Προς το περιεχόμενο

multirama console games απο 4.90


Giorgos_?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο cosmos για xbox360 στα 5 ευρω ειχε

-la noire

-homefront

-falout3

-φιναλ φαντασυ (το προυγουμενο)

-blur

-dirt

ποδοσφαιρακια, χορευτικα kinect και αρκετα αλλα παλια...

 

για ps3 τα ειχαν πάρει τα περισσοτερα..

για pc δεν ειδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κακά τα ψέμματα οι τιμές για όσα παιχνίδια πρόλαβαν κάποιοι ήταν φοβερές.Ούτε από Αγγλία τέτοιες τιμές.

Δυστυχώς τα επαρχιακά καταστήματα όπως και του Ρεθύμνου δεν έχουν παιχνίδια παρά μόνο 2-3 έτσι για ομορφιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πρόλαβα to Red Faction: Armageddon Commando & Recon Edition και το RUSE στα 5 ευρώ το καθένα.

 

Για PS3 που ήθελα για έναν φίλο δεν βρήκα κάτι, σας περιγράφω όμως το παρακάτω:

 

Δίπλα στο ταμείο, είχε ένα έντυπο που έλεγε ότι έχει το Marvel vs Capcom για PS3 στα 4,9.

Ρωτάω την ταμία αν έχει απόθεμα, και μου λέει ότι υπάρχει, και άρχισε να ρωτάει τους πωλητές να το βρουν.

Μετά από λίγο, έρχεται ένας με μπλε πουκάμισο (υπεύθυνος μάλλον, οι άλλοι φορούσαν κόκκινη μπλούζα), κάτι της λέει στο αυτί και μετά μου λέει αυτή ότι τελικά δεν υπάρχει.

Μόλις απομακρύνθηκα από το ταμείο, γυρίζω πίσω και τον βλέπω να το κρατάει μαζί με το space commando και να κόβει απόδειξη!

 

Γυρίζω πίσω, και του λέω:

Καλά, αυτό δεν είναι που δεν υπήρχε?

Ναι, μου λέει τα έχω κρατήσει εγώ για εμένα από το πρωί, και για να μη με ρωτήσουν άλλοι κόβω τώρα την απόδειξη για να βγουν από το σύστημα!

 

 

Απατεώνας, αλλά ειλικρινής.

Για άλλα παιχνίδια που έψαξα και δεν βρήκα (ενώ την ίδια στιγμή εμφανίζονταν κανονικά στο σύστημά τους)άκουσα διάφορες δικαιολογίες. Όλα ήταν κρατημένα.

Και όταν τους είπα, οτι και εγώ είχα πάρει τηλέφωνο αλλά δεν κάνανε κρατήσεις, μου λέγαν πάλι διάφορα. Μάλιστα ρώταγα διαφορετικούς υπαλλήλους για το ίδιο παιχνίδι και μου λέγαν αλλά πράγματα!

Πχ άλλος είχε δώσει προκαταβολή (για 5 ευρώ παιχνίδι τώρα), άλλος ήταν από επαρχία και θα το στέλνανε, και ότι είχαν κάνει λάθος στην μηχανογράφηση...

 

Πάλι καλά που πρόλαβα το Red Faction.

Αλλά και αυτό για να το πάρω έκανα ολόκληρη ιστορία:

Δεν υπήρχε στο καλάθι με τις προσφορές, υπήρχε όμως στο ράφι με τα καινούρια παιχνίδια.

Μπήκα λοιπόν στο site τους από ένα PC που ήταν ανοιχτό και τους το έδειξα.

 

ΥΓ1: Στο Mall στο Μαρούσι έγιναν όλα αυτά

 

ΥΓ2: Sorry για το μεγάλο post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PS3 που ήθελα για έναν φίλο δεν βρήκα κάτι, σας περιγράφω όμως το παρακάτω:

 

Δίπλα στο ταμείο, είχε ένα έντυπο που έλεγε ότι έχει το Marvel vs Capcom για PS3 στα 4,9.

Ρωτάω την ταμία αν έχει απόθεμα, και μου λέει ότι υπάρχει, και άρχισε να ρωτάει τους πωλητές να το βρουν.

Μετά από λίγο, έρχεται ένας με μπλε πουκάμισο (υπεύθυνος μάλλον, οι άλλοι φορούσαν κόκκινη μπλούζα), κάτι της λέει στο αυτί και μετά μου λέει αυτή ότι τελικά δεν υπάρχει.

Μόλις απομακρύνθηκα από το ταμείο, γυρίζω πίσω και τον βλέπω να το κρατάει μαζί με το space commando και να κόβει απόδειξη!

 

Γυρίζω πίσω, και του λέω:

Καλά, αυτό δεν είναι που δεν υπήρχε?

Ναι, μου λέει τα έχω κρατήσει εγώ για εμένα από το πρωί, και για να μη με ρωτήσουν άλλοι κόβω τώρα την απόδειξη για να βγουν από το σύστημα!

και εγω αν ημουν στην θεση του και ασχολουμουν με το Gaming οταν θα ερχοτανε τα παιχνιδια στο καταστημα θα κραταγα στο δικο μου "ντουλαπι" αυτα που θα ηθελα και θα τα πληρωνα εκεινη την ωρα ή αργοτερα και τελειωσε το θεμα, μην μου πειτε οτι εσεις στην θεση του δεν θα το κανατε?

και αυτος ανθρωπος ειναι και μολις δει κατι καλο απτο μαγαζι το τσιμπαει.

