Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εδώ κ ένα χρόνο με χρήση σε μούσι κ τριμάρισμα. Είμαι ευχαριστημένος... Μπαίνει κάτω από την βρύση, δεν χρειάζεται λάδι συντήρησης, δεν στομώνει, ... «δαγκώνει» όμως, σπάνια αλλά «δαγκώνει». Είχα πολλές μηχανές κ διάφορες εταιρείες, αυτή είναι με διαφορά η καλύτερη. Τιμή λογικότατη κ στιβαρή κατασκευή...

https://www.skroutz.gr/s/7619014/Philips-BT5206-16.html?keyphrase=Philips-BT5206-16

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θα σου πρότεινα αυτή, την πήρα στον πατέρα μου, την δοκίμασα και πέταγε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, iCyd είπε

Ξερει κανεις να μου προτεινει καποιο vfm πολυμετρο?

Χαλασε ενα λαπτοπ και θελω να μετρησω τους πυκνωτες , τροφοδοτικο κλπ. 

Επειδη ασχολουμε αραια και που , με τετοια θεματα σε λαπτοπ φιλων κλπ , θα ηθελα κατι να κρατησει και απλα να κανω την δουλεια μου , οχι τρελα πραγματα :)

Eυχαριστω εκ των προτερων.
 

Σε ενδιαφερει να γινει απο Ελλαδα η αγορα, ή  και απο το εξωτερικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lakisman46 είπε

Σε ενδιαφερει να γινει απο Ελλαδα η αγορα, ή  και απο το εξωτερικο?

Απο ελλαδα γιατι το χρειαζομαι αμεσα. Απο εξωτερικο (αν μιλας για κινα) θα κανει πολυ καιρο να ρθει και δεν θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, iCyd είπε

Ξερει κανεις να μου προτεινει καποιο vfm πολυμετρο?

Χαλασε ενα λαπτοπ και θελω να μετρησω τους πυκνωτες , τροφοδοτικο κλπ. 

Επειδη ασχολουμε αραια και που , με τετοια θεματα σε λαπτοπ φιλων κλπ , θα ηθελα κατι να κρατησει και απλα να κανω την δουλεια μου , οχι τρελα πραγματα :)

Eυχαριστω εκ των προτερων.
 

Δες το UNI-T UT33D.
Δεν μας είπες το μπάτζετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aristarhos είπε

Δες το UNI-T UT33D.
Δεν μας είπες το μπάτζετ.

Δεν γνωριζω καθολου τιμες. Θελω απλα ενα vfm , για τελειως ερασιτεχνικη χρηση και αραια και που. Τωρα απλα το θελω για να μετρησω κατι πυγνωτες σε μια μητρικη. Απλο και να κανω τι δουλεια μου οπως πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, iCyd είπε

Δεν γνωριζω καθολου τιμες. Θελω απλα ενα vfm , για τελειως ερασιτεχνικη χρηση και αραια και που. Τωρα απλα το θελω για να μετρησω κατι πυγνωτες σε μια μητρικη. Απλο και να κανω τι δουλεια μου οπως πρεπει.

Πολυ τιμιο και οικονομικο!

https://www.skroutz.gr/s/4311374/Uni-T-UT-33D.html

Επεξ/σία από lakisman46
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψάχνω εκτυπωτή για το σπίτι των γωνιών μου ,για απλή χρήση(ουτε καν ενχρωμα), κατά προτίμηση laser(μου έβγαλαν την ψυχή αυτά τα 650 μελανακια της hp),απαραίτητο να έχει scanner και  wifi ωστε να τυπώνει από τηλέφωνο   edit:πηρα τον samsung 2070w ,αντε να δουμε

Επεξ/σία από zentro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις ‎21‎/‎1‎/‎2018 στις 7:20 ΜΜ, pipis_vidas είπε

Καλησπέρα κι από μενα, θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αγορά κουρευτικής/ξυριστικής μηχανής (δεν καταλαβαίνω τη διαφορά) που θα χρησιμοποιώ για τριμαρισμα στα γενια μου και κούρεμα στο μαλλί μου τα γυρω γυρω.40 ευρώ ταβανι αλλα και φθηνοτερα ευπροσδεκτα...Αμα υπαρχει και τιποτα πολυ καλο απο Κινα σε φαση 20 ευρώ ευπροσδεκτο κι αυτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

https://www.smart-tech.gr/Wahl-HOMEPRO-1395-0460.html https://www.eidi-spitiou.gr/ell/product/WAHL-Κουρευτική-μηχανή-Home-Pro-100-1395-0460

Στις ‎21‎/‎1‎/‎2018 στις 9:12 ΜΜ, iCyd είπε

Ξερει κανεις να μου προτεινει καποιο vfm πολυμετρο?

Χαλασε ενα λαπτοπ και θελω να μετρησω τους πυκνωτες , τροφοδοτικο κλπ. 

Επειδη ασχολουμε αραια και που , με τετοια θεματα σε λαπτοπ φιλων κλπ , θα ηθελα κατι να κρατησει και απλα να κανω την δουλεια μου , οχι τρελα πραγματα :)

Eυχαριστω εκ των προτερων.
 

http://www.shop365.gr/hlektrikes-syskeyes-texnologia/oikiakes-syskeyes/ajesoyar/oem-polymetro-ut-20b/

13 ώρες πριν, vlas2000 είπε

ψάχνω για usb stick 3.0 για backup και καθημερινές μεταφορές αρχείων στα 128 gb με αγορά από την Ελλάδα.

https://www.kappoutel.gr/product_info.php?products_id=25064

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Και Kappout και Ell (Ελληνικά) ; Εγγύηση καλής λειτουργίας :lol::lol:

Επεξ/σία από DimancEcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για οικονομική κεραία τηλεόρασης εσωτερικού χώρου (για δωμάτιο χωρίς πρόσβαση σε μπαλκόνι - τρυπήματα κλπ)

Δοκίμασα με ένα ταπεινό  i5ok78.jpgκαι τζίφος! Υπάρχει δοκιμασμένη πρόταση για κάτι καλύτερο?

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...