Προς το περιεχόμενο

Tablet η netbook?


anaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Πρόσφατα παρέδωσε το πνεύμα ένα laptop hp δεκαετίας με 15άρα οθόνη, που χρησιμοποιούσε η γυναίκα μου τα τελευταία 3,4 χρόνια.

Δεδομένου ότι η χρήση ήταν ελαφριά και θέλοντας να αυξήσω και τη φορητότητα είμαι στο εξής δίλλημα:Motorola xoom στα 350 ευρώ από γνωστό

(το 3g καινούριο) η κάποιο netbook 10άρι (acer,hp) στην ίδια περίπου τιμή;

 

Ευχαριστώ

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ελαφριά χρήση που θέλεις το tablet ενδείκνυται τόσο από πλευράς φορητότητας και ευχρηστίας όσο και δυνατοτήτων τουλάχιστον στην αναπαργωγή hd ταινιών.

 

Υπάρχουν βέβαια και πιο οικονομικές λύσεις που υστερούν μόνο στην διάρκεια της μπαταρίας και το ενσωματωμένο 3G σε σχέση με το Xoom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα επαιρνα tablet.

δεδομενου οτι τα netbook ειναι οτι πιο αρχηστο εν τελη εχω χρησιμοποιησει σε η/υ.

αργα βασανιστηκα..

το xoom δεν το εχω δει παρα μονο σε μαγαζι εκθεση, αλλα αν η ευχρηστια του ειναι αντιστοιχη του ipad, τοτε για την χρηση που θες ειναι οτι πρεπει.

δεν ξερω, ψαξε μονο να δεις αν παιρνει το android 4 γιατι οτιδηποτε πιο κατω δεν αξιζει και τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το κάνω πιο συγκεκριμένο:Moto xoom η Acer Aspire one happy.

Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας.

 

Ευχαριστώ

 

Γιώργος

Γιώργο για αυτά που το θέλεις πάρε tablet. Συγκεκριμένα το Asus Transformer (TF101). Θα το βρεις σίγουρα στα 350€.

Το έχω κι εγώ και είμαι υπερευχαριστήμένος. 5 αναβαθμίσεις σε 6 μήνες και Android 4.

 

Asus με κλειστά μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε γιωργο τσεκαρε πρωτα αν η χρηση ιντερνετ περιλαμβανει τιποτα flash games απο το facebook, διοτι αυτα σε tablet μπορει να μην φορτωνουν σωστα/γρηγορα. επισης εχε υποψη οτι το Interface σε ενα tablet ειναι αρκετα διαφορετικο απο εναν κλασσικο υπολογιστη με windows... αν το ατομο που θα το χρησιμοποιησει δεν εχει adaptability, ισως τσινησει! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...