Προς το περιεχόμενο

vw eos


geotrian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το κανανε ενα facelift φετος..οποτε δεν νομιζω οτι θα το ξανα αλλαξουν....αλλα θα ψαξω για καλο και για κακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και απο αυτα που λενε οτι θα βγουν παλι δεν ειδα καποιο cambrio με μεταλλικη οροφη......γιατι με "τεντα" δεν με ενδιαφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φιλε απλα μην ξεχνας οτι το γερμανικο αυτοκινητο εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα στην μηχανη....

 

(εχω ενα α2 και α3 τοθ 2002 μοντελα και τα πηρα εγω καινουρια και εχει κανει το καθενα απο 200.000km και δεν καινε γραμμαριο λαδι ακομα...)...

αυτο ας πουμε δεν πιστευω οτι θα το κανει ενα γαλλικο....

 

για αυτο θα προτιμουσα το εος καινουριο παρα ενα αλλο στα ιδια λεφτα μεταχειρισμενο ομως.....

 

(και εγω πιστευω οτι καλυτερα να ζοριστω και να το παρω καινουριο παρα να το παρω μεταχειρισμενο)

 

Πολλά από τα 207 καίνε λάδι, ο λόγος? Φοράνε BMW μοτέρ (όλα τα τουρμπακια, και κάποια από τα 1,6 ατμοσφαιρικα). Αυτό για τα γερμανικά μοτέρ γιατί το 2λιτρο xu10j4rs που φοράει το 306 μετά από ανελέητο κυνηγητό και 200k χλμ. στη πλάτη του δεν καίει ούτε σταγόνα ανάμεσα στις αλλαγές των 10k. Ας αφήσουμε λοιπόν τα οποια στερεότυπα ισχυαν κάποιες δεκαετίες πιο πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...