Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια για να μην μπερδευεστε....τα 1000 ευρω δεν τα βγαζεις απο to arbitrage..!!Τα βγαζεις απο την μεταφορα bonus που κανεις χρησιμοποιωντας το arbitrage.!!Ειναι απλο για οποιον ξερει απο στοιχημα να το καταλαβει αυτο..!!Βαζεις 100ευρω σου δινουν αλλα 100...σε 4 bookmakers βαζεις 400 εχεις αλλα 400 κτλ κτλ..!!Δεν θα κανετε μεγαλα πονταρισματα...100 με 150 ευρω θα ριχνετε..!!Καντε αφτα που σας ειπα τωρα και θα δειτε ποσα θα βγαλετε με 4 μονο λογαριασμους ΠΡΟΣΟΧΗ.....ΣΤΟΥς ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ BOOKMAKERS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φιλε bama.
Γενικά το Arbitrage έχει μεγάλο ρίσκο και έχουν αλλάξει πολλά κατά καιρούς.
Τα προβλήματα μεταξύ άλλον είναι τα παρακάτω
1)Φυγή εταιριών που βοηθούσαν στο aribtrage
2)Ταχύτητα που πρέπει να κανεις τα πονταρίσματα.
3)Αλλαγή αποδόσεων στο arbitrage..
Το 3 ίσος είναι το σημαντικότερο και θα σου εξηγήσω άμεσα γιατί..
Τους άγονες που μπορεί να έχουν κέρδος τους βλέπεις εσύ.. και Ο μισος ΠΛΑΝΗΤΗΣ ακόμα.. όταν κάποιος φορτώνει το ένα σημείο τότε η εταιρία που το έχει ΡΙΧΝΕΙ την απόδοση..
 
Πάμε 2 παραδείγματα που καλά θα κανεις να τα πάρεις σοβαρά.. για το δικό σου καλο
 
Tahiti - Nigeria.
Over 1.45
Under 3.60
 
Για να έχεις κέρδος (με μπάνκα πχ 500euro) πρέπει να ποντάρεις 356 στο OVER και 144 στο under
Θα πάρεις 516 k 518 αντίστοιχα..
Τι μπορείς να πάθεις όμως
 
1)Μειώσω απόδοσης
Πας και ποντάρεις τα 356 στο over..
και μετά πας να ποντάρεις το under.. και η απόδοση επειδή απλά κάποιος πόνταρε εκεί 1000ευρ γιατί έπαιζε arbitrage και είδε αυτό το mats.. το έριξε η εταιρία στο 3.20... Αυτόματα έχεις ΖΗΜΙΑ τις τάξεως του 1% περίπου. (και μάλιστα πρέπει θεωρητικά εκεί να ποντάρεις άλλο ποσο).
 
2)ΟΡΙΟ
Το ίδιο mats πας k ποντάρεις στην μια τα 356 και στην άλλη πας να ποντάρεις τα υπόλοιπα.. και σου λέει.. συγγνώμη για αυτό το στοίχημα το μέγιστο που μπορείς να ποντάρεις είναι 46 euro!!!! Πρέπει να αρχίσεις να ψάχνεις άλλη εταιρία έστω k με μικρότερο συντελεστή για να μην έχεις ΜΕΓΑΛΗ χασούρα :)

 

 

OXI!!! μην κανεις βιαστικες κινήσεις φιλε μου..

Τι 1000 ευρω καθαρο κερδος λετε...

 

Και δεν θα κατσω να σου λεω αν το REBEL ή ΤΟ σιτε που εχει affiliate ο φιλος ειναι καλητερο.

Θα σου πω απλα οτι το ενα ειναι αυτοματατοποιημενο προγραμμα που τα κανει ουσιαστικα μονο του και το αλλο το ψαχνεις εσυ. Το ενα μειονει σαφος το ΡΙΣΚΟ αλλα και παλι ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΡΙΣΚΟ.

