Προς το περιεχόμενο

Htc Evo 3d @ Amazon.co.uk = 258e


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το γραψα και στο πιο παλιο θεμα αλλα θεωρησα πως καλυτερα ειναι να κανω καινουριο.3-4 κομματια ακομα διαθεσιμα.Οποιος προλαβει.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0058FQL4Q/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Μολις εξαντληθηκε .... ας κλειδωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το γραψα και στο πιο παλιο θεμα αλλα θεωρησα πως καλυτερα ειναι να κανω καινουριο.3-4 κομματια ακομα διαθεσιμα.Οποιος προλαβει.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0058FQL4Q/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Μολις εξαντληθηκε .... ας κλειδωσει...

 

 

Εμένα μου βγάζει 29 διαθέσιμα !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μολις το παρηγγειλα, αλλα σκεφτομαι μηπως πρεπει να ακυρωσω...

 

Βλεπω πχ το video sample στο gsmarena και ειναι σαφως ενα 480p resized (ουτε καν upscaled) σε 720p!

 

Αξιζει ρε παιδια στα 260 ευρω;

 

Ωπ, εξαφανιστηκε παλι! Το τελευταιο πηρα; Αφου δεν ελεγε στοκ που απεμενε πριν λιγο... (Τα ιδια που εγιναν και με το mobo τις προαλλες) ^_^

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι τοσο χαλια ως συσκευη οσο μουφα ειναι το 720p του δηλαδη christs; Εχεις επαφη με smartphones αυτης της κατηγοριας τιμης; Δεν αξιζει; Πες και για "μας" που δεν εχουμε επαφη με smartphones και θελουμε να αποκτησουμε επιτελους. (εχω αρχισει να ψαχνω εξω τωρα, αλλα και εδω να παρουμε απαντησεις καλυτερα θα ειναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετα απο 2 ωρες ψαξιματος , διαβασα τοσα θετικα σχολια (κανενα αρνητικο) και ενθουσιασμενες κριτικες που η κακη καμερα (αν και στο youtube βρηκα καλυτερα βιντεακια χωρις εμφανες scaling) εκανε στην ακρη! Ετσι και αλλιως για φωτο και βιντεο εχω αλλες λυσεις που κανενα κινητο δεν πιανει μια μπροστα τους. Δε γ@μιεται, κατα τα αλλα το κινητο δεν πιανεται!

 

Οποτε φτασαμε στο "Dispatching Soon"...

 

Αντε να δουμε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Matrixx μιλαμε για κινητο που οταν βγηκε το Σεπτεμβρη επαιζε Ελλαδα στα 700ε.Μετα εγινε ενα μπαμ πριν κανα 2μηνο και το δωσαν στα 350 καποια μαγαζια για να ξεστοκαρουν και σημερα δινουν τα παραεισαγωγης εδω 388 και τα μεταχειρισμενα καποιοι μαγγες 300.Στα 258 ευρω που το πηραμε προκαλω οποιονδηποτε να μου δειξει ενα κουτατο κινητο που να μπορει απλα να "σταθει" διπλα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτα τα ειδα, και στο σκρουτζ, ακομα και στο αμαζον μεχρι πριν 10 μερες η lowest τιμη ηταν 440 ευρω. Προφανως παιζει ξεστοκαρισμα παγκοσμια, υπαρχουν πολλες αναφορες απο αρχες Μαρτη για χαμηλες τιμες πχ σε καταστηματα της Αγγλιας αλλα και αλλου.

 

Απλα το βιντεο του εδω ειναι απαραδεκτο, μουφα κυριολεκτικα. Αυτο δεν ειναι 720p, μονο τυφλοι θα το δουν για 720p. Η φωτο του ειναι μετρια. Αλλα κατα τα αλλα φαινεται να φυσαει ως συσκευη, διαβασα βεβαια και καποια λιγα προβληματα υπερθερμανσης που εχουν αναφερθει. Το θεμα βεβαια ειναι οτι στατιστικα για ολα τα κινητα διαβαζεις ασχημες περιπτωσεις, σε αυτο ηταν πολυ λιγοτερες του στατιστικου, κατι που με εκανε να το τολμησω.

 

Οταν φυγει (με απλο ταχυδρομειο ειμαι σιγουρος) πες μου, θα σου πω και εγω αν φυγει πρωτα το δικο μου που δεν το νομιζω.

 

Εχεις παει "disp soon"? Τι dispatch estimate σου δινει; (15-16 μου λεει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μ εχει στο Dispatch Estimate Thursday 15 Mar 2012.Ελπιζω να μην ερθει με απλο ταχυδρομειο :D

 

Not dispatched yet λεει, ή dispatching soon;

 

 

(99.99% με απλο θα ερθει, τα εχω ξαναπει αυτα :-( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...