Προς το περιεχόμενο

HTC Radar Windows 7.5


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για το κινητό 1-2 μέρες λεει..πως δεν εχει ?? και δωρεαν μεταφορικά. και 6 ατοκες δοσεις με πιστωτική καρτα.

ασε ποσο θα το έχει σε ενα μηνα και βάλε που θα ερθει απο το αμαζον :)

ασε που απότι βλέπω το κατάστημα ειναι χανια που εισαι και εσυ αποτι νομίζω .. αρα .. την ιδια μέρα θα το έχεις και θα στηρίξεις και τον σύντεκνο :)

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ λέμεεεεεεε !!!!!!! Και από Αθήνα, χρεώνει την αντικαταβολή, αλλά και πάλι.... ΔΕΝ ΕΧΕΙ !!!

Και για να σου πω ένα μικρό μυστικό, το Άμαζον, δεν αλλάζει τιμή σε προιόν το οποίο έχεις αγοράσει, όποτε κι αν το φέρει. Μπορεί να έχω χεσ**να τα κολοαγγλάκια, αλλά τους αναγνωρίζω ότι είναι τίμιοι.

Και τον σύντεκνο να τον στηρίξω και βέβαια, αλλά όχι φαλιρίζοντας την πάρτη μου. Ούτε ο Θεός το θέλει, σωστά ;;; :-D

Φιλικά πάντα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλλο λειτουργικο και κυριως αλλο gui, δεν υπαρχει συγκριση.

 

Ε επειδη ειναι αλλο λειτουργικο με διαφορετικο GUI, σαφεστατα και υπαρχει συγκριση.

Ακομα προσπαθω να καταλαβω σε τι συχνοτητα θα πρεπει να χρονισμενος ενας επεξεργαστης σε android για να μου προσφερει την ιδια εμπειρια με τα windows phone στο browsing πχ. Στα 3Ghz? (με αυτονομια 3 ωρες για να μην ξεχνιομαστε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε επειδη ειναι αλλο λειτουργικο με διαφορετικο GUI, σαφεστατα και υπαρχει συγκριση.

Ακομα προσπαθω να καταλαβω σε τι συχνοτητα θα πρεπει να χρονισμενος ενας επεξεργαστης σε android για να μου προσφερει την ιδια εμπειρια με τα windows phone στο browsing πχ. Στα 3Ghz? (με αυτονομια 3 ωρες για να μην ξεχνιομαστε).

 

Οχι δεν υπαρχει, τρεχεις ενα lite λειτουργικο με κομμενα γραφικα και δυνατοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...