Προς το περιεχόμενο

The Incredible Adventures Of Van Helsing


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον δικο μου Θειο παντως ειναι γυρω στα 10 giga...θα δοκιμαστει και αν αξιζει θα αγοραστει γιατι 10€ ειναι τιποτα.

 

Μαλλον απο τον ιδιο Θειο κοιταμε... Το εχουν ολο το παιχνιδι?

 

Αξιζει τα λεφτα του? Αν ναι θα το αγορασω μεσω steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον απο τον ιδιο Θειο κοιταμε... Το εχουν ολο το παιχνιδι?

 

Αξιζει τα λεφτα του? Αν ναι θα το αγορασω μεσω steam...

 

Μια χαρα ολοκληρο ειναι...επαιξα ελαχιστα μεχρι που φτανεις στο πρωτο χωριο.Απο γραφικα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα αλλα βεβαια ισως φταιει οτι το παιζω στο ταπεινο λαπιτοπι μου με i7 και nvidia 555.Σαν gameplay παντως δειχνει ενδιαφερον και το σκηνικο με το φαντασματακι sidekick εχει πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδιά το έχει ένας φίλος και μου λέει οτι χαιδεύεις κάτι τέρατα και οτι τα χτυπάς με το μαγικό ραβδύ ύπνου και πεθαίνουν. Εννοεί πως δεν έχει oomph πίσω απο τα swings, δεν κάνουν "connect".

 

Αληθεύει η είναι απλά βλαμμένος;

 

yo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και μαλιστα ειναι κλασεις ανωτερο και απο Diablo 3 και απο Torchlight.

σε ποιον τομέα ? γιατι απο το gameplay που βλέπω όταν χτυπάει με σπαθί φαίνεται λες και δεν τους ακουμπάει ... :ph34r:

αξίζει να το αγοράσουμε ?..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ολοκληρο ειναι...επαιξα ελαχιστα μεχρι που φτανεις στο πρωτο χωριο.Απο γραφικα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα αλλα βεβαια ισως φταιει οτι το παιζω στο ταπεινο λαπιτοπι μου με i7 και nvidia 555.Σαν gameplay παντως δειχνει ενδιαφερον και το σκηνικο με το φαντασματακι sidekick εχει πλακα.

 

Όντως αξίζει το παιχνιδακι! Περνάει ευχάριστα η ώρα! Μου άρεσε που έχει εναλλαγές αναμεσα σε πιστόλια και σπαθιά. Είναι μεν ψευτο-3D(αν είναι σωστός ο όρος που χρησιμοποιώ) περιβάλλον γραφικών, αλλά είναι ωραίο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα λιγο ακομη...καταρχην ιεροσυλια να το συγκρινουμε με το Torchlight που ειναι σαφως ανωτερο.

 

Απο εκει και περα ειναι μια τιμια προσπαθεια αλλα υστερει πολυ στον οπτικο τομεα αλλα και στο gameplay που δεν μπορεις να καταλαβεις αν χτυπας τους αντιπαλους σου στις melee μαχες ή οχι.

 

Για τα λεφτα του αξιζει να τους στηριξεις αλλα μεχρι εκει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα μια χαρα ειναι το game.ειδικα με τετοια τιμη το αξιζει και με το παραπανω.απο εκει και περα συγκρισεις δεν μπορουν να γινουν ναι μεν του ιδιου στυλ παιχνιδια αλλα αλλο gameplay αλλο στορυ διαφορετικο περιβαλον και γραφικα.μακαρι να γινονται τετοιες προσπαθειες και να μην πληρωνει ο κοσμος 60αρια μονο και μονο για το ονομα και στην ουσια να ειναι παιχνιδια που ειναι κατω του μετριου και η αξια τους να μην ειναι πανω απο 15 ευρω.torchlight van helsing αν βγει και ειναι καλο και το grim dawn εχουμε 3 πολυ καλα game στην τιμη του ενος αν μπουν και σε προσφορα ουτε 20 ευρω δεν πληρωνουμε συνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οσο προχωρα καποιος το game  το περιβαλλον δειχνει αψογα σχεδιασμενο οι λιμνες τα κτηρια  αν περασεις κοντα απο φυτα η δεντρα θα δεις κινουνται τα φυλλα.το μονο που με χαλαει ειναι ενα ψιλο lag ευχομαι να το φτιαξουν εχουν βαλει κανα 2 ενημερωσεις απο την μερα που βγηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...