 

Η καβα σου για να παρεις 500€ / ΜΗΝΑ πρεπει να ειναι (πλεων) περιπου 5πλασια.

 

 

Οταν στα ελεγα αυτα προ μηνων εσυ κοροιδευες...φιλε Tech και παρολα αυτα ακομα καθεσε και τα προωθεις στο site σου και λες ανθρωπους να μπουν στον χωρο του rebel για να κερδισεις και εσυ απο τα affiliates. Οταν εχεις βιντεο στο site σου που μεσα σε μια μερα λες οτι κερδιζεις με 200 ευρω 68 και βαλε κ υποστηριζεις κερδη που δεν υπαρχουν πουθενα μετα ποιοςς κοροιδευει ποιον?

 

Ο παραπανω φιλος αυτο που προτεινει δν ειναι ακριβως arbitrage αλλα μια τεχνικη που την κανουν εδω κ αρκετα χρονια για να αυξανεις την μπανκα σου κερδιζοντας απο τα μπονους των εταιριων. Bonus Banging...Δεν ειναι κακη τεχνικη και δουλευει ειναι ασφαλης. Και το 1000αρικο λογικο το βρισκω σαν κερδος. Αλλα για μια φορα σε καθε εταιρια. Μπορεις να το κανεις κ με αλλο ονομα η κατα καιρους να χρησιμοποιεις διαφορα μπονους προς οφελος σου. Δεν ξερω για το συγκεκριμενο αλλα γενικως απο παρομοιες τεχνικες εχω εμπειρια. Αυτο που εχω να πω ειναι οτι υπαρχουν και free αν ψαξει καποιος. Τα 100 ευρω πολλα φανταζουν για κατι τοσο απλο.

 

p.s. Καλο θα ειναι να ψαχνουμε και οχι να κατακρινουμε κατευθειαν οτι παρουσιαζεται. Προ 3 μηνων βγηκες εδω και υποστηριζες το arbitrage σαν τρελος. Τωρα το κατακρινεις σε αλλους, κατακρινεις τα affiliates ενω εσυ στο site σου δν εχεις αφησει banner για banner και παρακαλας για εγγραφες κατω απο σενα. Καλο ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο πρωτα κ μετα να κατακρινουμε τους παντες. Και arbitrage υπαρχει και ζει κ δουλευει μια χαρα και χωρις ρισκο αλλα οταν μετα απο 3 χρονια το μαθεις κ αυτο ξαναεελα με τα affiliates εσυ και καμια 10αρια αλλοι να μας τα μαθετε. Καλησπερα σας.

 

p.s.2. Δεν εχω κατι με κανεναν απλα βρεθηκε ο tech τωρα, και αυτο το να κατακρινουμε κ να θαβουμε χωρις καν να δουμε κατι μελετησουμε, αυτη η ελληνικη περιφανεια, το ελληνικο αλλανθατο..πφφφ φτανει απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν στα ελεγα αυτα προ μηνων εσυ κοροιδευες...φιλε Tech και παρολα αυτα ακομα καθεσε και τα προωθεις στο site σου και λες ανθρωπους να μπουν στον χωρο του rebel για να κερδισεις και εσυ απο τα affiliates. Οταν εχεις βιντεο στο site σου που μεσα σε μια μερα λες οτι κερδιζεις με 200 ευρω 68 και βαλε κ υποστηριζεις κερδη που δεν υπαρχουν πουθενα μετα ποιοςς κοροιδευει ποιον?

