Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ψάχνω για φορητό powerbank (για να φορτίζω το κινητό - nexus4 σε περίπτωση ανάγκης..)

 

βασικά για δώρο είναι εγώ έχω Κινεζοτούμπανο με 3,000mAh battery..

 

τώρα για χωρετικότιτα δεν έχω τρελές απαιτήσεις κ με 2,500 mAh νομίζω ότι είμαι οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα !! Ψάχνω δοκιμασμένο site για αγορά original (προφανώς) αρωμάτων, κατά προτίμηση από Ευρώπη για το φόβο τελωνείου και φυσικά σε τιμές καλύτερες από τις Ελληνικές. Ευχαριστώ !!

Τίποτα βρε παλικάρια ;; Κανείς ;;  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει από το Fragrancex καναδυό αρώματα πριν από μερικούς μήνες, με συνολικό κόστος κάτω από 70 δολάρια (για τον φόβο των Ιουδαίων τελώνηδων :-D ) σε καλές τιμές (σε σχέση με τον εγχώριο ανταγωνισμό). Για μικροποσότητες μου κάνει τη δουλειά, τώρα αν επιλέξεις καμιά δεκαριά κομμάτια δεν ξέρω τί παίζει με το τελωνείο.

Υπάρχει και κουπόνι για 11% έκπτωση: FALL2013

ή για δωρεάν μεταφορικά για πάνω από 69$: FREE69.

Δυστυχώς δεν συνδυάζονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει από το Fragrancex καναδυό αρώματα πριν από μερικούς μήνες, με συνολικό κόστος κάτω από 70 δολάρια (για τον φόβο των Ιουδαίων τελώνηδων :-D ) σε καλές τιμές (σε σχέση με τον εγχώριο ανταγωνισμό). Για μικροποσότητες μου κάνει τη δουλειά, τώρα αν επιλέξεις καμιά δεκαριά κομμάτια δεν ξέρω τί παίζει με το τελωνείο.

Υπάρχει και κουπόνι για 11% έκπτωση: FALL2013

ή για δωρεάν μεταφορικά για πάνω από 69$: FREE69.

Δυστυχώς δεν συνδυάζονται.

λοιπον επειδη το εχω ψαξει πολυ το ζητημα εχω να σου πω τα εξης.

Για πολυ καιρο ψωνιζα απο το πρωην cheapsmells.co.uk/νυν http://www.allbeauty.com/

Eixe καλες τιμες και ερχοταν απο guernsay(αγγλια .Ανεξηγητα ομως εβαλε πολυ υψηλες τιμες μεταφορικων για ελλαδα οποτε δε συμφερει.

Επισης καλο ειναι (παλι απο αγγλια το http://www.fragrancedirect.co.uk/ αν και την τελευταια παραγγελια που εκανα τελικα δεν την παρελαβα(με αποζημιωσαν ομως).

Το καλυτερο ολων (για εμενα ) ειναι το προαναφερθεν http://www.fragrancex.com/. Απο αμερικη βεβαια αλλα εχει τα παντα,παμφθηνα και γνησια.Οταν λεω παμφθηνα εννοω κυριως τα tester/blemished box που τα πρωτα ειναι ακριβως το ιδιο το αρωμα απλα χωρις την κανονικη συσκευασια και καπακι (πχ το burberry weekend for men 100 ml το εχει 21 ευρω τη στιγμη που το γνησιο απο ελλαδα κανει τουλαχιστον 60).

Απλα φροντισε η παραγγελια σου να ξεπερασει τα 69 δολλαρια που με το κουπονι FREE69 εχεις δωρεαν μεταφορικα γιατι αλλιως δε συμφερει.

Επισης μη φοβασαι για τελωνειο.Εκτος αν κανεις καμια παραγγελια γιγας δε θα εχεις προβλημα (ετσι και αλλιως το κουτι απεξω γραφει λιγοτερα απο οσα εδωσες).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανα καλό tablet που να έχει υποστήριξη απo xda μέχρι κανα 100αρι παίζει?

