Προς το περιεχόμενο

Htc Evo 3d @ Amazon.co.uk = 258e


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συνεχίζουν πάντως οι καλύτερες τελευταίες προσφορές του αμαζον για κινητά να είναι το N8 καθώς και το LG 2x με 199! B)

 

Αν δεν κάνω λάθος, το LG 2X έχει 199 λίρες μεταχειρισμένο exclamation.png (καινούργιο 299...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ή το galaxy s2 μεταχειρισμένο στα 300 ευρω;;

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Ας μου απαντήσει κάποιος παρακαλώ -εκτός του matrixxx που για ευνόητους λόγους δεν θα είναι ακριβοδίκαιος! Καλορίζικο φίλε!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας μου απαντήσει κάποιος παρακαλώ -εκτός του matrixxx που για ευνόητους λόγους δεν θα είναι ακριβοδίκαιος! Καλορίζικο φίλε!

 

(Ευχαριστω φιλε!)

 

 

:lol:

Εγω τι να απαντησω ρε συ πρωτα απο ολα; Αφου τον ρωτησα πρωτος τι εννοει (εχω δηλωσει ασχετος εδω και μερες στο θεμα smartphones, τι γνωμη να δωσω; ), του το εφερα λιγο αναποδα μαλιστα απο οτι πιστευα πως το εννοουσε για να τον πειραξω, αλλα εχει φυγει!

 

 

Και ειδες τι καλα λογια λεω επειδη το πηρα; Μουφα βιντεο βγαζει! Το υπογραφω! Με εχεις για fun boy ρε Μανο;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μου απαντήσει κάποιος παρακαλώ -εκτός του matrixxx που για ευνόητους λόγους δεν θα είναι ακριβοδίκαιος! Καλορίζικο φίλε!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Συγνωμη παιδια, επηξα στη δουλεια. Μανο, περιμενε, προλαβες το Evo στην τιμη που λενε τα παιδια? αν το προλαβες, ασφαλως και εισαι τυχερος και η επιλογη σου ειναι αυτη ειναι καλυτερη απ το να παρεις (ακομα και το φοβερο και τρομερο S2) μεταχειρισμενο και ακριβοτερο. Αν ομως δεν το προλαβες, και πας στα 300 ευρω, οποτε ειναι να δωσεις ιδια λεφτα, ειτε για το ενα ειτε για το αλλο, τοτε τιθεται το θεμα για ποσο μεταχειρισμενο μιλαμε. Κατα τ αλλα, αν μιλαμε για νορμαλ μεταχειρισμενο, θα εκλεινα προς S2. Η ναυαρχιδα των κινητων αυτη τη στιγμη (ακομα) μαζι με κανα 2 ακομα, οπως το Nexus. Μιλαμε για κινητο, που αν και σχεδον 1 χρονο κυκλοφοριας, ακομα δεν το βρισκεις κατω απο 450 ευρω στην Ελλαδα. Λογικα ουτε και εξω κατω απο 400, και λιγο λεω. Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.

 

Να κανω και μια προταση? Ισως δε σου αρεσει. Αλλα ειδικα αν δεν προλαβες το Evo στα 258, εγω θα σου προτεινα να περιμενεις κανα μηνα. Ειναι να βγουν στην κυκλοφορια τωρα τα νεα μοντελα, οποτε θα υπαρξει θεωρητικα πτωση στις τωρινες ναυαρχιδες, και προσφορες. Ετσι θελω να πιστευω. Ετσι λεει η λογικη. Γενικα ειναι μαλλον κακη περιοδος για αγορα τετοιου κινητου. Εκτος και αν χτυπησεις προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, το LG 2X έχει 199 λίρες μεταχειρισμένο exclamation.png (καινούργιο 299...)

 

Αν θυμάμαι καλά έιχε 199 λίρες το καινούριο! και υπήρχε και αντίστοιχο τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Μάλλον θα πάω για το Samsung μιας και το χρειάζομαι άμεσα.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Οποτε δεν προλαβες την προσφορα του Evo. Ok!

Ελεγξε το οτι ειναι οκ το κινητο, και σιγουρα δε θα το μετανιωσεις. το s 2 ειναι smartphonικος παραδεισος, στα ματια μου, φοβερο κινητακι, και στα 300 ευρω μου ακουγεται ζαχαρη. Εγω περιμενα να πεσει στα 400 καινουριο, αλλα πηρε παλι την ανηφορα και το παρατησα το θεμα. Λατρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφραγισμένο στα 389 eBay Γερμανίας.

Στέλνει Ευρώπη αλλα όχι Ελλάδα ο κερατάς...

Ψήσε τον λίγο, ίσως τα καταφέρεις!

 

http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem=&clk_rvr_id=323422769891&customid=idealo&item=370591973365

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...