Προς το περιεχόμενο

multirama console games απο 4.90


Giorgos_?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως Θεσσαλονίκη αν και πήγα πολύ αργά (6-7 το απόγευμα) και στο cosmos και στην Τσιμισκή βρήκα σχεδόν ότι ήθελα και ακόμα παραπάνω. Ίσως η μοναδική προσφορά που πήγα και δεν έφαγα παπάρα (αν και τώρα έχουν ξεμείνει πολύ λίγα κομμάτια απο ΑΑ παιχνίδια).

 

Portal 2, Fable 3, LA noire, SF4 Arcade edition, Fallout: New vegas, Orange box, Dead rising 2, Marvel vs Capcom 3, Virtual Tennis 4 Bioshock 2 και ένα σκασμό απο rock bands και guitar hero.

 

Άπειρο respect στο παλικάρι που δούλευε στην Τσιμισκή. Πρώτη φορά είδα αληθινό gamer σε ανάλογη θέση σε τέτοιου είδους μαγαζί. Φαινόταν οτι το γούσταρε άπειρα ας πούμε. Αν το διαβάζει αυτό, πραγματικά μπράβο.

 

Όλα τα παραπάνω για xbox 360. Ps3 δεν είχε μείνει σχεδόν τίποτα (όλοι τα έπαιρναν 10-10) και pc είχε πολύ πράμα. Το μόνο που μου γυάλισε αλλα δεν είχα λόγο να το πάρω μιας και το είχα ήδη ήταν το uncharted 2. Ήλπιζα για κάνα heavy rain αλλα δεν :| Απο ότι μου είπανε είχε πολύ περισσότερα αλλα απο το πρωί είχαν δώσει άπειρα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταφερα και τσιμπησα...

 

Unfamous, FEAR 3, Splatterhouse, Red Dead Redemption, Buzz Music Quiz, Crisis 2 Limited Edition και το καμαρι μου L.A. NOIRE!!!!!!! Ολα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ για PS3.... Για το XBOX 360 και το PC δεν χρειαζεται απλα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα και τσιμπησα...

 

Unfamous, FEAR 3, Splatterhouse, Red Dead Redemption, Buzz Music Quiz, Crisis 2 Limited Edition και το καμαρι μου L.A. NOIRE!!!!!!! Ολα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ για PS3.... Για το XBOX 360 και το PC δεν χρειαζεται απλα... :)

 

γιατι για το Ps3 χρειάζεται ?? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα και τσιμπησα...

 

Unfamous, FEAR 3, Splatterhouse, Red Dead Redemption, Buzz Music Quiz, Crisis 2 Limited Edition και το καμαρι μου L.A. NOIRE!!!!!!! Ολα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ για PS3.... Για το XBOX 360 και το PC δεν χρειαζεται απλα... :)

βρηκες το read dead :confused:

εγω περασα απο ενα καταστημα εδω στα γιαννενα και ειχε ολο κατι μλκιτσες, τιποτα απο αυτα που εψαχνα.

σε παραπανω ποστο ειπε ενα παλικαρι οτι ειχανε το bf3 για pc στα 5Ε πηγα εκει με την ελπιδα μηπως και το βρω αλλα ουτε για αστειο :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι βεβαια... Αλλα αν εχεις την γαμο 3.60... Και εισαι και σε εγγυηση... Αν ειχα την 3.55... Θα σου ελεγα εγω... :)

απο ps3 ειμαι οκ στην 3.55.. εγω εχω νεο xbox slim και δεν το εχω πειράξει ακόμα.. πως παιζεις εσυ τα games απο xbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πιο πολλα παιχνιδια ειναι απλα για πεταμα ή παλιες εκδοσεις...2-3 καλα ειναι σε καταστήματα επαρχίας.... Οποιος βρει ενα να του κανει τυχερος θα ειναι! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να ανανεωσουν την γκαμα παιχνιδιων?να προσθεσουν δηλαδη και καποιους αλλους τιτλους ή οτι εχει απομεινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση να ανανεωσουν την γκαμα παιχνιδιων?να προσθεσουν δηλαδη και καποιους αλλους τιτλους ή οτι εχει απομεινει?

