Προς το περιεχόμενο

Panasonic TX L37E3 319€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την εντύπωση ότι είναι πολύ καλή τιμή για 37'' FullHD LED. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

http://www.getitnow.gr/prod/eikona-ihos/tileoraseis/panasonic-tx-l37e3/prod2240024pp/

Πολύ καλή προσφορά...Σίγουρα είναι IPS; Πολύ λίγα λεφτά μου φαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει άλλη LED 37'' FullHD LED, 60 ή 100 σε αντίστοιχη τιμή εκτός και αν είμαι τυφλός. Για αυτό και το θεωρώ ως προσφορά και όχι ως μια κάτι τις καλύτερη τιμή (π.χ. 5€ φτηνότερη από κάποια άλλη αντίστοιχη). Στο skroutz με το (όχι 100% αξιόπιστο) φίλτρο για LED η κοντινότερη εναλλακτική από 37 και πάνω είναι μια... Techwood(???) 42'' στα 393€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, 200€ πάνω με λίγα λόγια. Αν δεν είναι λάθος ή κράχτης είναι καλή ευκαιρία.

 

(οκ το ποστ που πήγα να απαντήσω διαγράφηκε ή άλλαξε και εγώ δεν βλέπω πως να διαγράψω το δικό μου! Anyway....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την βάλανε 319€ και περιμένανε να δουν αν θα σκάσουν τηλέφωνα. Μετά την βάλανε 430€ να δουν αν θα συνεχίσουν να καλούν. Μάλλον ο κόσμος δεν τσίμπησε την μεγαλύτερη τιμή και την βάλανε 399€. Αν δεν τους καλέσει κανείς στα 399€ ίσως ποιο μετά να την βάλουν στα 369€.

Δεν ξέρω τι να πω. Ελληνικά μαγαζιά. Νομίζουν ότι ξέρουν από εμπόριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις usb στα 400?

Δε ξερω τι λεει σαν tv αλλα μιας και ερχεται πασχα φρονιμο ειναι να περιμενεις, ολο και καποια καλη προσφορα σε μεγαλυτερες ιντσες θα παιξει σε αυτη την ιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 399 που έχει τωρα, αξίζει λέτε;;;

Η αλήθεια ειναι Οτι ψάχνω για 37"-40" σ´αυτη περίπου την Τιμή:400ευρώ.

Τι λέτε;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Όχι στα 400ευρώ δεν αξίζει. Εγώ προτείνω φίλε αφού έχεις τα 400 να βάλεις άλλα 100 να πας στα 500 ευρώ και να πάρεις μια LED στις 42 ίντσες και στα 100hz. Δες σε φτηνές LG και Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...