Προς το περιεχόμενο

αγορά tablet γύρω στα 150 ευρώ


agoraki_23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είχα πάρει ένα αποτυχημένο κινέζικο epad mid 7 ιντσών το οποίο κολλούσε αφόρητα

θέλω να ρωτήσω για ένα γρήγορο σε απόκριση tablet 10 ιντσών για αγορά

Κάτι τέτοιο

http://www.ebay.com/itm/E10-Flytouch-III-10-1-inch-Google-Android-2-3-ARM-11-1GHz-Tablet-PC-Black-/230746156143?pt=US_Tablets&hash=item35b98aec6f

που είναι το ανάλογο κινέζικο σε 10 ίντσες,είναι καλο? το χει κανείς?

είναι γρήγορο σε απόκριση όπως το ipad?

έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό σε αυτ'ή τη τιμή.

θέλω να μη κολλάει απλά αλλά με τίποτα όμως,αυτό που είχα το κινέζικο μου βγαζε τη πίστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο παιδεμαρα σε παιδεμαρα σε κοβω.αυτο που ποσταρες απο ebay εχει resistive οθονη..απο τις χειροτερες..

 

εγω θα προτεινα αυτο που ειναι μακραν το καλυτερο για τα λευτα που ζηταει..και με android 4.0 ε.και αν ψαξεις εδω μεσα υπαρχουν παιδια που το εχουν και θα σου πουνε περισσοτερα.

 

http://www.merimobiles.com/Zenithink_ZT280_C10_Zepad_C91_10_1_inch_ICS_4_0_3_p/meri2548.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό έστω κι αν ξεφεύγει η τιμή είναι καλύτερο?

http://www.merimobiles.com/Aoson_M19_9_7inch_IPS_Screen_1024_768_4_3_Android_p/meri3375.htm

σαφως!! απο τα καλυτερα μοντελα που κυκλοφορουν μαζι με το cube u9gt2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό έστω κι αν ξεφεύγει η τιμή είναι καλύτερο?

http://www.merimobiles.com/Aoson_M19_9_7inch_IPS_Screen_1024_768_4_3_Android_p/meri3375.htm

 

Αυτό είναι κορυφη!αλλα δεν στο προτεινα επειδη ειχες βαλει οριο τα 150 ευρω..το εχω και ειμαι υπερευχαριστημενος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το παρήγγειλα εντάξει κι εγώ είδα ότι για 30 ευρώ παραπάνω άξιζε περισσότερη μνήμη καλύτερο επεξεργαστή...

τους έγραψα να το στείλουν και ως δώρο ή χαμηλής αξίας μη περασω τελωνείο...

ή μπαταρία του παιδιά πόσο κρατάει? περίπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασα τα σχόλια του ταμπλετίστα από εδώ

http://tabletistas.blogspot.com/2012/01/aoson-m19-photos.html#more

και κατάλαβα ότι πρόκειται για τάμπλετ ποιότητας ipad ελπίζω δηλαδή

ελπιζω να κρατάει και η μπαταρία του 5 ώρες που λέει με συνεχή χρήση γιατί

το κινέζικο που είχα mid ούτε ώρα δε πήγαινε...

είδα και βιντεάκια φαίνετε αποκρίνετε καλά.

ελπίζω αυτό με τη ποιότητα κατασκευής και τριγμών να το διόρθωσαν κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιους τριγμους??δεν ακουγεται τιποτα μην ανησυχεις,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης.και το παιρνεις 30 ευρω φθηνοτερα τυχερακια..

 

εχει οθοναρα με απιστευτο touch..φυσας επανω τις και κυλαει μεσα στις ιστοσελιδες :lol: :lol:

 

μπαταρια:με συνδυασμενη χρηση δηλαδη παιχνιδια,ιντερνετ,ταινια 1080,βιντeο youtube, 5,5 ωρες περιπου,δεν θα εχεις προβλημα..

 

οτι αλλο θελεις εδω ειμαστε.

 

edit:αααα βγηκε και android 4.0!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιους τριγμους??δεν ακουγεται τιποτα μην ανησυχεις,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης.και το παιρνεις 30 ευρω φθηνοτερα τυχερακια..

 

εχει οθοναρα με απιστευτο touch..φυσας επανω τις και κυλαει μεσα στις ιστοσελιδες :lol: :lol:

 

μπαταρια:με συνδυασμενη χρηση δηλαδη παιχνιδια,ιντερνετ,ταινια 1080,βιντeο youtube, 5,5 ωρες περιπου,δεν θα εχεις προβλημα..

 

οτι αλλο θελεις εδω ειμαστε.

 

edit:αααα βγηκε και android 4.0!!!!

 

ναι ε? και πως κάνω update στο android 4?

έχει απευθείας εφαρμογή?

θα σε χρειαστώ μου φαίνετε στη πορεία για ότι θέμα έχω?

flash υποστηρίζει?παιχνίδια στο fb ξέρεις κτλπ..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ε? και πως κάνω update στο android 4?

έχει απευθείας εφαρμογή?

θα σε χρειαστώ μου φαίνετε στη πορεία για ότι θέμα έχω?

flash υποστηρίζει?παιχνίδια στο fb ξέρεις κτλπ..?

 

flash υποστηριζει κανονικοτατα! δεν το ειχα δοκιμασει να σου πω την αληθεια για τα παιχνιδια στο facebook.το δοκιμασα τωρα που το ειπες τα παιζει κανονικα!!μια χαρα :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά , είδα την συζήτηση σας, είχα και εγώ ακριβώς τις ανησυχίες με τον agoraki_23 . Ήμουν έτοιμος να παραγγείλω το flytouch vi . Παρακολουθώντας όμως τη συζήτηση άρχισα να ψάχνω και εγώ ένα πιο αξιόπιστο και γρήγορο σε απόκριση tablet . Είμαι ανάμεσα στο Cube U9GT2 και στο Aoson M19, ψάχνοντας λίγο είδα ότι οι διαφορές τους είναι λίγες και στην τιμή και στα χαρακτηριστικά (το πρώτο δεν έχει έξοδο hdmi, αλλά υπερτερεί λίγο στο Multitouch ). Άκουσα τι γνώμη του sakis0547 για το Aoson M19 , υπάρχει κάποιος που έχει το Cube U9GT2 να μου πει και αυτός τι γνώμη του ? Τι έχετε να μου προτείνετε εσείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπεις στο μάρκετ όταν το πάρεις και θα κατεβάσεις το gokeyboard.και μετα το Greek for go keyboard και είσαι έτοιμος.από αυτό σου γράφω και είναι σκέτη απόλαυση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα με 150 ευρω, της προκοπης ταμπλετα δεν παιρνει κανείς;

Με αυτα τα χρηματα, σιγουρα δεν ζητα κανεις επιδοσεις, αλλα κατι που θα ηταν αξιοπρεπες σε επιδοσεις και κατασκευη, θα ηταν ευχης εργον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπεις στο μάρκετ όταν το πάρεις και θα κατεβάσεις το gokeyboard.και μετα το Greek for go keyboard και είσαι έτοιμος.από αυτό σου γράφω και είναι σκέτη απόλαυση!!

 

δε μου είπες android 4 έχει update εφαρμογή μόνο του και αναβαθμίζει με wifi ή κατεβάζεις από κάπου το λογισμοκό και τρέχεις την εγκατάσταση στο tablet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...