Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε 12αρι οικονομικό inverter A/C κυρίως για θέρμανση χειμώνα σε σπίτι χωρίς πολύ καλή μόνωση(γιαυτό 12αρι, είχε ένα της κακιάς ώρας και το κάλυβε άλλα δυστυχώς μας χάλασε), προς τι κοιτάω? Αυτά που βλέπω στο Σκρουτζ με γύρω στα 300ε αξίζουν τον κόπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, malthampoukos είπε

Γρήγορη, εύκολη και για μένα αξιοπρεπής ο καφές που βγάζει. Αλλά ροφήματα δεν έχω δοκιμάσει. Η τιμή δεν είναι καμιά σούπερ προσφορά, παίζει και φτηνότερα στο skroutz αρκετές φορές ή βγάζουν προσφορές με δώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/17/2018 στις 9:29 ΜΜ, lelos1 είπε

Ψάχνω ένα φουρνακι έχω φούρνο μεγάλο άπλα για μικρά πράγματα πιατάκια πιτσες... καμια πρόταση 

HV1Qxd5.jpg
Την Πέμπτη 25/01/2018 στο LIDL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για SMART τηλεόραση,

- 40-43 ίντσες, βασικά μέχρι 95εκ περίπου εξωτερικό πλάτος

- με καλή εφαρμογή Youtube

- που να υποστηρίζει και DVB-C

- και τη νέα, επερχόμενη κωδικοποίηση καναλιών DVB-Τ2 HEVC

- Κεντρική βάση στήριξης (λόγω περιορισμών του επίπλου)

- γύρω στα 350€

....αν υποστηρίζει και το hybrid tv της ΕΡΤ, θα είστε θεοί....

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε!Θέλω να ρωτήσω.Ψάχνω  τιμονιέρα forced feedback με πετάλια(και συμπλέκτη) και μοχλό ταχυτήτων να είναι συμβατή με xbox one s-όσο πιο φθηνή γίνεται-.Ποια θα προτείνατε και πόσο να την αγοράσω;Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις να μου προτεινει καποιο vfm πολυμετρο?

Χαλασε ενα λαπτοπ και θελω να μετρησω τους πυκνωτες , τροφοδοτικο κλπ. 

Επειδη ασχολουμε αραια και που , με τετοια θεματα σε λαπτοπ φιλων κλπ , θα ηθελα κατι να κρατησει και απλα να κανω την δουλεια μου , οχι τρελα πραγματα :)

Eυχαριστω εκ των προτερων.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τσέκαρε τις Wahl με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Τη μικρή (100) τη βρίσκεις από 16€ (http://www.smart-buys.gr/mhxaneskoyrematos/2955-wahl-homepro-100-series-3005-0475.html). Προσωπικά έχω την Chromepro μετά από συμβουλή του zacharis και είμαι πολύ ευχαριστημένος..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δεί για αρκετό καιρό διαφορα sites που προμοτάρανε μια λεντοταινια απο το gearbest 3 και κατι ευρό με δωρεάν μεταφορικά στο facebook αλλά τωρα δέν μπορώ να το βρώ ξανά η δέν ψάχνω καλά..γνωρίζει κανείς τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα κ απο μενα ψαχνω για ντρεμελακι κ κοιταζω αυτα τα  2

https://www.leroymerlin.gr/gr/ergaleia/ilektrika-ergaleia/poluergaleia-mikroergaleia/poluergaleio-ilektriko-dexter-150-w-62226864/

https://www.skroutz.gr/s/4354658/Einhell-TH-MG-135-E.html

To einhel εχω διαβασει οτι αξιοτιμο μηχανακι αλλα εχει κ 40κατι ευρω κ τα μυτακια που εχει ειναι ψιλομουφα

Ενω το Dexter toy leroy merlin ειναι ποιο πολλα βατ κ κοστιζει 25ευρα οποτε τη διαφορα θα μπορουσα να την παρω σε κανα σετακι Dremel μυτες χωρια τις μουφα τις δικες του

Το εχει κανεις να μας πει καμια γνωμη εχει ακουσει κατι?

Δεν θελω να δωσω πολλα χρηματα για να πηγαιναι σε Dremel ...αλλλα κ αυτα αποτι διαβαζω η σειρα 4000 αξιζει να επενδυσεις

Επεξ/σία από Marios1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

6 ώρες πριν, DrNick είπε

Τσέκαρε τις Wahl με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Τη μικρή (100) τη βρίσκεις από 16€ (http://www.smart-buys.gr/mhxaneskoyrematos/2955-wahl-homepro-100-series-3005-0475.html). Προσωπικά έχω την Chromepro μετά από συμβουλή του zacharis και είμαι πολύ ευχαριστημένος..

Έχω δύο WAHL και είμαι ευχαριστημένος. Βέβαια είναι βαριές και θορυβώδης και οι καλές κοστίζουν πάνω από 70€. Αλλά θα την έχεις για πολλά χρόνια.
Πιστεύω πως δεν κάνει μία μηχανή και για μούσια και για μαλλιά. Η WAHL είναι για μαλλιά.
Για μούσια θέλεις κατι μεγαλύτερης ακριβείας, ελαφρύ με ψιλές στρογγυλεμένες λεπίδες και πολλές σκάλες όπως εκείνη η PHILIPS που έδιναν πέρυσι τα βενζινάδικα SHELL. 

Ήταν σαν αυτή --> Philips Beardtrimmer Series 3000

Για τα μαλλιά ψάξε για καμιά Wahl που δίνει μαζί βαλιτσάκι με πολλά χτενάκια, ακομη και μπέρτα. Είχα πάρει τη δική μου από Amazon UK.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...