Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω φθηνά αεροπορικά εισιτήρια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το kayak.com εχει πολυ ωραιες επιλογες για flexibility στις ημερομηνιες αν δεν καιγεσαι να πεταξεις συγκεκριμενες του βαζεις +/- 3-5 μερες και σου εμφανιζει ολες τις τιμες σε Grid οποτε βλεπεις ποτε σε συμφερει να πεταξεις.

 

επισης εχει ωραια price alerts του λες πχ θελω να παω για 8 μερες στη Βενετια με κατω απο 200 ευρώ και οταν αυτο βρει τετοια τιμη σε ενημερωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα παιδιά,

Εχω βρει ενα πολυ ενδιαφέρων site για να κλείνω τα Αεροπορικά εισιτήρια μου.

Με έχει βολέψει γιατι ταξιδεύω συχνα και το αποφασίζω την τελευταία στιγμή. Εχω την δυνατότητα να αγοράζω εισιτήρια και αυθημερόν.

Ρίξτε μια ματιά http://www.airshop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά μέχρι αύριο για τις πρώτες 2 βδομάδες του Απρίλη παιδιά...όλα τα εισιτήρια της Ryanair στο Θεσσαλονίκη-Αθήνα και Αθήνα-Θεσσαλονίκη μόνο 9,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Προσφορά μέχρι αύριο για τις πρώτες 2 βδομάδες του Απρίλη παιδιά...όλα τα εισιτήρια της Ryanair στο Θεσσαλονίκη-Αθήνα και Αθήνα-Θεσσαλονίκη μόνο 9,90.</p>

 

Τι εταιρεία είναι αυτή? Πρώτη φορά την ακουω.

Μην παμε για Σαλονικα και βρεθούμε για χειμερινές βουτιες στο Αιγαίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι χρόνια στην Ελλάδα, όμως έρχεται Αθήνα για πρώτη φορά από 1 Απριλίου. Είναι η μεγαλύτερη ευρωπαϊκή low cost, με εκατοντάδες δρομολόγια κάθε μέρα και μέχρι τώρα δεν έχει γίνει ατύχημα εκτός από 3-4 περιστατικά στην Ισπανία που είχε λιγότερο καύσιμο ασφαλείας από το απαιτούμενο.

 

Εγώ πάω άφοβα. Εσύ αν γενικά φοβάσαι, καλύτερα πλήρωσε κάτι παραπάνω και πέτα με Aegean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε νέα προσφορά Ryanair, αυτή τη φορά εκτός από πτήσεις εσωτερικου έχει αρκετές επιλογές και για Ευρώπη  http://www.inflight.gr/προσφορά-ryanair-ελλάδα-εξωτερικό-από-30-ευρώ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Σουηδία και Göteborg συγκεκριμένα όπου και να 'χω ψάξει βλέπω σχετικά υψηλές τιμές για Ιούνιο μήνα που θέλω να τα κλείσω. Έχει πετύχει κανείς πουθενά καμιά καλή προσφορά?

[Βέβαια έχει η ryanair για στοκχόλμη αλλά από κει και πέρα είναι άλλες 3,5ώρες με τρένο οπότε δε λέει .]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδέα είναι να κλείσεις με Ryanair αν βρεις φθηνά και μετά να δώσεις άλλα 70-80€ για πτήση με επιστροφή Στοκχόλμη - Γκέτεμποργκ με Norwegian.

 

Προσοχή μόνο γιατί οι δύο εταιρείες δεν πετάνε στο ίδιο αεροδρόμιο, πρέπει να υπολογίσεις χρόνο και κόστος για τη μετακίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για φθηνά αεροπορικά εισητήρια υπάρχουν πολλές γνωστές υπηρεσίες ή online ταξιδιωτικά πρακτορεία. Εγώ μπαίνω πρώτα σε ένα site το οποίο έχει συγκεντρώσει πολλά searchers, για να τα τσεκάρω όλα και να βρίσκω το πιο φθηνό. Το site είναι το airtickets man το οποίο συγκεντρώνει τα searchers για αεροπορικά εδώ: airticketsman.gr/aeroporika-eisitiria/ . Αυτό τα έχει ξεχωριστά, μετά υπάρχει και το skyscanner το οποίο όμως τα βγάζει όλα μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...
Στις 16/4/2021 στις 9:33 ΜΜ, andreasl είπε

Φοβερή ιδέα να κλείσουμε εισιτήρια από τον affiliate του affiliate...

Το Skyscanner ξέρεις τι είναι??είναι η μεγαλύτερη affiliate σελίδα στην Ελλάδα. Την εμπιστεύεσαι??μάλλον ναι, αλλά το ήξερες αυτό? Πιθανώς όχι αλλά πρέπει να γράψεις την εξυπνάδα σου.

Μόλις τώρα, vlanter είπε

Το Skyscanner ξέρεις τι είναι??είναι η μεγαλύτερη affiliate σελίδα στην Ελλάδα. Την εμπιστεύεσαι??μάλλον ναι, αλλά το ήξερες αυτό? Πιθανώς όχι αλλά πρέπει να γράψεις την εξυπνάδα σου.

Επίσης θα δεχτώ κριτική Όταν μάθεις πώς δουλεύει όλη αυτή η κατάσταση με τις συνδυαστικές πτήσεις  ,οσο έχεις Μαύρα μεσάνυχτα απλά αποπροσανατολίζει στους άλλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...