Προς το περιεχόμενο

Seagate Barracuda 7200.12 750GB 48,14 € παραληφθηκε απο GETITNOW


healler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε, ουτε στο getitnow δουλευω ουτε αυτη τη στιγμή μπορώ να σκαναρω/φωτογραφήσω/ανεβασω καθώς είμαι στη δουλεια

 

Θεώρησα σωστό να ενημερώσω οτι παρέλαβα το δίσκο (προς το bascon αυτό) γι αυτό και ανοιξα θεμα...

 

Πιστευω πως είναι απαράδεκτο να ακυρώνονται παραγγελίες και θα πρεπει το getitnow να κοψει τον πολο του και να παραδώσει σε όλους όσους παραγγειλαν στα 48 ευρώ.

 

Εγώ παράγγειλα στις 20/4 και προφανως ήμουν απο τους τελευταιους. Δηλωσα παράδοση με courier (με + 3 ή 4 ευρω, τελικη τιμη 53)

 

Απο την άλλη δεν είναι δίκαιο να μην ενημερώσω οτι παρέλαβα δεδομένου ότι όλοι (κι εγώ μαζί) έμειναν με την εντύπωση (διαβάζοντας το forum) οτι υπήρξε τεχνικό λαθος στην τιμή.

 

Εγώ ευχαρίστησα δημοσίως καθώς αυτό θεώρησα οτι οφειλα να κανω.

Δεν κατάλαβα, θα ήταν καλύτερα να μην ελεγα τίποτα?????????????????

Να επαιρνα το δισκο και να ελεγα "τους #$%^&* στο ινσομνια, εγώ τον πήρα στα 48 και εκείνοι πήραν τα $%^&* μου?"

 

Ελεος

 

Δεν έχω κανενα συμφέρον απο το getitnow και μακαρι το post μου να γινει αφορμή να παραλαβουν όλοι οσοι παραγγειλαν

 

Άιντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα σε παρακαλούσαμε λοιπόν να σκαναρεις/φωτογραφήσεις/ανεβασεις την απόδειξη όταν μπορέσεις γιατί θα βοηθήσει το σύνολο των χρηστών όπου έλαβαν το email του τεχνικού λάθους. Και αύριο μέρα είναι απλά σε παρακαλούμε.. μην ξεχαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξες thread να ευχαριστησεις δημοσιως επειδη εγινε το αυτονοητο (σου παρεδεωσαν μια παραγγελια)?

 

Σε καθε περιπτωση επειδη υπαρχουν διαφοροι λογοι να αμφισβητεισαι οπως διαπιστωνεις και μονος σου, καλο θα ηταν να ανεβασεις σκαναρισμενη την αποδειξη η τραβηξε την μια φωτο με το κινητο σου, σβησε τα προσωπικα σου στοιχεια με το mspaint και επισυναψε την στο επομενο σου ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω και εγω να ευχαριστησω το GetitNow με την σειρα μου που με εκανε να φτασω τις 50 καταγγελιες μεχρι τωρα σε ολα τα μπακαλικα της Ελλαδας!

I love my sig!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρ. παραγγελίας 5006708099 (2012-04-17 10:55:43.0)

 

Στις 17 παράγγειλα, οχι στις 20 που εγραψα πρίν, στις 20 ελαβα το μειλ που μου ελεγαν οτι θα μου παραδοθεί σήμερα

 

και αυτό φαινεται στο λογαριασμό μου στο getitnow στο λινκ της speedex

 

Αποστολή Ημερομηνία Περιγραφή Κατάστημα Στοιχεία Παράδοσης

010581020010 23/04/2012 10:12 Η αποστολή παραδόθηκε στον παραλήπτη Μαρούσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρ. παραγγελίας 5006708099 (2012-04-17 10:55:43.0)

 

Στις 17 παράγγειλα, οχι στις 20 που εγραψα πρίν, στις 20 ελαβα το μειλ που μου ελεγαν οτι θα μου παραδοθεί σήμερα

 

και αυτό φαινεται στο λογαριασμό μου στο getitnow στο λινκ της speedex

 

