Προς το περιεχόμενο

Αγορα tablet


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχας δεν εχω ιδεα απο tablet.

Γνωριζει κανεις αν το συγκεκριμενο http://www.focalprice.com/CE0030X/ZEPAD_102_Capacitive_Screen_Ultra_SlimTablet_PC_with_Android_40_and_WiFi_Black__White.html?Currency=EUR ειναι καλο ή υπαρχουν καλυτερα απο αυτο

σ'αυτη την τιμη?

Υπαρχει πουθενα το ιδιο πιο φθηνο ή εκει παιζει παντου?

Απο focalprice εχει αγορασει κανεις και αν ειναι αξιοπιστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tablet είναι καλό και γενικά σε αυτήν την τιμή παίζει στα περισσότερα sites. Για το συγκεκριμένο site δεν γνωρίζω κάτι.

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

Ξερεις κανενα eshop αξιοπιστο που να στελνει Ελλαδα με δωρεαν μεταφορικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχας δεν εχω ιδεα απο tablet.

Γνωριζει κανεις αν το συγκεκριμενο http://www.focalprice.com/CE0030X/ZEPAD_102_Capacitive_Screen_Ultra_SlimTablet_PC_with_Android_40_and_WiFi_Black__White.html?Currency=EUR ειναι καλο ή υπαρχουν καλυτερα απο αυτο

σ'αυτη την τιμη?

Υπαρχει πουθενα το ιδιο πιο φθηνο ή εκει παιζει παντου?

Απο focalprice εχει αγορασει κανεις και αν ειναι αξιοπιστο?

Το συγκεκριμενο μοιαζει πολυ με αυτο που πουλαει το πλαισιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αξιοπιστο το site?

Αυτο το tablet ειναι καλυτερο απο το ZEPAD και τι παραπανω εχει?

 

το site για εμενα ειναι πολυ καλο δυο φορες που εχω παραγγειλει,βεβαια υπαρχουν και παιδια που δεν ειναι και πολυ ευχαριστημενα..

 

το tablet αυτο(aoson m19) το εχω στην κατοχη μου ειναι πολυ καλο.κοιτα βλεπωντας τα specs απο αυτο που εχεις ποσταρει εσυ οι διαφορες που βλεπω ειναι στον επεξεργαστη στην μικροτερη κατα 512 mb μνημη ram που εχει το δικο σου,στην μικροτερη μνημη αποθηκευσης κατα 8gb,και τελος οτι το ενα ειναι 16:9 και το αλλο 4:3.με 512mb Μνημης ισως εχεις κολληματα σε διαφορες εφαρμογες και στα παιχνιδια,αλλα κατα τα αλλα για τα λεφτα του πρεπει να ειναι καλο..αα και εχει android 4.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το site για εμενα ειναι πολυ καλο δυο φορες που εχω παραγγειλει,βεβαια υπαρχουν και παιδια που δεν ειναι και πολυ ευχαριστημενα..

 

το tablet αυτο(aoson m19) το εχω στην κατοχη μου ειναι πολυ καλο.κοιτα βλεπωντας τα specs απο αυτο που εχεις ποσταρει εσυ οι διαφορες που βλεπω ειναι στον επεξεργαστη στην μικροτερη κατα 512 mb μνημη ram που εχει το δικο σου,στην μικροτερη μνημη αποθηκευσης κατα 8gb,και τελος οτι το ενα ειναι 16:9 και το αλλο 4:3.με 512mb Μνημης ισως εχεις κολληματα σε διαφορες εφαρμογες και στα παιχνιδια,αλλα κατα τα αλλα για τα λεφτα του πρεπει να ειναι καλο..αα και εχει android 4.0.

Θα το ξανακοιταξω λιγο με τις διαφορες που εχουν.

Παντως το ZEPAD με Android 4.0 το βρισκεις.Δεν ξερω αν λεει κατι αυτο.

Εσυ απο που το πηρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα το android 4.0 σιγουρα ειναι ενα αναβαθμισμενο λειτουργικο,αλλα πιστευω ειναι ακομα αρχη και σιγουρα θα υπαρχουν πολλα bugs.μπορεις να προτιμησεις ενα tablet με android 4.0 που αποδεδειγμενα εχει πολυ υποστηριξη και απο την εταιρια και απο τους developers http://www.merimobiles.com/Cube_U9GT2_1GB_RAM_8GB_IPS_Screen_1024_768_1_2GHz_p/meri0731.htm αλλα υπολειπεται σε συνδεσιμοτητα

 

ναι απο merimobiles εχω παραγγειλει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω ένα μικρό hijack το thread και να ρωτήσω: Θέλω να αγοράσω ένα tablet απο Κίνα και κάνει 125 $ ~ 90 Euro , θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο;

 

Συγκεκριμένα αυτό εδώ

 

http://www.mcbub.com/item/A9-Tablet-Zenithink-ZT-280-C71-5-Point-Capacitive-Touchscreen-Android-2-3-Camera-HDMI--CN105788--139248/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος μπορει να με βοηθησει γιατι εχω 2 ερωτησεις.

1.Επειδη εχω μπερδευτει μπορει καποιος να μου πει αν αυτο κι αυτο ειναι το ιδιο?

 

2.Ειμαι αναμεσα στο Zenithink και στο Aoson M19 και δεν ξερω πιο απο τα δυο να παρω.

Το Zenithink στα 110 ευρω περιπου και το Aoson M19 στα 195 ευρω.Διαφορα στα χρηματα

κανενα 80αρι εχουν.Απο τεχνικα χαρακτηριστικα ή πιο κραταει περισσοτερο η μπαταρια και τετοια δεν γνωριζω.Η χρηση που το θελω ειναι σερφαρισμα καμια ταινιουλα και κανενα παιχνιδακι.Αξιζει να δωσω 80 ευρω παραπανω ή να παω προς Zenithink μερια για τους λογους που το χρειαζομαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...