Προς το περιεχόμενο

LIFEVIEW LV6TBOXHD προσφορά 31,90 στο e-shop


Physics_Rulez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.eshopspec...phtml?id=120403

 

Τον χτύπησα για μια τηλεόραση χωρίς mpeg4, αφού διάβασα πολύ καλά σχόλια εδώ στο insomnia αλλά και στο avclub.

Είναι η χαμηλότερη τιμή που το είχε ποτέ, παίζει τα πάντα από τη usb εκτός από DTS και κάνει εγγραφή σε usb.:mrgreen:

 

Απ ότι λένε τα παιδιά στο AVclub είναι η version 2.

Για να μην ψάχνετε, το τελευταίο firmware είναι αυτό:

 

ftp://ftp.fen.pl/sterowniki/LiveView%20-%20Not%20only%20TV/LV6TBOXHD/LV6TBOXHD%20v2%207818/usb_upgrade_all_flash-2011-11-7.zip

Επεξ/σία από Physics_Rulez
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παρει δυο τετοιους σε ενα crazy sundays πριν λιγο καιρο(μιας και ειχα ακουσει και εγω καλα σχολια) αλλα και οι δυο μου βγηκαν σκαρτοι.Καποια στιγμη θα χανανε την σειρα των καναλιων τους και τα βαζανε οπως νανε.Τι ρυθμισεις,τι αναβαθμισεις τπτ.Τελικα τους πηγα πισω και με πιστωτικο πηρα δυο καινουριους(αλλης μαρκας),5 ευρω ακριβοτερους ο καθενας και ησυχασα.

 

Σαν αρνητικα στους παραπανω θα εβαζα οτι αργουν παραααααααα πολυ(σε σημειο που καταντουσε εκνευριστικο) να αλλαξουν τα καναλια(καμια σχεση με τους καινουριους) και επισης οτι αργουσε να κανει αναζητηση καναλιων(ο καινουριος κανει το πολυ 1 λεπτο-βεβαια αυτο το κανεις μια φορα αλλα και παλι ειναι λιγο σπαστικο)

 

Εγω θα προτεινα αυτον.Θα μου πειτε οτι κανει σχεδον 15 ευρω παραπανω βεβαια,αλλα μια φορα παιρνεις δεκτη και πιστευω οτι τα αξιζει.(εγω τοτε τον ειχα παρει στα 35 στo crazy sundays).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν τον προτείνω, γιατί να μην πάρεις ένα σαν τον crypto που κάνει και dts downmix. Τελευταία είδα έχουν βγει δεκτές με χειριστήριο για όλες τις συσκευές ... Αυτο που θέλω να πω είναι ότι τον βρίσκω ξεπερασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν τον προτείνω' date=' γιατί να μην πάρεις ένα σαν τον crypto που κάνει και dts downmix. Τελευταία είδα έχουν βγει δεκτές με χειριστήριο για όλες τις συσκευές ... Αυτο που θέλω να πω είναι ότι τον βρίσκω ξεπερασμένο.[/quote']

 

Δεν υπάρχει δέκτης που να κάνει dts downmix

 

Αποστολή από το Blade με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πήρα τον LV6TBOXHD στην προηγούμενη προσφορά του e-shop πριν κανα μήνα εντυπώσεις απο αυτόν μόνο θετικές.Δεν ξέρω τι προβλήματα έχει βγάλει σε άλλους, γιατί εγώ δεν έχω δει ούτε καθυστερήσεις στις αλλαγές καναλιών,ούτε έχω κανα πρόβλημα με ταινιούλες που κοτσάρω με το στικακι. ;)

Για τα λεφτά του είναι μια χαρά το σπαστικό είναι τα 2 τηλεκοντρόλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...