Προς το περιεχόμενο

HTC Radar Windows 7.5


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν ηταν να επελεγα μεταξυ αυτου και του Omnia W νομιζω θα επελεγα το Omnia για την καλυτερη οθονη και μεγαλυτερη αυτονομια του. αλλα και παλι, πολυ καλη τιμη. ειδικα για καποιον που δεν εχει προσβαση στο Οmnia στα 199ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Windows Phone OS 7.5 with 1GHz processor.. οχι ευχαριστώ :) κοιτα κανενα optimus 2x

 

αν θέλει WP7 κινητό ποιος ο λόγος να κοιτάξει για Optimus 2X?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι να το φερουν ομως θα εχει πεσει η τιμη και στην Ελλαδα....

Usually dispatched within 1 - 2 months

 

Επειδή είμαι τακτικός πελάτης του Amazon, να σας πω ότι συνήθως το 1-2 μήνες είναι 20-30 μέρες, μάξιμουμ.

 

αν θέλει WP7 κινητό ποιος ο λόγος να κοιτάξει για Optimus 2X?

 

Έτσι ακριβώς !!! Άλλο τηλέφωνο, άλλο λειτουργικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows Phone OS 7.5 with 1GHz processor.. οχι ευχαριστώ :) κοιτα κανενα optimus 2x

 

Kαμία σχέση...Μου λες πειναώ και σου λέω πιες καμία μπύρα!!

 

Πολύ ποιοτικό τηλέφωνο(HTC...) και για όποιον δεν τον ενδιαφέρει(σε μεγάλο βαθμό πάντα) τι λογισμικό είναι το κινητό του και αυτο που τον νοιάζει είναι να μπαίνει λίγο ιντερνετ όταν είναι στο δρόμο/καφετέρια κτλ και να παίζει κανα παιγνιδάκι είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αυτο που με εχει βολεψει απιστευτα σε WP ειναι η ενσωματωση του Facebook/chat και του MSN μεσα στην εφαρμογη των μηνυματων του κινητου. δεν ειναι καθολου κακη λυση σε αυτη την τιμη. αν ολα κομπλε με την εγγυηση της HTC στην ελλαδα τοτε μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Dispatched from and sold by eXpansys UK Ltd άρα όχι free μεταφορικά (αν στέλνει κιόλας)

 

Το πρωτο στην λιστα ειναι αμαζον. Γιατι πηγες στο τριτο; (ειναι και αλλη τιμη 200+7.45)

 

"£190.00 & this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery. See details and conditions"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο στην λιστα ειναι αμαζον. Γιατι πηγες στο τριτο; (ειναι και αλλη τιμη 200+7.45)

 

"£190.00 & this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery. See details and conditions"

 

χμ... τώρα που πάτησα το link δεν βλέπω το ίδιο με πριν που έγραφα την απάντηση μου. Κάποια μα'ακία πρέπει να έκανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quantity: 1 - Usually dispatched within 1 to 2 months. λεει..

 

Αντιγράφω από το σχόλιο #7 : Επειδή είμαι τακτικός πελάτης του Amazon, να σας πω ότι συνήθως το 1-2 μήνες είναι 20-30 μέρες, μάξιμουμ.

Πολλές φορές διαπιστωμένο.

Και που είδες το 1 τεμάχιο ; Δε μπορεί να έχουν 1 τεμάχιο και να είναι και dispatched within 1 to 2 months !!! Ας είναι, με τέτοια ένδειξη, έχω παραλάβει Lego για το γιο, σε 10 εργάσιμες !! Εργαλεία, σε 18 εργάσιμες (αν δε με απατά η μνήμη μου. Και αξεσουάρ αυτοκινήτου σε 5 μέρες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Δεν απευθυνθηκε σε σενα και επισης δεν ειπε οτι υπαρχει ενα τεμαχιο, προφανως copy paste εκανε για τον alexzzz ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...