Προς το περιεχόμενο

motorola xoom 2


inoel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Θελω να ρωτησω κατι.Σκεφτομαι να παρω ενα tablet απο ebaY και εχω καταληξει στο Motorola xoom 2.Ομως θελω να ξερω ελληνικο πληκτρολογιο εχει?¨Η αν δεν εχει μπορει να φορτωθει απο andrid market,ας πουμε?

Ευχαριστω.

και κατι τελευταιο.Αν ξερει καποιος.Το tablet,ειναι για χρηση 7-8 ωρων surfing?(Ειμαι 45 ετων)Τα ματια μας θα την αντεξουν την συνεχη χρηση ή ειναι λιγες οι 10 ιντσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

επανέρχομαι στο θέμα γιατί έχω μπερδευτεί...

 

σε άλλα site βλέπω ότι δέχεται MIcrosd, σε άλλα πως όχι..στο επίσημο της motorola δεν το αναφέρει, ενώ σε άλλο πάλι, λέει ότι τα πρώτα πρώτα δεν είχαν, αλλά μετά το υποστήριζε..

 

το έχει κάποιος? ή το έχει ψάξει? να μου πει για "σίγουρα" ?

 

ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδή το έχω το Xoom 2 3G απαντώ:

 

1) Ναι βάζεις οτι πληκτρολόγιο θες! Συνιστώ το Swiftkey X!

2) Αντέχει 7-8 ωριτσες σερφινγκ, και βασικά η 10αρα για την ώρα ειναι το μεγαλύτερο μέγεθος που απαντάται σε ταμπλετ. Δεν νομίζω να σε προβληματίσει, μιας και πανευκολα κανεις zoom in/out οποτε και κατι να σου φαίνεται μικρο.... Προσωπικά το συνδέω εννιοτε και σε 32αρα TV και το χειριζομαι με ποντικι και πληκτρολογιο.

3) Δεν εχει microSD. Και αν πάρεις το 3G, να ξέρεις οτι παιρνει microSIM.

 

Επίσης αυτές τις μέρες περιμένουμε αναβάθμιση σε ICS, οπότε θα γλυτώσεις και απο το ελεεινο honeycomb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανέρχομαι στο θέμα γιατί έχω μπερδευτεί...

 

σε άλλα site βλέπω ότι δέχεται MIcrosd, σε άλλα πως όχι..στο επίσημο της motorola δεν το αναφέρει, ενώ σε άλλο πάλι, λέει ότι τα πρώτα πρώτα δεν είχαν, αλλά μετά το υποστήριζε..

 

το έχει κάποιος? ή το έχει ψάξει? να μου πει για "σίγουρα" ?

 

ευχαριστώ..

 

Αφού θες κάτι πιο οικονομικό και ποιοτικό γιατί δεν κοιτάς και το Asus Transformer Pad TF300?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρήγγειλα το xoom 2 από Γερμανία, και το περιμένω να έρθει..ελπίζω να μείνω ικανοποιημένος..

 

Άντε καλορίζικο λοιπόν με το καλό να σου έρθει και είμαι σίγουρος ότι θα είσαι 100% ικανοποιημένος από το xoom 2! Από που και πόσο σου κόστισε;

 

Ποιοτικο γιατι;

Υπάρχουν και τα κινέζικα τον 100ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

330 η συσκευή και 15 τα μεταφορικά σύνολο 345.. από ebay.de το παρήγγειλα, νομίζω ότι ο πωλητής είναι κατάστημα..

αρχικά δοκίμασα για xoom1 μεταχειρισμένο, αλλά δεν έκατσε και τελικά είπα να πάρω το xoom2 Καινούριο..

 

από xda μου πρότειναν το xoom1 λόγω ότι "μετετρέπεται" εύκολα σε ged (google experience device) και παίρνει Officially jelly bean αλλά τελικά επειδή και οι διαφορές στο hardware έχουν κάποια σημασία, κατέληξα με το 2..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...