 

Ο παραπανω φιλος αυτο που προτεινει δν ειναι ακριβως arbitrage αλλα μια τεχνικη που την κανουν εδω κ αρκετα χρονια για να αυξανεις την μπανκα σου κερδιζοντας απο τα μπονους των εταιριων. Bonus Banging...Δεν ειναι κακη τεχνικη και δουλευει ειναι ασφαλης. Και το 1000αρικο λογικο το βρισκω σαν κερδος. Αλλα για μια φορα σε καθε εταιρια. Μπορεις να το κανεις κ με αλλο ονομα η κατα καιρους να χρησιμοποιεις διαφορα μπονους προς οφελος σου. Δεν ξερω για το συγκεκριμενο αλλα γενικως απο παρομοιες τεχνικες εχω εμπειρια. Αυτο που εχω να πω ειναι οτι υπαρχουν και free αν ψαξει καποιος. Τα 100 ευρω πολλα φανταζουν για κατι τοσο απλο.

 

p.s. Καλο θα ειναι να ψαχνουμε και οχι να κατακρινουμε κατευθειαν οτι παρουσιαζεται. Προ 3 μηνων βγηκες εδω και υποστηριζες το arbitrage σαν τρελος. Τωρα το κατακρινεις σε αλλους, κατακρινεις τα affiliates ενω εσυ στο site σου δν εχεις αφησει banner για banner και παρακαλας για εγγραφες κατω απο σενα. Καλο ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο πρωτα κ μετα να κατακρινουμε τους παντες. Και arbitrage υπαρχει και ζει κ δουλευει μια χαρα και χωρις ρισκο αλλα οταν μετα απο 3 χρονια το μαθεις κ αυτο ξαναεελα με τα affiliates εσυ και καμια 10αρια αλλοι να μας τα μαθετε. Καλησπερα σας.

 

p.s.2. Δεν εχω κατι με κανεναν απλα βρεθηκε ο tech τωρα, και αυτο το να κατακρινουμε κ να θαβουμε χωρις καν να δουμε κατι μελετησουμε, αυτη η ελληνικη περιφανεια, το ελληνικο αλλανθατο..πφφφ φτανει απλα.

 

Μάλιστα.. μάλλον μιλάω με ORK γιατί δεν εξηγείται αλλιώς..
1)Έχω κάτσει να ασχοληθώ προσωπικά με άτομα που είχαν προβλήματα και άπειρες ώρες συζητήσεων και εξηγήσεων στο ΣΚΥΡΕ χωρίς να με νοιάζει φυσικά αν είναι affilate η αν έχει κάποιο πρόγραμμα η όχι.
 
2)Το video αν είδες είναι αρκετά παλιό.. το site μου έχει chat έχει forum και συζητάμε πάντα.. Αν κάποιος είναι γραμμένος ΗΔΗ σε εταιρίες που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ πλέον μπορείς να βγάλεις σαφώς κάποιο μεγάλο ποσο.
 
3)Βλέπω ότι με τον ΦΙΛΟ ΣΟΥ συμφωνείς.. :) Δεν έχω κανένα πρόβλημα να συμφωνείς.. απλά όπως είπε και ένας φίλος ποιο πάνω.. Η ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΝΕ :) Δεν είναι χαζές. Και όλοι έχουν τον παρακάτω ΟΡΟ .. Σε περίπτωση κατάχρησης του BONUS ο πελάτης ΧΑΝΕΙ το BONUS και ΟΤΙ ΚΕΡΔΟΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.
 
4)Αν δεν έχεις εμπειρία όπως λες..  γιατί λες ότι το 1000αρίκο σου φαίνεται ΛΟΓΙΚΟ? :) Όταν εταιρίες δίνουν 50% bonus κάποιες και 100% - 100ευρ δίνουν πλέον 2-3 μονο?
 
5)Με το στοίχημα ασχολούμαι φιλε μου εδώ okay 14 χρονια. Προ 3 μηνών όπως λες έβγαινα και έλεγα για το ARBITRAGE όχι για το Bonus Banging. αν μη τι άλλο το παρόν που λέει ο φίλος είναι OFF TOPIC.
 
