Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγω προβλημάτων στον αυχένα μου, λέω να προμηθευτώ ένα τραπεζάκι για τον υπολογιστή και το τάμπλετ όπως το παρακάτω:

https://www.skroutz.gr/s/9861888/OEM-CTK-Folding-PC-Desk.html

 

Έχει να προτείνει κανείς κάτι καλύτερο, σε όχι μεγάλη διαφορά τιμής όμως....

Επεξ/σία από deadp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, deadp είπε

Λόγω προβλημάτων στον αυχένα μου, λέω να προμηθευτώ ένα τραπεζάκι για τον υπολογιστή και το τάμπλετ όπως το παρακάτω:

https://www.skroutz.gr/s/9861888/OEM-CTK-Folding-PC-Desk.html

Έχει να προτείνει κανείς κάτι καλύτερο, σε όχι μεγάλη διαφορά τιμής όμως....

Αν είναι για το κρεββάτι εγώ παλιότερα έψαχνα κάτι τέτοιο που κυκλοφορεί σε αλουμίνιο πολύ ελαφρύ.

Τα ποδαράκια ρυθμίζονται σε διάφορες γωνίες με τα κουμπιά στις αρθρώσεις.

large_20160309144321_oem_smart_foldable_

Μπορείς επίσης να ψάξεις να βρεις κανένα καλό τραπεζάκι φαγητού για το κρεββάτι που διπλώνει όταν δεν το χρησιμοποιείς.

htgbqkE.jpg

Τελικά είχα κάτι ξύλα πρόχειρα και το έφτιαξα μόνος μου!

Δεν μου βγήκε ακριβώς έτσι αλλά μου κόστισε 3-4 ευρώ μόνο οι βίδες και το έφτιξα σε φαρδιά διάσταση για να χωράω άνετα..

FJAYYQ9FCEILTB2.MEDIUM.jpg

 

Οι οδηγίες ΕΔΩ

 

και για πιο προχωρημένους
kWcPGZ8.jpg

Επεξ/σία από aristarhos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Θελω Καφετιερα με καψουλες (vfm)

Επισης επαναγεμιζομενες κάψουλες (ebay???)  για την καφετιερα

http://www.e-shop.gr/kafetiera-espresso-arielli-km-150bs-p-HAP.105203

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, aristarhos είπε

Αν είναι για το κρεββάτι εγώ παλιότερα έψαχνα κάτι τέτοιο που κυκλοφορεί σε αλουμίνιο πολύ ελαφρύ.

Τα ποδαράκια ρυθμίζονται σε διάφορες γωνίες με τα κουμπιά στις αρθρώσεις.

large_20160309144321_oem_smart_foldable_

Μπορείς επίσης να ψάξεις να βρεις κανένα καλό τραπεζάκι φαγητού για το κρεββάτι που διπλώνει όταν δεν το χρησιμοποιείς.

htgbqkE.jpg

Τελικά είχα κάτι ξύλα πρόχειρα και το έφτιαξα μόνος μου!

Δεν μου βγήκε ακριβώς έτσι αλλά μου κόστισε 3-4 ευρώ μόνο οι βίδες και το έφτιξα σε φαρδιά διάσταση για να χωράω άνετα..

FJAYYQ9FCEILTB2.MEDIUM.jpg

Οι οδηγίες ΕΔΩ

και για πιο προχωρημένους
kWcPGZ8.jpg

Θα πάρω και κάτι τέτοιο, αλλά στο σαλόνι σερφάρω κατά 99%, όποτε ψάχνω κάτι επιδαπέδιο ...

Πιανουν τα χέρια σου πάντως. Μπράβο!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, crapatzi είπε

Ψαχνω για ακουστικα in-ear μεχρι 30Ε. Τωρα εχω xiaomi hybrid pro, ειναι αρκετα καλα αλλα θα ηθελα κατι καλυτερο.

Εχει κανεις γνωμη για KZ ZST Pro και KZ ZS6;

Ξερω οτι δεν υπαρχει ευκολη απαντηση καθως υπαρχουν εκατονταδες μαρκες και μοντελα και ο καθενας εχει διαφορετικο γουστο στον ηχο.

Εγώ θα ψήφιζα να πας για τα zs6.

Από εδώ με επιλογή warehouse G-W-5 θα σου έρθουν με 34 δολάρια από αποθήκη στην Τσεχία σχετικά γρήγορα και χωρίς φόβο τελωνείου:
https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_770863.html?wid=89

6 ώρες πριν, zentro είπε

Είχα και τα  zst και τώρα έχω και τα zs6 και αρκετά άλλα chi-fi in ear(έχω μια μανία με τα in ear,άστο :P)

μόλις πήρα τα zst επαθα μια πλακα στο ποσο καλα ειναι,μπασο δυνατο αλλα οχι,ενοχλητικο, μεσαιες ζεστες και πριμες κρατημενες,πολυ καλο γενικα.

το zs6 φαντασου πολλα  κλικ πιο πανω.