Αποστολή Ημερομηνία Περιγραφή Κατάστημα Στοιχεία Παράδοσης

010581020010 23/04/2012 10:12 Η αποστολή παραδόθηκε στον παραλήπτη Μαρούσι

και εγω παρειγγειλα στις 13/4 οπως και πολλοι αλλοι αλλα μας ακυρωσαν ...οποτε εισαι πολυ τυχερος...τι μεσον εβαλες? :-D :devil:

 

εκτος αν το μαγαζακι τρομαξε απο τις καταγγελιες και αποφασισε να δωσει εναν στον τυχερο της κληρωσης... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εβαλα μεσον

 

Σκεφτομαι οτι ίσως παρέλαβα γιατι εβαλα αποστολή και όχι παραλαβη από καταστημα....και ετσι πηραν και ενα μερος απο τα 5 ευρώ που εδωσα....

 

Τι αλλο να πώ, στρην μπανανία που ζουμε μονο σε μπακάλικα ψωνιζουμε

 

Αλήθεια δεν περίμενα να παραλλαβω, την παραγγελία την εβαλα γιατι χρειαζομαι επειγόντως δισκο και δεν εχω λεφτά για να παρω, τα 50 τα αντεξα, παραπάνω δεν...

 

Οσο για τα σχολια για τα λίγα μηνύματα, τι να πω

 

Οταν εχω κατι να γραψω το κανω

 

Παρακολουθώ καθημερινά την κατηγορία προσφορές

 

Για τις κακιες που ακουσα σας στελνω χαιρετίσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εβαλα μεσον

 

Σκεφτομαι οτι ίσως παρέλαβα γιατι εβαλα αποστολή και όχι παραλαβη από καταστημα....και ετσι πηραν και ενα μερος απο τα 5 ευρώ που εδωσα....

 

Τι αλλο να πώ, στρην μπανανία που ζουμε μονο σε μπακάλικα ψωνιζουμε

 

Αλήθεια δεν περίμενα να παραλλαβω, την παραγγελία την εβαλα γιατι χρειαζομαι επειγόντως δισκο και δεν εχω λεφτά για να παρω, τα 50 τα αντεξα, παραπάνω δεν...

τελικα, ενημερωτικα αφου παρελαβες sata3 ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι οτι ίσως παρέλαβα γιατι εβαλα αποστολή και όχι παραλαβη από καταστημα....και ετσι πηραν και ενα μερος απο τα 5 ευρώ που εδωσα....

 

Τί κατάστημα ? Τα ΕΛΤΑ και τα speedex έχει πλέον :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φουστη δεν θα δουλεψω σημερα

 

που φαινεται αυτό?

 

Barracuda 7200.12

750 GB

 

S/N 6VPHSS84

ST3750525AS

P/N: 9YP15G-304

Firmware: JC4B

Date Code: 12235 Site Code: SU

 

exei kai mia lalakia διπλα στη φωτογραφία με το ποτηρι που δηλώνει οτι είναι ευθραυστο

είναι ενα τετράγωνο

πανω ψηλα γραφει

SERIAL

απο κατω με μεγάλα γραμματα ΑΤΑ και στη μεση ενα καλιγραφικό S με την πανω ακρη του S να είναι στη γωνια του τετραγώνου δεξια και να τελιεώνει το S κατω αριστερα

 

Τί κατάστημα ? Τα ΕΛΤΑ και τα speedex έχει πλέον :mrgreen:

 

Καπου στην Κατεχάκη είχα δει ενα getitnow

 

Αφου στην παραγγελία λεει να δηλώσεις αν θελεις να το παραλαβεις απο σημειο Getitnow. Αυτό δεν το έκανα, τους είπα να το φέρουν

 

Άιντε, 5 μηνύματα σε 7 χρόνια και αλλα 5 σε μια μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο με τις καταγγελιες που ετυχε να διαβασω και στα αλα ποστ το εννοειτε? αλλος πληρωνει χαρατσια και κανει τουμπεκι και αλλος κανει καταγγελια για ενα λαθος που δεν εχασε ουτε ενα ευρω!

 

Ελατε να μαζευτουμε στις πλατειες ολοι οι αγανακτισμενοι του ινσομνια για τις λαθος τιμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...