Προς το περιεχόμενο

Stickaki Internet On the go


Dimitris362

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καρτοκινητη ειναι. εγω προσωπικα που την εχω γι αυτη τη δουλεια μονο 5 ευρω τη φορα βαζω γιατι οπως ειπε και ο φιλος παραπανω ποτε δε ξερεις. μη βρεθουμε προ εκπληξεων. αν ειναι να φανε ας ειναι 5 ευρω μονο. τη δουλεια μου παντως τη κανω

 

vodafone καρτοκινητη σε ipad2 3G jailbroken και iphone με 3G unrestrictor δουλευει full ταχυτητα και μετα τα 20mb

 

αν εχει δοκιμασει καποιος με wind ας ενημερωσει

 

αποσυνδεσα και ξανασυνδεσα το whatsup μεσω huwaei. η ταχυτητα μειωθηκε στα 5kbps (επιπεδα iphone)

επομενως οσο ηταν συνδεδεμενο συνεχως η ταχυτητα δεν επεφτε. επεσε οταν εκανα την αποσυνδεση

επισης κατι αλλο που βρηκα

η wind λεει χρεωνει 1 ευρω ανα 20mb. επομενως δεν εχει απεριοριστο !!!

http://tech.in.gr/co...?aid=1231192772

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αποσυνδεσα και ξανασυνδεσα το whatsup μεσω huwaei. η ταχυτητα μειωθηκε στα 5kbps (επιπεδα iphone)

επομενως οσο ηταν συνδεδεμενο συνεχως η ταχυτητα δεν επεφτε. επεσε οταν εκανα την αποσυνδεση

 

οποτε βρηκαμε τι φταιει...

εγω στο android εκανα αποσυνδεσεις απο την περιαγωγη δεδομενων για να γλυτωσω μπαταρια κυριως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μεχρι στιγμης το μονο που δουλευει με full ταχυτητα download ειναι η vodafone καρτοκινητη

οποτε για οσους θελουν ογκο και ταχυτητα πιστευω ειναι μονοδρομος τη συγκεκριμενη χρονικη περιοδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρτοκινητη ειναι. εγω προσωπικα που την εχω γι αυτη τη δουλεια μονο 5 ευρω τη φορα βαζω γιατι οπως ειπε και ο φιλος παραπανω ποτε δε ξερεις. μη βρεθουμε προ εκπληξεων. αν ειναι να φανε ας ειναι 5 ευρω μονο. τη δουλεια μου παντως τη κανω

 

vodafone καρτοκινητη σε ipad2 3G jailbroken και iphone με 3G unrestrictor δουλευει full ταχυτητα και μετα τα 20mb

 

αν εχει δοκιμασει καποιος με wind ας ενημερωσει

 

αποσυνδεσα και ξανασυνδεσα το whatsup μεσω huwaei. η ταχυτητα μειωθηκε στα 5kbps (επιπεδα iphone)

επομενως οσο ηταν συνδεδεμενο συνεχως η ταχυτητα δεν επεφτε. επεσε οταν εκανα την αποσυνδεση

επισης κατι αλλο που βρηκα

η wind λεει χρεωνει 1 ευρω ανα 20mb. επομενως δεν εχει απεριοριστο !!!

http://tech.in.gr/co...?aid=1231192772

 

Αν ξεπεράσεις τα 20ΜΒ χρήσης μέσα στην ίδια ημέρα, μπορείς να συνεχίσεις με χρέωση ακόμη 1€ για επιπλέον 20ΜΒ στην ίδια ημέρα

 

εδώ τα λέει αναλυτικά http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-daily/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off-topic βεβαια ,αλλα αγγελιες για στικακια εχετε δει πουθενα? γιατι με το προγραμα που εχω στο κινητο (Q ) εχω και δεν θυμαμαι ποσα μβ για ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη βαζεις σιμ που εχει αριθμο vodafone μεσα και δουλευει;

ελπιζω να δουλευει και το zte με voda...

 

ναι αλλα προσεξε μη βαλεις αριθμο με συνδεση - προγραμμα γιατι θα σου ερθει ο ουρανος σφοντυλι.

Μονο καρτοκινητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...