ηλεκτρική σκούπα για το σπίτι μέχρι 150€ το μέγιστο;
θα προτιμούσα με σακούλα ,
καθάρισμα σε πάτωμα αλλά και χαλιά, γωνίες και καναπέδες, αδιάφορο αν έχει κάποιο πέλμα για κατοικίδια ή 500 εξαρτήματα/ακροφύσια μέσα της,
να ρουφάει καλά παρά τα νέα χαμηλά watt , και να μην χρειάζεται να κάνει μπράτσα η νοικοκυρά για να σκουπίσει,
αδιάφορος ο θόρυβος,
μέγεθος κλασσικής σκούπας (όχι πχ επαγγελματικές karcher με τον τεράστιο κάδο πάνω σε ροδάκια)
και το σημαντικότερο είναι να είναι καλής κατασκευής (πχ να μην είναι σαν την Hoover Telios Plus που έχει τόσο καλή βαθμολογία στο skroutz αλλά υπάρχουν αρκετοί χρήστες που αναφέρουν ότι ξεκουμπώνει το πέλμα! έλεος δηλαδή! )

αυτά είναι τα ιδανικά κριτήρια , αν δεν υπάρχει σκούπα με όλα αυτά που ζητάω , είμαι διατεθειμένος να κάνω πίσω σε κάποια κριτήρια.
θα προτιμούσα 2-3 προτάσεις ώστε να παρακολουθώ για πιθανή μείωση τιμής/προσφοράς τις προσεχείς ημέρες .
αγορά από Ελλάδα , ίσως και από Ευρώπη αν έχει εγγύηση στην Ελλάδα . η σκούπα που θα γίνει αντικατάσταση είναι μια siemens 2600W , δεκαετίας τουλάχιστον η οποία μέχρι πριν μια ώρα δούλευε και ήμασταν υπερευχαριστημένοι.
Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... ηλεκτρική σκούπα για το σπίτι.

παρακολουθώ αυτό το νήμα αρκετό καιρό και μια φορά το τρίμηνο/τετράμηνο όλο και κάποιο μέλος ρωτάει .

έψαξα λίγο προς τα πίσω αλλά δεν βρήκα τώρα τελευταία να ρωτάει κανείς. οπότε, ρωτάω ...

 

Αυτή την περίοδο, τι προτάσεις υπάρχουν για ηλεκτρική σκούπα για το σπίτι μέχρι 150€ το μέγιστο;

θα προτιμούσα με σακούλα ,

καθάρισμα σε πάτωμα αλλά και χαλιά, γωνίες και καναπέδες, αδιάφορο αν έχει κάποιο πέλμα για κατοικίδια ή 500 εξαρτήματα/ακροφύσια μέσα της,

να ρουφάει καλά παρά τα νέα χαμηλά watt , και να μην χρειάζεται να κάνει μπράτσα η νοικοκυρά για να σκουπίσει,

αδιάφορος ο θόρυβος,

μέγεθος κλασσικής σκούπας (όχι πχ επαγγελματικές karcher με τον τεράστιο κάδο πάνω σε ροδάκια)

και το σημαντικότερο είναι να είναι καλής κατασκευής (πχ να μην είναι σαν την Hoover Telios Plus που έχει τόσο καλή βαθμολογία στο skroutz αλλά υπάρχουν αρκετοί χρήστες που αναφέρουν ότι ξεκουμπώνει το πέλμα! έλεος δηλαδή! )

 

αυτά είναι τα ιδανικά κριτήρια , αν δεν υπάρχει σκούπα με όλα αυτά που ζητάω , είμαι διατεθειμένος να κάνω πίσω σε κάποια κριτήρια.

θα προτιμούσα 2-3 προτάσεις ώστε να παρακολουθώ για πιθανή μείωση τιμής/προσφοράς τις προσεχείς ημέρες .

αγορά από Ελλάδα , ίσως και από Ευρώπη αν έχει εγγύηση στην Ελλάδα . η σκούπα που θα γίνει αντικατάσταση είναι μια siemens 2600W , δεκαετίας τουλάχιστον η οποία μέχρι πριν μια ώρα δούλευε και ήμασταν υπερευχαριστημένοι.

Ευχαριστώ!!!

Hoover Telios Plus TE70_TE75011

 

Rowenta RO6331

 

Rowenta RO6886
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να πρωτεινετε καποιο slide κινητο (ή με πορτακι) που το μενου και οι λειτουργιες του να μοιαζουν με τα "παλια" nokia και να εχει ελληνικα?

 

Γνωστος μου σχετικα μεγαλος εχασε ενα nokia slide που ειχε και ψαχνω να του το αντικαταστησω. Δε με ενδιαφετει καμερες-οθονες(βλεπει καλα) κτλ.να εχει ελληνικο μενου και να γραφει ελληνικα.

