Προς το περιεχόμενο

bet365 σε tablet android


baxgas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα. Θελω να παρω tablet για να παιζω στοιχημα στην bet365 ομως διαπιστωσα οτι οταν μπαινεις στην ιστοσελιδα τους σε συνδεουν αυτοματα στην εκδοση για κινητο (mobile.bet365.com), η οποια παρεχει πολυ λιγοτερα στοιχεια και σε διαφορετικη πλατφορμα. Προφανως αναγνωριζει αυτοματα το android tablet ως κινητο, και δεν μπορω να μπω στην κεντρικη ιστοσελιδα. Οποτε ή θα πρεπει να παρω tablet που να τρεχουν windows, ή να παρω netbook μικρο. Δοκιμασα σε samsung galaxy 10.1 και σε κανα δυο ακομα, και υποθετω οτι κατι συμβαινει με το flash player. H ερωτηση μου ειναι αν υπαρχει τροπος να δω σε android tablet την κανονικη πλατφορμα της bet365. Ευχαριστω εκ των προτερων παιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις το δοκίμασα στο Sanei N90. Με τον stock browser βγάζει μόνο το mobile site.

 

Κατέβασα τον xScope browser από το Store και όλα σούπερ. Καλύτερος browser και ανοίγει κανονικότατα την desktop έκδοση.

 

Πιο μέσα δεν μπήκα αλλά η αρχική σελίδα είναι αυτή που βγάζει στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου δεν μπορώ να φανταστώ οποιοδήποτε τωρινό tablet να έχει πρόβλημα σε αυτό που θέλεις να κάνεις με τον xScope ή και κάποιον άλλο browser πλην του προεγκατεστημένου φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα στο κινητο δεν δουλεψε οποτε επιφυλασσσομαι μεχρι να το επιβεβαιωσω σε tablet και εγω. Αν το επιβεβαιωνε και κανενας ακομα θα το εκτιμουσα, απλα μπειτε στην 365 και δειτε αν βγαζει την ιδια σελιδα με αυτη που βγαζει στα windows. Eυχαριστω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου επειδή παίζω κι εγω στην 365 μπορείς να μου δώσεις ένα παράδειγμα συγκεκριμένου market που δεν εμφανιζε η mobile έκδοση; Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι πως το ιστορικό των στοίχημα των περιορίζεται στα 5 τελευταία. Τα markets εμφανίζονται όλα εκτός κι αν δεν έχω προσέξει κάτι, και γι αυτο σε ρωτάω.

Thanx

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Επανερχομαι στο θεμα μετα απο καιρο. Εχω ενα samsung tab2 7αρι και δεν μπορω να δω με τον στανταρ browser την κανονικη εκδοση της bet365 που βλεπουμε στο pc. Απο αυτα που εχω καταλαβει ως τωρα, η εκδοση icecream του android δεν υποστηριζεται ακομη ωστε να παιξει abobe flash player. Παρακαλω να απαντησουν οσοι ξερουν την εκδοση desktop της 365 στην οποια απεικονιζεται πανω δεξια, στα παιχνιδια ποδοσφαιρου, ενα πρασινο γηπεδακι με απεικονιση απο κατω των σουτ στο τερμα,επιθεσεων κτλπ. Υπαρχει τροπος να δω αυτο το ρημαδι το γηπεδακι στο tablet μου ή θα το σπασω? Ευχαριστω εκ των προτερων......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...