 

για τα υπολοιπα και τις πουστιες που παιζουνε την μια υπαρχει την αλλη δεν υπαρχει μια ζεστο μια κρυο νταξει δεν λεω ειναι gtpk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/dspsp/56321-3ds-games-thor-splinter-cell-street-fighter/

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/xbox/56323-deus-ex-gia-x-box360/

 

 

Τι σου κάνει η κρίση βρε παιδί μου, αναγκάζεται ο κόσμος και "σκοτώνει" τα παιχνίδια του που έχει αγοράσει full price στο launch :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε καλα μην μου πεις οτι δεν το περιμενες......το οτι ξαφνικα γεμισε ο τοπος με Χ360 + KINECT + adventures + 3μηνη gold πακετο ή (ακομα καλυτερα για αυτους που το πουλαγαν) ξεχωριστα, αμεσως μετα ή μεσα σε ενα μηνα απο την προσφορα που ειχαν κανει τα MM στα 150Ε δεν σου εχει κανει εντυπωση? Ο ελληνας δεν αλλαζει οσα χρονια και αν περασουν....και απο την μια αυτοι που το εδιναν καλα εκαναν (οχι εγω δεν εδωσα το δικο μου)...τα κοροιδα που τα αγοραζαν ομως? μπορω να δωσω δικαιολογια στο οτι δεν εχουν Internet ή δεν μπαινουν σε διαφορα sites ομως τηλεοραση ή ραδιοφωνο δεν εχουν να δουν ή να ακουσουν διαφημισεις... (εδω μεχρι και στο ραδιοφωνο στις 30 βραδυ ~ 31/12 επαιζε)....μονο εαν ησουν/εισαι ναυαγος ή ζουσες/ζεις σε σπηλια δεν παιρνεις χαμπαρι πια τις "προσφορες"!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε καλα μην μου πεις οτι δεν το περιμενες......το οτι ξαφνικα γεμισε ο τοπος με Χ360 + KINECT + adventures + 3μηνη gold πακετο ή (ακομα καλυτερα για αυτους που το πουλαγαν) ξεχωριστα' date=' αμεσως μετα ή μεσα σε ενα μηνα απο την προσφορα που ειχαν κανει τα MM στα 150Ε δεν σου εχει κανει εντυπωση? Ο ελληνας δεν αλλαζει οσα χρονια και αν περασουν....και απο την μια αυτοι που το εδιναν καλα εκαναν (οχι εγω δεν εδωσα το δικο μου)...τα κοροιδα που τα αγοραζαν ομως? μπορω να δωσω δικαιολογια στο οτι δεν εχουν Internet ή δεν μπαινουν σε διαφορα sites ομως τηλεοραση ή ραδιοφωνο δεν εχουν να δουν ή να ακουσουν διαφημισεις... (εδω μεχρι και στο ραδιοφωνο στις 30 βραδυ ~ 31/12 επαιζε)....μονο εαν ησουν/εισαι ναυαγος ή ζουσες/ζεις σε σπηλια δεν παιρνεις χαμπαρι πια τις "προσφορες"!!!!!![/quote']

 

Εχουν κ ιντερνετ διότι ετσι βρηκαν τις αγγελίες !

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν από τα Multirama και παρέλαβα από το κατάστημα πριν από λίγο ένα μέρος της online παραγγελίας που τους είχα κάνει, συνολικά ήταν 7 τίτλοι. Πλέον έχω διπλό το Marvel vs Capcom 3 (ΧΒΟΧ 360) μιάς και το είχα βρει και την Πέμπτη από το κατάστημα, αν κάποιος έχει κάποιον άλλο τίτλο για XBOX 360 ή 3DS διπλό και ενδιαφέρεται για ανταλλαγή ας μου πει ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μου το πηρες και δεν το ειχαν για μενα....:) :)

 

Πλακα πλακα Παντως πριν μιση ωρα με καλεσαν και εμενα για να παραλαβω τα 2 απο τα 3 (και πραγματι αυτο που δεν θα παρω ειναι το Marvel vs Capcom)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος τα παιρνει καλα κανει και τα βγαζει μετα σε αγγελιες, ειναι ευθυνη του Μουλτιραμα, να βαλει ενα οριο, αλλα προφανως αυτοι θελει να τα σπρωξουν... Αλλα νταξυ οτι βγαινουν σε αγγελιες δεν σημαινουν οτι φευγουν κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Χαλάνδρι που είχα πάει χθες, ήταν ένας τύπος που είχε σηκώσει γύρω στα 200 παιχνίδια για ps3, xbox, wii και pc.. η ταμίας δε φαίνονταν από τις στοίβες που ήταν μπροστά της :-D

 

 

Τον βρηκα τον ατιμο :lol: http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/52848-ps3-games-%cf%83%cf%86%cf%81%ce%b1%ce%b3%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b1-%ce%bc%ce%b5%cf%84%ce%b1%cf%87%ce%b5%ce%b9%cf%81%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b1-%cf%83%ce%b1%ce%bd-%ce%ba%ce%b1%ce%b9%ce%bd%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%b9%ce%b1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ. χαχαχα

βρε και δεν ντρεπονται μετα να τα πουλανε 30 ευρω...

εμενα δε μου τη δινει τοσο , επειδη θα εκμεταλλευτουν τον καθε αδαη που θα παει να τσιμπησει απο καποια τετοια αγγελια. Εμενα πιο πολυ με πειραζει που καποια παιδια θα πηγαν στα καταστηματα για να παρουν 1-2 παιχνιδια και να χαρουν και δε θα υπηρχε τιποτα επειδη καποιοι βγαζουν τα προς το ζην με αυτον τον αθεμιτο τροπο.

 

Και ολα αυτα ξεκινουν και τελειωνουν, στα Μουλτικλαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...