Υ.Γ(shameless promo,έχω μια αγγελία για τα kz6 εάν ενδιαφέρεσαι )

Καλά έχεις τόσα πολλά in-ear και πουλάς τα zs6 -που τα εκθειάζεις- γιατί δεν τα χρησιμοποιείς; Δηλαδή τα καθημερινά σου ποιά περιλαμβάνουν; Ακουστικά των 50 ή 100 ευρώ ξέρω 'γω;;;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

 

Καλά έχεις τόσα πολλά in-ear και πουλάς τα zs6 -που τα εκθειάζεις- γιατί δεν τα χρησιμοποιείς; Δηλαδή τα καθημερινά σου ποιά περιλαμβάνουν; Ακουστικά των 50 ή 100 ευρώ ξέρω 'γω;;; 

αυτόν το καιρό ακούω τα shozy hibiki,tin audio t2,yinoo pro.με τα λεφτά από τα κζ6 θα χρηματοδοτησω καπια αλλη αγορα ,και που ξερεις μπορει αυτα που να παρω να εινα πιο ακριβα και να ακουγονται χειροτερα    .τα ακουσα,μου αρεσαν,τα πουλαω για να παρω αλλα,τοσο απλο.  αντε πες εγω λεω ψεματα για να τα πουλησω,η τοσες κριτικες στο ιντερνετ ειναι ψευτικες και αυτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DownUNDERground είπε

Μπαρδόν;;; Ανέφερα κάπου ότι λες ψέμματα;:huh:

όχι ψέματα άλλα ότι τα παραπουλαω,τελος παντων λαθος λεξη χρησημοποιησα ,σορρυ για το "ψέματα"    ,επειδη  ομως βγαινουμε offtopic,ας παρει το παιδι τα ζσ6 απο οπου θελει,και ας μας πει εντυπωσεις οταν τα παρει στα χερια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατ' αρχήν η απορία μου γιατί πουλάς σχετικά ακριβά in-ear αν είσαι ευχαριστημένος με αυτά, ήταν πραγματική.

Από 'κει και πέρα δεν είμαι καν σίγουρος τι εννοείς με το "παραπουλάς" αλλά αν εννοείς "πουλάς ακριβά"..., ε αφού τυχαίνει να μπορεί να τα πάρει καινούργια με λιγότερα λεφτά από την αγγελία σου να μην το γράψω δηλαδή -σε φόρουμ προσφορών!- επειδή εσύ θες να πουλήσεις τα δικά σου;  Παραβλέποντας αυτό που ξέρεις κι εσύ, ότι δεν προωθούμε αγγελίες από εδώ...
Ασε που εγώ δεν έκανα καν τη σύγκριση αρχικά. Εσύ μπήκες στο τριπάκι ότι στην είπα ή ξέρω 'γω τι... Μην τρελαίνεσαι...

Πάντως, μιας και άνοιξες το θέμα, σε φόρουμ που είναι ειδικά για προσφορές, λίγο δύσκολα να βρεις κάποιον για να πασάρεις κάτι χωρίς να πουλάς σε πραγματικά ανταγωνιστική τιμή. Είναι σα να πάω εγώ σε μαντρά και να πιστεύω ότι θα του πουλήσω ακριβά το μεταχειρισμένο μου αμάξι και ότι θα τον πιάσω κώτσο. Δύσκολο...

Φιλικά.

ΥΓ: Ενδιαφέροντα τα 2 πρώτα in-ear που ανέφερες btw. Για τα τρίτα ένα google search δε βγάζει τπτ.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια εχω ηλεκτρικη Οδοντοβουρτσα Oral B 5000 Triumph V2 και ψαχνω για μπαταρια αφου η δικια της παραδινει σταδιακα πνευμα.

Σε σχεση με το προηγουμενο η αντικατασταση της απαιτει κολλητηρι ή οχι (δεν το χω με το αθλημα)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, louben είπε

ΠΑιδια εχω ηλεκτρικη Οδοντοβουρτσα Oral B 5000 Triumph V2 και ψαχνω για μπαταρια αφου η δικια της παραδινει σταδιακα πνευμα.

Σε σχεση με το προηγουμενο η αντικατασταση της απαιτει κολλητηρι ή οχι (δεν το χω με το αθλημα)?

Ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, GeorgeSmirlis είπε

Ψάχνω site με ποδήλατα ελληνικό για να αγοράσω 27,5 ποδήλατο αλλά κυρίως για να δω τιμες κτλ.

Δες εδώ https://www.podilato.eu έχω αγοράσει ποδήλατο για τα παιδιά. Καλές τιμές και καλή εξυπηρέτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενσύρματα ακουστικά, χωρίς το ενοχλητικό (για μένα) εσωτερικό "μαξιλαράκι", τί θα είχατε να προτείνετε;

Κάτι σαν αυτά εδώ...τα έχει δοκιμασει κανείς; Κάτι εναλλακτικό;

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_571309.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, vgiozo είπε

Για ενσύρματα ακουστικά, χωρίς το ενοχλητικό (για μένα) εσωτερικό "μαξιλαράκι", τί θα είχατε να προτείνετε;

Κάτι σαν αυτά εδώ...τα έχει δοκιμασει κανείς; Κάτι εναλλακτικό;

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_571309.html

Αν σε ενδιαφέρουν τα συγκεκριμένα που πόσταρες, τα έχει το e-shop (τα am115) στα 9.99 ( http://www.e-shop.gr/huawei-am115-handsfree-white-retail-p-TEL.030326

Επεξ/σία από spysif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, φαντάζομαι ότι θα έχουν ρωτήσει και πολλοί άλλοι αλλά σαν φρέσκος πατέρας θα θελα να ρωτήσω από πού μπορώ να προμηθευτώ φθηνές πάνες. Μέχρι στιγμής φοράει babylino ο γίγαντας ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...