6)Προ 3 μηνών ΞΑΝΑΛΕΩ μιλούσα για το ARBITRAGE :) Και ναι σαφώς και μπορεί να υπάρχει κέρδος όχι τόσο μεγάλο όμως. Πριν 3 μήνες υπήρχαν άλλες τιμές πχ για το REBEL κτλ.
 
7)Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα σου με τα banners τις σελίδας μου. Είναι για το stoxiima.. Έχω μια δουλειά και από τις διαφημίσεις βγάζω τα χρήματα για να συντηρώ την σελίδα.. ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΥΤΟ? 
 
8)Φυσικά και υπάρχει arbitrage δεν καταλαβαίνω που λέω ότι δεν υπάρχει.. απλά θέλει μεγάλη προσοχή και όχι να λέμε στον κόσμο ότι θα βγάλει 1000ευρ σε 7 μέρες!!!!!!!!! (όχι πλέον)
 
9)Μου επιτίθεσαι και μου μιλάς στον ενικό και να έρθω σε 3 χρονια???? Ποιον ΚΑΤΕΚΡΙΝΑ ρε? Μια χαρά μυαλό έχω.. και θα σε παρακαλούσα αν χαλιέσαι με κάτι ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ να μου στείλεις αν θέλεις pm και όχι να γραφεις ότι γραφεις επειδή λογικά σου θίξαμε το site σου..
 
ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..
ARBITRAGE ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ!!! :D :D :D
 
Εγώ μπορεί να έχω site με BANNERS όπως λες αλλα δεν λέω σε κανένα.. ΠΑΙΞΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ :)
Τα banners είναι ΕΚΕΙ γιατί έτσι συντηρείται το site.. δεν καταλαβαίνω τι το λες.. Απλά ως κλασσικός ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ κανεις ΑΚΥΡΟΥΣ συσχετισμούς.. Δεν πειράζει... Με άτομα του ΕΠΙΠΕΔΟΥ σου δεν γουστάρω ΚΑΝ να μιλάω.. και αν απαντάω είναι γιατί πέταξες 10000 άσχετα για να με προσβάλεις ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ , ΤΟ SITE ΜΟΥ (ΑΣΧΕΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ) και να λες στον κοσμάκη ότι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.. και να κλείνεις με το ότι ΥΠΑΡΧΕΙ ARBITRAGE και ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ.. ΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΕΓΕΙΣ... 
 
Υγ.. :D :D το τι ξέρω και τι τι δεν αστο σε μένα τσακαλάκι.. δεν είμαι 25 χρόνον παλικαράκι να προσπαθείς να μου την μπεις. ούτε θα κάτσω να αναλωθώ.. 3 μήνες πριν τα πράγματα ήταν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.. τώρα έχουν αλλάξει.. και δεν είναι να λέμε στον κοσμάκη ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ 1000euro ΔΩΡΟ. απλά πράγματα.. αν το ότι θέλω να προσγειώσω κάποιους γιατί με μεγάλα νούμερα ΘΑΜΠΩΝΟΝΤΑΙ και να τους λένε μερικοί .. ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ.. E ΝΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ.. και την επομενη φορα που θα μιλήσεις για κάποιον που δεν ξέρεις η δεν τον ξέρεις okay προσωπικά να προσεχεις τις ekfpraseis pfff και βουτάμε την γλώσσα και ότι νάναϊ.. δεν ξέρεις τι είναι ο άλλος.. δεν ξέρεις τι έχει κάνει .. ΒΟΥΛΩΝΕ!
 
Υγ2. Ειπα οτι ειχα να πω και δεν ασχολουμε κιολα παραπανω... Εγω ειπα για ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ και πολλα παιδια μου εχουν στιλει πμ.. στα 10 περιπου μονο 1 τον ειπα ΓΡΑΨΟΥ γιατι ειδα οτι εχει το κεφαλαιο και τις γνωσεις.. τους 9 τους απετρεπεψα.. Δεν εδωσα ΞΕΝΟ σιτε και ειπα γραφτειτε ολοι.. Ολα δεν κανουν για ολους .. δεν με ενδιαφερει να βγαλω τα  5 ευρω ανα εγγραφη φιλε μου αλλα να προφιλαξω αυτους που βλεπω οτι θα βγουν χαμενοι.
 
