Προς το περιεχόμενο

αγορά tablet γύρω στα 150 ευρώ


agoraki_23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε μου είπες android 4 έχει update εφαρμογή μόνο του και αναβαθμίζει με wifi ή κατεβάζεις από κάπου το λογισμοκό και τρέχεις την εγκατάσταση στο tablet?

 

δες τα pm σου.. :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ένα tablet μήπως και περάσει η θητεία πιο γρήγορα.

Καλοβλέπω το Aoson M19 και το μόνο που με προβληματίζει είναι η 3G υποστήριξη.Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ένα tablet μήπως και περάσει η θητεία πιο γρήγορα.

Καλοβλέπω το Aoson M19 και το μόνο που με προβληματίζει είναι η 3G υποστήριξη.Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει;;;

 

 

Είτε παίρνεις το 3G μοντέλο, είτε το απλό με το Huawei 1750 USB modem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα επειδη ψηνομαι κι εγω για την αγορα ενος tablet 10" κ βλεπω οτι αξιζει τα λεφτα του να κανω μερικες ερωτησεις σε οσους το εχουν η το εχουν ψαξει.Εχει μοντελο που να υποστηριζει 3G κ GPS,κ τελος τρεχει android 2,3 θα μπορεσω να του περασω το ICS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα επειδη ψηνομαι κι εγω για την αγορα ενος tablet 10" κ βλεπω οτι αξιζει τα λεφτα του να κανω μερικες ερωτησεις σε οσους το εχουν η το εχουν ψαξει.Εχει μοντελο που να υποστηριζει 3G κ GPS,κ τελος τρεχει android 2,3 θα μπορεσω να του περασω το ICS?

 

Yπάρχει μόνο το Herotab S1 προς το παρόν, το οποίο φοράει 2.3 με Samsung επεξεργαστή και 512ΜΒ Ram. To κακό είναι ότι οι Samsung έχουν μείνει πολύ πίσω σχετικά με την αναβάθμιση τους σε ICS.

 

Εχω εντοπίσει ακόμα ένα με GPS και 3G και μόλις βρω περισσότερα θα ενημερώσω.

 

Άσχετο μεν σημαντικό δε, έπαιζα αυτές τις μέρες με το Zenithink C91 με ICS. Πολύ ωραίο μηχανάκι γενικά και υποστηρίζει και Bluetooth με USB dongle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...