Προς το περιεχόμενο

Nova επίγεια


johnbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δινει το σταρτ-πακ, που σημαινει ελευθερα+παιδικα+φοξ+μουσικα+ειδησεογραφικα+ντοκιμαντερ,

με δωρο το νοβασπορτς1 που φετος ειναι το δευτερο σε ενδιαφερον αθλητικο καναλι αφου τα καλυτερα ματς τα βαζει στο νοβασπορτς2.

Δεν δινει κανενα καναλι σινεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι κι εγώ που είμαι χρόνια συνδρομητής forthnet.Αυτή τη στιγμή έχω το double play economy και δίνω 25 ευρώ το μήνα.Ερωτώ λοιπόν:

1.Μπορώ να πάρω αυτή την προσφορά ή είναι μόνο για νέους συνδρομητές;

2.Αν μπορώ να κάνω το deal,παίρνω όλο αυτό το πακέτο με novasports 1,fox,μουσικά κτλ και επιβαρύνομαι με πάγιο +5 ευρώ το μήνα(30 αντί για 25) και 49 ευρώ το κόστος εξοπλισμού (που φυσικά πληρώνω μόνο μια φορά)έχοντας ως δώρο την εγκατάσταση του στο σπίτι από τεχνικό της nova.Σωστά ή χάνω κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι κι εγώ που είμαι χρόνια συνδρομητής forthnet.Αυτή τη στιγμή έχω το double play economy και δίνω 25 ευρώ το μήνα.Ερωτώ λοιπόν:

1.Μπορώ να πάρω αυτή την προσφορά ή είναι μόνο για νέους συνδρομητές;

2.Αν μπορώ να κάνω το deal,παίρνω όλο αυτό το πακέτο με novasports 1,fox,μουσικά κτλ και επιβαρύνομαι με πάγιο +5 ευρώ το μήνα(30 αντί για 25) και 49 ευρώ το κόστος εξοπλισμού (που φυσικά πληρώνω μόνο μια φορά)έχοντας ως δώρο την εγκατάσταση του στο σπίτι από τεχνικό της nova.Σωστά ή χάνω κάτι;;

1. Φυσικά και μπορείς, αφού όσον αφορά στη Nova θα είσαι νέος συνδρομητής.

2. Σωστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα τα λεει ο φιλος παραπανω , με 5 € παραπανω εχεις ολο αυτο το πακετο...Με την προυποθεση βεβαια να μην εχεις ενεργη αλλη υπηρεσια της νοβα...Εγω δηλ.που ειχα παρει το καλοκαιρι την προσφορα της real news που εδινε 4 μηνες δωρεαν τα επιγεια καναλια,τωρα που θελω να μεταπηδησω στην νεα προσφορα μου το απαγορευουν μιας και εχω ηδη ενεργη συνδεση...

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι κι εγώ που είμαι χρόνια συνδρομητής forthnet.Αυτή τη στιγμή έχω το double play economy και δίνω 25 ευρώ το μήνα.Ερωτώ λοιπόν:

1.Μπορώ να πάρω αυτή την προσφορά ή είναι μόνο για νέους συνδρομητές;

2.Αν μπορώ να κάνω το deal,παίρνω όλο αυτό το πακέτο με novasports 1,fox,μουσικά κτλ και επιβαρύνομαι με πάγιο +5 ευρώ το μήνα(30 αντί για 25) και 49 ευρώ το κόστος εξοπλισμού (που φυσικά πληρώνω μόνο μια φορά)έχοντας ως δώρο την εγκατάσταση του στο σπίτι από τεχνικό της nova.Σωστά ή χάνω κάτι;;

Και ελεγα να γραψω χθες οτι οποιος εχει ηδη το δικο σου πακετο 2play τον συμφερει αρκετα η προσφορα...

Απλα λιγη προσοχη γιατι οσες φορες εχω ρωτησει παντα μου ελεγαν οτι "νεους συνδρομητες" θεωρουν μονο οσους δεν ειχαν ΠΟΤΕ ξανα υπηρεσιες nova....(oχι απλα να μην εχουν ενεργη καποια)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσω οτι αν ειχες στο παρελθον ενεργοποιημενη υπηρεσια νοβα και την εχεις διακοψει για καποιο διαστημα δεν δικαιουσαι την εν λογω προσφορα ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ πήρα τηλέφωνο για την επέκταση του δωρεαν εως 31/12 και μου είπαν ότι δεν ισχυει και ότι η δωρεαν συνδρομή λήγει 04/12 (είχα ξαναπάρει τηλεφωνο για το δωρεαν εξτρα μήνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ πήρα τηλέφωνο για την επέκταση του δωρεαν εως 31/12 και μου είπαν ότι δεν ισχυει και ότι η δωρεαν συνδρομή λήγει 04/12 (είχα ξαναπάρει τηλεφωνο για το δωρεαν εξτρα μήνα)

κι εμενα ετσι μου ειπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...