Υγ3. ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ... ΚΑτα καιρους να το κανεις με αλλο ονομα... Και οταν ερθει η ωρα της ΤΑΥΤΟΠΟΊΗΣΗΣ? Ποια ΔΙΑΦΟΡΑ μπονους??? Λετε τετοια στον κοσμο να χανει τα λεφτα του... Τι να πω.. 
 
Υγ4. Φανταζομαι εκλεισες την ΔΙΚΙΑ σου σελιδα αφου ειχες ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ το XLS και τωρα εισαι σε αυτην... οκ.. νο problem.. επιδει εσυ με ξερεις καλα και τι δουλεια και βοιθεια εδινα σε ΟΛΟΥΣ ανεξαρτιτα στο σιτε μου στο chat.. ποσο βοιθουσα ΝΕΟΥΣ παικτες... ειναι τουλαχιστο ΝΤΡΟΠΗ να μιλας ετσι..
 
Δεν εχω κατι αλλο να πω... Το σιτε μου ξερεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ειναι σε φαση update. Σιγα σιγα περνιουνται νεα VIDEOS για ΟΛΑ. και ειναι ΔΩΡΕΑΝ για ολους.. Νεο video για ARBITRAGE θα ανεβει και αυτο.. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ μπορει να καταλαβει οτι το VIDEO ειναι παλιο μονο κ μονο απο τις τιμες για το REBEL BETTING.  Και στην τελικη ολοι οσοι ερχονται στο chat μιλανε μαζι μου τους λεω τα ΥΠΕΡ και τα ΚΑΤΑ.. .. ΕΓΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ .. δεν τους στελνω σε ΑΛΛΟ ΣΙΤΕ..
 
Εγω κραταω τα βασικα και ο καθενας πρατει οπως νομιζει
1)Πριν κανετε εγγραφη σε οτιδηποτε Ψαχτειτε με το ΑΤΟΜΟ που το υποστιριζει αυτο.
2)Μην κανετε εγγραφες με 2-3 ονοματα.
3)Μην εχετε τις εταιριες για ΧΑΖΕΣ
4)Αλλο το Arbitrage (δεν το θελουν οι εταιριες αλλα νομιμο στις περισσότερες ) και αλλο η Καταχριση BONUS (Παρανομο για τις περισσότερες εταιριες)
5)ΔΕΝ θα βγαλετε 1000 ευρω με 100!!! Για να βγαλετε απο Arbitrage θελει μεγαλο κεφαλαιο.. Ξερω οτι τα πολλα χρηματα ακουγονται ΠΙΟ δελεαστικα.. αλλα δεν ειναι ετσι... 
6)ΠΡΕΠΕΙ να γνωριζετε απο στοιχημα και ποσο μαλλον απο εταιριες...
 
Και τελος..
Εγω προσοπικα προτιμο να ΜΗΝ παρω οπως λες και εσυ τα 5 ευρω του affiliate και να σωσω εναν... παρα να παρω τα 5ευρω και να ξερω οτι ο αλλος εχασε χρηματα.. αν ημουν τετοιος θα δουλευα για την WORLDVENTURES
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ενα πραγμα που εχει αλλαξει πριν 3 μηνες στις εταιριες.. Τιποτα δεν εχει αλλαξει. Τωρα ξαφνικα λες οτι οι εταιριες μιλανε μεταξυ τους ... αλλο μιλανε και αλλο ειναι αδελφικες σελιδες με ιδιο ιδιοκτητη. Δηλαδη τωρα μεσα σε 3 μηνες οι εταιριες ξαφνικα μιλανε μεταξυ τους και δεν δουλευει το arbitrage? Αστεια πραγματα.. πραγματικα αστεια.