Θα με βολευε το eshop αλλα δεν εχω προβλημα και απο αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανει καμια ιδεα που μπορω να βρω πιο φτηνα το Asus Zenfone 3 Zoom (γνωστο κι ως Asus Zenfone Zoom S); Ειτε εσωτερικο ειτε εξωτερικο (με αποφυγη τελωνειων και δασμων). Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Hoover Telios Plus TE70_TE75011

 

Rowenta RO6331

 

Rowenta RO6886

 

σε ευχαριστώ zacharis!! την Hoover την αποκλείω για τον απαράδεκτο λόγο που έγραψαν πριν (ξεκουμπώνει το πέλμα) . τις άλλες δύο τις κοίταξα , είδα τις διαφορές τους , τώρα είμαι στο κυνήγι της καλύτερης τιμής .

 

Αν και κάποιος άλλος έχει να κάνει κάποια πρόταση , θα είναι ευπρόσδεκτη . η αγορά θα γίνει την Παρασκευή οπότε έχω χρόνο να αποφασίσω σε ποια θα καταλήξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ zacharis!! την Hoover την αποκλείω για τον απαράδεκτο λόγο που έγραψαν πριν (ξεκουμπώνει το πέλμα) . τις άλλες δύο τις κοίταξα , είδα τις διαφορές τους , τώρα είμαι στο κυνήγι της καλύτερης τιμής .

 

Αν και κάποιος άλλος έχει να κάνει κάποια πρόταση , θα είναι ευπρόσδεκτη . η αγορά θα γίνει την Παρασκευή οπότε έχω χρόνο να αποφασίσω σε ποια θα καταλήξω.

Μην δίνεις και πολύ σημασία στις αξιολογήσεις του Skroutz, αν την συναρμολογήσεις σωστά δεν ξεκουμπώνει, εμένα δεν μου έχει ξεκουμπώσει ποτέ, γενικά παίζει  μεγάλο ρόλο το πως μεταχειρίζεται ο καθένας τα πράματα που χρησιμοποιεί...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ΜόντεμΡούτερ γιατί του σπιτονοικοκύρη μου είναι πολύ παλιό και δεν πιάνω (έχει γνώση ο άνθρωπος, δεν κλέβω) και στο καινούργιο θέλω καλή εμβέλεια wifi. Επειδή θα του το χαρίσω θα ήθελα κατά το δυνατόν να μην πληρώσω πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να πρωτεινετε καποιο slide κινητο (ή με πορτακι) που το μενου και οι λειτουργιες του να μοιαζουν με τα "παλια" nokia και να εχει ελληνικα?

 

Γνωστος μου σχετικα μεγαλος εχασε ενα nokia slide που ειχε και ψαχνω να του το αντικαταστησω. Δε με ενδιαφετει καμερες-οθονες(βλεπει καλα) κτλ.να εχει ελληνικο μενου και να γραφει ελληνικα.

Θα με βολευε το eshop αλλα δεν εχω προβλημα και απο αλλου.

https://www.aliexpress.com/store/product/Flip-dual-sim-card-cellphone-6800mAh-long-standby-3-0-touch-screen-handwriting-2MP-camera-mp3/810624_32768865364.html

 

https://www.aliexpress.com/item/BLT-N95-slider-senior-mobile-phone-vibration-Dual-SIM-magic-voice-cell-phone-P079/32788654874.html?spm=2114.search0304.4.9.okdcc4

 

https://www.aliexpress.com/store/product/BLT-V998-flip-dual-2-6-inch-touch-screen-Double-two-screen-senior-mobile-phone-Dual/316194_32790151780.html

Ψάχνω ΜόντεμΡούτερ γιατί του σπιτονοικοκύρη μου είναι πολύ παλιό και δεν πιάνω (έχει γνώση ο άνθρωπος, δεν κλέβω) και στο καινούργιο θέλω καλή εμβέλεια wifi. Επειδή θα του το χαρίσω θα ήθελα κατά το δυνατόν να μην πληρώσω πολλά. 

http://www.websupplies.gr/modem-router-tp-link-td-w8960n-wireless-annex-a-v7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Ξερει κανεις που θα βρω κωδικό για πρώτη δωρεάν διαδρομή στο uber ? κάπου ειχε παρει το ματι μου 10 ευρω κουπόνι με την πρώτη διαδρομή αλλα δεν τον βρίσκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Ξερει κανεις που θα βρω κωδικό για πρώτη δωρεάν διαδρομή στο uber ? κάπου ειχε παρει το ματι μου 10 ευρω κουπόνι με την πρώτη διαδρομή αλλα δεν τον βρίσκω

στο google maps δινει μια τετοια επιλογη αλλα νομιζω ειναι δωρεαν η πρωτη διαδρομη αμα ειναι μεχρι 7 ευρο κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ανταλλακτικες λεπίδες για την Philips pt860.

 

Λίγο που έψαξα, οι τιμές είναι απλησιαστες. Δεν ξέρω αν αξίζει η αγορά τους. Κρίμα όμως να μείνει σε αχρηστια η μηχανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...