Προς το περιεχόμενο

Nespresso club προσφορά 70 ευρω με την αγορά καφετιέρας


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα μέλη του Nespresso club δίνεται προσφορά 70 ευρώ για αγορά καφέδων η αξεσουαρ , με κάθε αγορά καφετιέρας. 50 ευρώ για τα φθηνότερα μοντέλα. Έτσι τα φθηνότερα μοντέλα βγαίνουν στα 49 ευρώ απο 99 και τα ακριβότερα πχ στα 59 απο 129. Επειδή τα κοιτάω καιρό νομίζω είναι από καλή προσφορά. Έχω την εντύπωση οτι ισχύει μόνο για online αγορές πάντως και οχι απο καταστημα

 

http://www.nespresso.gr/promo/spring2012/promo.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον πηγα σε καταστημα nespresso και μου εδωσαν 2 κουπονια ενα για μελη του club και ενα για φιλο αποτι γραφει και διαβαζωντας λεει οτι ισχυει και για αγορα απο τις nespresso butiques ,τηλεφωνικη αγορα η αγορα απο οποιοδηποτε καταστημα λιανικης πωλησης.αρα μαλλον μπορεις και απο οποιοδηποτε καταστημα οχι μονο απο τα nespresso.ζηταει απλα να τους στειλεις το κουπονι , το serial της μηχανης και την φωτοτυπια της αποδειξης.το θεμα ειναι αν το μαγαζι θα σου δωσει το κουπονι με την αγορα η αν θα πρεπει να εχεις βρει κουπονι απο καποιο φιλο πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα να ρωτήσω και μου είπαν ότι είναι μόνο για μέλη αλλά όχι για νέα μέλη (δλδ πάω στο site,κάνω εγγραφή και είμαι μέλος).

 

Μάλλον δεν θέλουν καινούριους πελάτες,τί να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές επισκέφτηκα ένα "Welcome Store" (Κατερίνης) και είδα ότι είχαν την συγκεκριμένη προσφορά στις μηχανές Nesspreso. Δυστυχώς δεν ρώτησα παραπάνω αλλά για όποιον ενδιαφέρεται δεν χάνει τίποτα να τους κάνει ένα τηλέφωνο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site αλλά και σε απαντητικό e-mail τους δεν αναφέρουν το να είσαι μέλος ως προϋπόθεση. Αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει ήδη την προσφορά ας μας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο email μου ήρθε αυτό, που λέει ξεκάθαρα πως είναι μόνο για μέλη του Nespresso Club (κάτω από το ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ):

scaled.php?server=171&filename=nespressos.jpg&res=medium

 

Και πηγαίνοντας στο site αναφέρει στους όρους χρήσης πως για να ισχύει η προσφορά, πρέπει να βάλεις στο "καλάθι" την ίδια στιγμή όχι μόνο την μηχανή αλλά και τους καφέδες/εξαρτήματα αξίας 70 ευρώ την ίδια στιγμή για να ισχύσουν τα -70. Άρα συμπεραίνω πως είναι μόνο για online (φαντάζομαι και τηλεφωνική παραγγελία το ίδιο είναι):

scaled.php?server=521&filename=nespresso2.jpg&res=medium

 

Οπότε ψάχτε για φίλο που να είναι club-member ;)

Τώρα αν πάτε σε κανένα nespresso-club kαι τσιμπήσετε κανα κυπόνι όπως ο φίλος παραπάνω, γιατί όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΛΙΓΟ

 

Θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε και να σας ευχαριστήσουμε που επικοινωνήσατε με το Nespresso Club.

 

Αναφορικά με το ερώτημα σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η προσφορά ισχύει για αγορές που θα έχουν πραγματοποιηθεί κατά το χρονικό διάστημα από 1 Ματρίου 2012 έως και 31 Μαρτίου 2012 από τις Nespresso boutiques ή το τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης της Nespresso ή από οποιοδήποτε κατάστημα λιανικής πώλησης εντός Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό που σου απάντησαν ισχύει από παντού, MM-Κώτσοι-Ηλεκτρονικες κλπ. Συμφέρει, γιατί στο site τις έχουν πανάκριβα τις μηχανές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος συμφορουμίτης είναι μέλος του club και θα ήθελε να παραχωρήσει το κουπόνι του? Please PM. Μου είπαν ότι αρκει και ο αριθμός μέλους και το ονοματεπώνυμο του μέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 70 ευρω δεν αφαιρουνται απο την αξια της εκαστοτε μηχανης αλλα θεωρουνται σα δωροεπιταγη για την αγορα αναλωσιμων (καφε η αξεσουαρ) αρα το 1 μηνυμα που λεει οτι μια μηχανη των 99 κανει 49 δεν ισχυει ΠΡΟΣΟΧΗ. ειμαι μελος στο nespresso club και το τονιζει χαρακτηριστικα!οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι θέμα πωλητή. Στο τηλεφωνο μου είχαν πει οτι ισχύει μόνο για παλιά μέλη αλλα πηγαίνοντας σε ενα κατάστημα το απόγευμα, η πωλήτρια μου έδωσε κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οπως το δει κανεις.δινεις 99 ευρω κ κερδιζεις 50 ευρω σε καφεδες.ειναι σαν να εδωσες 49. Ισως δεν το διατυπωσα σωστα αλλα στην ουσια αυτο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βλέπω να τρώγεστε να βρείτε φτηνή καψουλιέρα για ακριβές κάψουλες και οι πωλητές να μας εμπαίζουν. Το παλιό - νέο μέλος είναι τουλάχιστον κοροϊδία.

 

Από την άλλη, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν προτιμούμε τις κάψουλες FAP (LAVAZZA POINT), για τις οποίες μάλλον έχουν λήξει τα δικαιώματα πατέντας και πωλούνται από πολλούς κατασκευαστές, οι 50αδα στα 10-12€ (MACRO, ebay κλπ)

Εγώ που τις δοκίμασα σε μία καφετιέρα DeLonghi EC190 (Βifinett CPA450 από lidl) με μικρή πατέντα, μια χαρά καφέ βγάζουν και υπάρχουν σε πολλές ποικιλίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...