Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι το εχω παρατηρησει,ιδιαιτερα σε TDM οταν σε κανει spawn σε σημειο αριστερα απο τα crates που ειναι στη μεση του δρομου,αν κοιταξω προς τα πανω βουταω ασχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα που το σκέφτομαι και η silk road είναι πολύ μεγάλο map...

Τεσπα το καλύτερο headshot που έχω κάνει είναι στα 593 μέτρα αν θυμάμαι καλά... Αν το σπάσω το ρεκόρ θα το ποστάρω για να ζηλέψεις Χρήστο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ασχολουμαι με sniping class,πρεπει να μου δειξει καποιος αλλιως δεν γινεται.

 

Ασε που το εχω ψιλοπαρατησει το παιχνιδι πλεον,το γυρισα σε skyrim και εξεταστικη (δε θα σπαω τα νευρα μου στο BF) :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες σε ένα σέρβερ metro only. Αν είσαι τυχερός και πέσεις πάνω σε base rape ( ιδιαίτερα αν ρίχνουν οι αμερικανοί ξύλο) παρε sniper και ξεκλειδωσε το στο φουλ( l96 κατά προτίμηση) !!! ΑΠΕΙΡΑ κεφάλια ακάλυπτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα δεν εχω premium και δε νομιζω να παρω,θα πεταξω λεφτα μιας και δεν ξερω να παιζω και ουτε νομιζω οτι θα μαθω και ποτε :Ρ

 

 

εχω ανοιξει μεχρι και το JNG-90 και με βολευει αρκετα σε σχεση με τα προηγουμενα που υπαρχουν αλλα απο σημαδι κλασσικα μηδεν ο χρησταρας οποτε παει απατο(κ εγω γεμιζω deaths) :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο server του Chaboyy για οποιον ενδιαφερεται αλλα πρεπει να εχετε το china rising...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/3812570a-8a60-47f8-aa0a-ff08ad073a39/ChaBoyyHD-Funny-Moments-Youtube-com-User-ChaBoyyHD/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, πάμε και για το premium...

 

3 ωρίτσες...

 

edit: Παρεμπιπτόντως, επειδή το πήρα και για τον brother, ίδιο σπίτι-γραμμή...

 

Αφού το κατεβάσω σε εμένα, μεταφέρεται κανονικά ο φάκελος (DLC) και στο δικό του σύστημα και ενημερώνεται κανονικά?

 

edit2: Yup, χαλαρά γίνεται η μεταφορά.

 

Φάκελος Update.

 

Να διορθώσω το παραπάνω post, μην την πατήσουν κι άλλοι...

 

Δεν γίνεται, δυστυχώς (τουλάχιστον όχι έτσι όπως το δοκίμασα).

 

Ενώ το Origin αναγνωρίζει κανονικά τα κατεβασμένα και δείχνει πως έχουν εγκατασταθεί σωστά, όσες φορές δοκίμασα να το ξεκινήσω από το battlelog, πετούσε μήνυμα πως πρέπει να εγκατασταθεί το αντίστοιχο dlc.

 

Repair Install, check for updates δεν απέδωσε και αναγκάστηκα να απεγκαταστήσω το game, να σβήσω τα πάντα και πλέον να το ξανακατεβάζω όλο από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διορθώσω το παραπάνω post, μην την πατήσουν κι άλλοι...

 

Δεν γίνεται, δυστυχώς (τουλάχιστον όχι έτσι όπως το δοκίμασα).

 

Ενώ το Origin αναγνωρίζει κανονικά τα κατεβασμένα και δείχνει πως έχουν εγκατασταθεί σωστά, όσες φορές δοκίμασα να το ξεκινήσω από το battlelog, πετούσε μήνυμα πως πρέπει να εγκατασταθεί το αντίστοιχο dlc.

 

Repair Install, check for updates δεν απέδωσε και αναγκάστηκα να απεγκαταστήσω το game, να σβήσω τα πάντα και πλέον να το ξανακατεβάζω όλο από την αρχή.

για το θεμα σου,αν το εψαχνες στο youtube ειχα βρει πως γινεται.

Πρεπει να ρυθμισεις κατι στη registry για να δει οτι ειναι περασμενα τα DLC.

ετσι εκανα κ εγω οταν το κατεβασα στο λαπτοπ και μετα το περασα στον σταθερο

 

πχ δες εδω

 

 

 

 

μιας και με επεισε ο πιο πανω :Ρ να ξαναπαιξω λιγακι,περα του οτι δεν καταφερα το sniping ξανα,αποφασισα να βαλω tdm και να δωσω μια ευκαιρια ακομα στις καραμπινες.

Απο την 870MCS ανοιξα εως και την SAIGA12K.

Πλεον δουλεουν οπως πρεπει.

Μεγαλο οπλο ειναι η HAWK 12G. δεν πιστευα ποτε μου οτι θα με βολευε μια pump action τοσο πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειναι μεγαλη βλακεια αυτο που εχουν κανει, στην αρχη δεν το πιστευα ουτε εγω.

Ειχα βρει εναν αλλο τυπα ο οποιος ελεγε σε ποιο DLC αντιστοιχει το καθε Xpack που πρεπει να γραψεις στη registry.

 

Κριμα μια τετοια βλακεια να μην την εχουν διορθωσει ακομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες κανενα tip για τους snipers;;; για πειτε τιποτα γιατι kill δεν περνω με την καμια σε αντιθεση με τον αγαπημενο μου engineer :-)

 

Τίποτα το ιδιαίτερο φίλε... Με τον καιρό θα συνηθίσεις και θα γίνεις πολύ καλύτερος. Εγώ για ένα διάστημα έκανα και πολύ ωραίο quickscope αλλά μετά σταμάτησα κάνα δίμηνο και τώρα το "ξαναμαθαινω" ουσιαστικά...

Τώρα άμα θες οπωσδήποτε συμβουλή, σου προτείνω να ξεκλειδώσεις όλα τα sniper ( αν δεν υο έχεις κάνει ακόμα) και να δοκιμάσεις ποιο σε βολεύει ποιο πολύ. Επίσης πρέπει να δεις και πως θα παίζεις την κλάση του recon. Μπορείς να παίζεις κλασικό sniper δηλαδή να είσαι σε κάποια απόσταση από τους στόχους, μπορείς να παίξεις aggressive sniper δηλαδή να τρέχεις μέσα στην μάχη και να κατεβάζεις κόσμο( πρέπει να ξέρεις quickscope γιατί θα σε ρίχνουν πολύ εύκολα οι άλλοι με τα αυτόματα) και τέλος μπορείς να παίξεις και με carbine ως ένα alternative recon βοηθώντας την ομάδα... Ότι άλλο θες εδώ είμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες κανενα tip για τους snipers;;; για πειτε τιποτα γιατι kill δεν περνω με την καμια σε αντιθεση με τον αγαπημενο μου engineer :-)

άμα μιλάς για bolt-action sniper καλύτερα να παίζεις rush, για να τρως τους αντίπαλους sniper οι οποίοι είναι σταθεροί σε μία θέση. Αν παίξεις ό,τι άλλο mode θα σου είναι λίγο δύσκολο,γιατί θα έχεις κινούμενους στόχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...