γενικά ποιο είναι το φθηνώτερο ταμπλετ με μεγάλο support απο devs πέρα απο τα nexus?

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφορα απο το τοπικ προσφορων "κινεζοταμπλετ"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το fragarancex.Έχω ψωνίσει 3-4 φορές με μοναδικό μειονέκτημα τις πολλές μέρες αναμονής σε κάποιες περιπτώσεις.

Τα τελευταία δύο χρόνια ψωνίζω από Ελλάδα στις περιόδους εκπτώσεων των μεγάλων καταστημάτων καλλυντικών(διαφορετικές από αυτές των υπόλοιπων εμπορικών) που διαθέτουν τα αρώματα με έκπτωση από -25 έως -50%  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ψαχνω για σποτακια led γνωριζει κανενας αυτη την εταιρια?http://www.sas.com.gr/el

 

Αν γνωριζει κανεις αν εχει καλα προιοντα ή εχει αγορασει κανενα ας μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα που το gta v ειναι στην αγορα για λιγες βδομαδες βλεπω να πεφτουν οι τιμες...Το ebw το εχει 49 ευρω, εμεινα λιγο μολις το ειδα αλλα μετα μπηκα σε υποψιες οτι καποια παγιδα παιζει, μιας και δεν εχει και την καλυτερη φημη το καταστημα... Τι μπορει να παιζει και απο που συμφερει να το αγορασω?
 

Επισης καπου διαβασα οτι το ονλινε το αγοραζεις ξεχωριστα, ισχυει αυτο η απο αυριο θα μπορουν ολοι να παιζεις ελευθερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... Τι μπορει να παιζει και απο που συμφερει να το αγορασω?

 

Επισης καπου διαβασα οτι το ονλινε το αγοραζεις ξεχωριστα, ισχυει αυτο η απο αυριο θα μπορουν ολοι να παιζεις ελευθερα?

 

Τωρα προβληματιζομαι αν πρεπει να παει στο "βρηκα κατι..." ή στο "ψαχνω για..."

 

Μαλλον στο δευτερο νομιζω ταιριαζει καλυτερα το τοπικ.

Μεταφερθηκε.

 

     Οδηγιες - Τι προσεχουμε οταν ανοιγουμε νεο θεμα/προσφορα    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω για φορητό powerbank (για να φορτίζω το κινητό - nexus4 σε περίπτωση ανάγκης..)

 

βασικά για δώρο είναι εγώ έχω Κινεζοτούμπανο με 3,000mAh battery..

 

τώρα για χωρετικότιτα δεν έχω τρελές απαιτήσεις κ με 2,500 mAh νομίζω ότι είμαι οκ..

 παιδιά κανείς καμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι μετά από τις 5-6 φορές που κουτσοβολεύτηκα με gamepad από eBay, μήπως ήρθε η στιγμή να πάρω ένα "κανονικό" gamepad, μπας και με κρατήσει περισσότερο. Ψάχνω με analog sticks (για PC), αν δει κανείς καμιά προσφορά, ή έχει πάρει κανένα και είναι ευχαριστημένος, ας ρίξει καμιά πρόταση..

 

Δεν είμαι τρελός gamer (για να μην πω ότι το θέλω αποκλειστικά για NBA2k14), οπότε θέλω κάποια φθηνή πρόταση. Δηλαδή αν είναι τίποτα στα 30-40 ευρώ, δεν παίζει να δώσω τόσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτό που έχει βολέψει τους περισσότερους είναι το χειριστήριο του xbox360. Κυκλοφορεί από 30 ευρώ. Δεν είναι τρελό ποσό για κάτι που θα σου κρατήσει πολύ περισσότερο από τις άλλες κινεζιές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω φθηνα μελανια για Link.png Site: Canon Pixma mp210  οριτζιναλ η ξαναγεμισμενα. Εχω δει οτι πανε στα 40 περιπου αν ξερετε να παιζει καπου φθηνοτερα θα βοηθουσε πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...