 

Οσο για τις διαφημισεις στην σελιδα σου το εθιξα γιατι εσυ κραζεις affiliates ads αλλων σελιδων οτι ειναι γεματες διαφημισεις κ οχι εγω.. Αυτα που κοροιδευεις αυτα κανεις. Και 5 ευρω απο καθε εγγραφη δεν κερδιζεις.. μην λεμε και οτι θελουμε, 30-50 ευρω + 20-50% απο την χασουρα των χαμενων των affiliates... Να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους.

 

Πολλακις εχω δει και στο φορουμ και στο chat να λες οτι δουλευει το arbitrage και γραψου κλπ ουτε μια φορα δν ειδα να αποτρεπεις καποιον και γιατι αλλωστε να το κανεις..

 

Οτι παιζεις στοιχημα 14 χρονια δεν μου λεει τιποτα απολυτως.. πραγματικα τιποτα! Εσυ και εκατομμυρια αλλοι .. Ειναι προνομιο αυτο? Επισης το στοιχημα ειναι ασχετο με το arbitrage, πραγματικα τελειως ασχετο.

 

Το τι κανεις στο σιτε σου δν με ενδιαφερει, αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι συμπεριφερεσαι με το απολυτο. Η το δικο σου η τιποτε αλλο. Ο παραπανω φιλος πρωτον ουτε τον γνωριζω ουτε γνωριζω το σιτε που προωθει. Δευτερον ειναι μια τεχνικη που δουλευει 100% εδω και χρονια. Αμα θες να σου την πω πες το δεν ειναι κακο. Πες δν το ξερω. Οχι να κατακρινεις κατι αμεσως. Εσυ βγηκες εδω πριν 3 μηνες και μιλησες για arbitrage, σου ειπα οτι τα ποσα που λες στους χρηστες εδω μεσα ειναι εξωφρενικα και δν υπαρχουν πουθενα. Υπαρχουν 10αδες κινδυνοι καποιος να χασει λεφτα, με τους book που προωθουσες, αλλα εσυ επεμενες οτι κανω λαθος εγω και καποιοι αλλοι. Ξαφνικα μετα απο 3 μηνες λες οτι δεν εχει τοσα κερδη. Δεν νομιζω φιλε μου αυτο να θεωρειται επαγγελματισμος οπως αποκαλεις τον εαυτο σου.

 

Παρουσιασε τα πραγματα οπως θες, λεγε οτι θες , αλλα εγω θα λεω την γνωμη μου. Φτανει με τις αυθεντιες.Και ναι υπαρχει arbitrage χωρις ρισκο και χωρις Limit και χωρις κανεναν κινδυνο. Καποτε θα το μαθεις και αυτο.

 

πς η δικια μου σελιδα δεν εκλεισε απλα ειμαι πλεον σε αλλο μεγαλο portal αγγλικο με μια ομαδα επαγγελματιων punters και δεν ειχα ποτε χρονο να ασχοληθω. Αυτα για την πικροχολη επιθεση σου. Ειπαμε πρωτα βουταμε την γλωσσα στο μυαλο και μετα μιλαμε. Και επιτελους μαθε να γραφεις ελληνικα το λεω σαν συμβουλη. Αντε καλημερες αρχοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξη ότι θέλεις. απαντάς σε ότι θέλεις.. αλλα καλά κανεις γιατί έτσι σε έχουν μάθει.
Όπως και να έχει.. Επειδή ξέρω ακριβώς ποιος είσαι δεν θα ασχοληθώ παραπάνω.. θα απαντήσω και σε αυτό το post που έκανες ΓΕΜΑΤΟ ανακρίβειες.. και ότι θέλεις κανεις
 
