Προς το περιεχόμενο

Tablet VS Ultrabook


Antonis_V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παλικάρια!

 

Πρώτον, Ξέρω, ότι δεν μπορούμε να συγκρίνουμε Tablets με Ultrabooks.

 

Βρίσκομαι όμως σε δίλημμα. Έχω ένα IPAD2, αλά το έχω δώσει στον πατέρα μου, που το χρειάζεται για την δουλεία (Κουβαλάει μια τσάντα γεμάτη, prospect, Τιμοκαταλόγους και εγχειρίδια. Τώρα τα έχουμε και σε ψηφιακή μορφή και τα έχει τώρα στο IPAD και έτσι άδειασε η τσάντα.) :)

 

Το θέμα μου είναι, ότι κ εγώ είμαι στους δρόμους τακτικά, και θέλω να έχω ένα μηχάνημα, για να έχω πρόσβαση στο Internet, να μπορώ να κάνω μικροδουλειές (στο γραφείο έχω Laptop, αλά είναι 15,5 inch. και σχετικά βαρύ.) και κανένα ελαφρύ game για να περνάει η ώρα.

 

Βασικά ως τώρα ήμουν καλυμμένος με το IPAD2 απλά σκέφτομαι ίσος να ήταν καλύτερα να πάρω ένα Ultrabook.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα MacBook air (μόνο κ μόνο για αλλαγή, δεν έχω όρεξη "ξανά" για windows). Σε φάση τον Talbets είμαι ανοικτός. Δεν πρέπει να είναι το IPAD3 μπορεί να είναι και Android Tablet είτε της Sony ή της Samsung.

 

 

Θα ήθελα μια γνώμη από εσάς, περί ULTRABOOK η TABLET.

Για πιο λόγο θα προτιμούσατε εσείς Ultrabook ή Τablet. Και πιο μοντέλο θα προτιμούσατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι καταλαβαινω δε σε νοιαζει το πληκτρολογιο οι επιδοσεις οι εφαρμογες των windows οι θυρες συνδεσημοτητας η ο αποθηκευτικος χωρος. Οποτε παρε tablet που ειναι πιο φθηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...