 

Μπα.. Στοκ ειναι φιλε μου τα περισσοτερα και τα στελνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Χαλάνδρι που είχα πάει χθες, ήταν ένας τύπος που είχε σηκώσει γύρω στα 200 παιχνίδια για ps3, xbox, wii και pc.. η ταμίας δε φαίνονταν από τις στοίβες που ήταν μπροστά της :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Χαλάνδρι που είχα πάει χθες, ήταν ένας τύπος που είχε σηκώσει γύρω στα 200 παιχνίδια για ps3, xbox, wii και pc.. η ταμίας δε φαίνονταν από τις στοίβες που ήταν μπροστά της :-D

 

 

και να οι αγγελειες μετα καινουριο στη ζελατινα του μονο 15 και 20 ευρω! ουστ απο δω ρε! και μαρεσει που οσο χαβαλε και αν σας κανει το μουλτιραμα σκυβετε το κεφαλι και ξανα πατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στο κατάστημα γλυφάδας υπήρχε ένας τύπος που πήρε ότι παιχνίδι για πσ3 υπήρχε !!!!cry.png Πολύ μάγκας ο τύποςdevil.png

 

στο Χαλάνδρι που είχα πάει χθες, ήταν ένας τύπος που είχε σηκώσει γύρω στα 200 παιχνίδια για ps3, xbox, wii και pc.. η ταμίας δε φαίνονταν από τις στοίβες που ήταν μπροστά της :-D

Πολλές ομοιότητες!!! Παίζει να είναι ο ίδιος και να πήρε παραμάζωμα τα μαγαζιά για να ανανεώσει την πραμάτειά του? Για πείτε? Ψηλός -κοντός? Μελαχρινός ή γαλανομάτης ή τι άλλα χαρακτηριστικά θυμάστε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο εξυπηρετηση τι να πει κανεις.

Πηρα στο τοπικο μουλτικλαμα εχθες για καποια παιχνιδια για δωρο σε γνωστο μου.

Μου λεει πεσμου ποια θες και οσα υπαρχουν θα τα παραγγειλω.

Περναω σημερα μου λεει κανενα δεν βρηκα απο αυτα που μου ειπες.

Γυρναω σπιτι και λεω κατσε να δω και εγω μονος.

Περνω τηλεφωνο και στο δευτερο καταστημα βρηκα καποια απο αυτα και ηταν σε διαθεσιμοτητα και τα εκανα παραγγελια.

Συμπερασμα ;

Κοροιδια του πελατη απο το τοπικο μουλτικλαμα και να καθομε να πληρωνω εξτρα μεταφορικα να τα παραλαβω σπιτι απο το αλλο.

Και μετα κλαιγονται και λενε υποστηριζετε τα τοπικα καταστηματα κτλ.

Μετα τετια αντιμετωπιση και κοροιδια του πελατη οχι μονο δεν προκειτε να αγορασω κατι που θελω ειτε φθηνοι ειτε ακριβο απο το συγκεκριμενο καταστημα αλλα και θα προτρεπω τους γνωστους μου να μην αγοραζουν απο το συγκεκριμενο μουλτιραμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειπα και ειπαν οχι σε αυτα που παρρηγειλα και απο την αλλη τωρα τι να κανω να τσακωθω για μερικα παιχνιδακια με 2 καταστηματα επειδη απο το ενα δεν το στελνουν στο αλλο και στο αλλο επειδη κοροιδευαν οτι δεν υπαρχουν πουθενα και να του πω να τα βρηκα και με κοροιδευες ;

Απλα τα περνω τα δεινω δωρω εκει που ειναι να τα δωσω και δεν ξαναγοραζουμε απο το τοπικο μουλτιραμα στο οποιον σημειωτεον εχουμε πεσει μεχρι τωρα κανα πενταχιλιαρο σε διαφορες αγορες.

Και γενικα εαν βρισκουμε καποια προιοντα σε διαφορα καταστηματα παντα τελευταιο το μουλτιραμα σε επιλογη.

Ειναι πολυ γαιδουρινη η συμπεριφορα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...