1)Διάβασε 10 σελίδες που γράφω και λέω ότι θέλει προσοχή και θέλει προσοχή και ότι άρχισε με 9 euro συνδρομή και ΒΛΕΠΕΙΣ αν σε βολεύει. . Αν όχι μην το συνεχίζεις.. καθόμουν έγγραφα σε φίλους που ξέραν λίγα η δεν ξέραν τίποτα και προσπαθούσα να τους βοηθήσω μέχρι φτιάχνοντας λίστα με bookmarkes
 
2)ΜΙΛΑΩ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΓΙΑ ΤΟ BONUS ABUSE.. δεν μπορώ να καταλάβω τι δεν καταλαβαίνεις.. Δες ποτε απαντούσα για τελευταία φορα για το arbitrage.. σε κάθε δεύτερος  post λέω θέλει προσοχή. Αστεία πράγματα λέει.. μάλλον διαβάζεις αλλα και καταλαβαίνεις αλλα .
 
3)Δεν έκραξα κανέναν.. εγώ είπα ότι ΕΓΩ έχω site δεν έστειλα σε κανέναν.. και ΟΧΙ.. δεν κερδίζω 30-50% και 30-50 euro.. αν εσύ βγάζεις τόσα από την rebel μπράβο.. εγώ βγάζω για την ακρίβεια (6.45 - 21%) για την κάθε συνδρομή :D όπως καταλαβαίνεις ότι πως έγραψα ΔΕΝ το έκανα για τα λεφτά αλλα για να βοηθήσω τόσου ανθρώπους που θελουν να γραφτούν.
 
4)Μάλλον δεν βλέπεις καλά τότε. Σε όλους έλεγα ότι όταν έχουν ενδιαφέρον ας το ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ για μια εβδομάδα 9 euro σύμφωνα με αυτά που γραφουν ΟΛΟΙ όχι μονο εγώ.. και έπειτα βλέπουν αν τους κάνει.. 9 euro δεν είναι μεγάλη επένδυση για 1 βδομάδα (που ΗΤΑΝ το rebel.. τώρα πλέον δεν υπάρχει η δοκιμαστική και θα έλεγα ας το δει μονος του σε FREE version)
 
5)Εγώ συμπεριφέρομαι με απόλυτο?? διάβασε τις ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σου σε αυτό το forum.. μονο αυτό.
.) και μου άρεσε πολύ που πριν λίγα post είπες.. δεν ξέρω αυτό το σύστημα.. και τώρα μετά από κάποια posts λες.. Η τεχνική ΔΟΥΛΕΥΕΙ 100% εδώ και ΧΡΟΝΙΑ!!!! (μετά ποιος είναι απόλυτος .. η το δικό σου η το δικό μου e?) φασκεις ,  αντιφάσκεις. A και που είσαι.. ΔΕΝ κατέκρινα.. είπα πράγματα που γνωρίζω για αυτό.. και τα 14 χρονια που παίζω είναι ακριβώς για αυτό.. γιατί ξέρω πως συμπεριφέρονται οι εταιρίες.. ΟΧΙ δεν βγήκα πριν 3 μήνες.. δες τα posts . Και ξαναλέω.. μπερδεύεις το ΑΡΜΠΙ με το BONUS.. καμια σχέση. Δεν προωθώ ΚΑΝΕΝΑΝ book.. μιλούσα ΑΝ είδες και για BOOKS που δεν είχα καν στην σελίδα μου. 
Απότρεψα τον φίλο να κάνει το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ γιατί πολύ απλά έχουν φύγει κάποιες εταιρίες που βοηθούσαν στο ARB και του είπα να ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ μην γραφτεί σε κάποια εταιρία. . Διάβασε καλύτερα τι έγραψα.. από την ΑΡΧΗ του thread (που ξαναλέω ούτε ο topic starter είμαι ούτε τίποτα).
 
 
6) .))) ok οποτε αν θέλει κάποιος παιδιά ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ ΧΩΡΙΣ LIMIT ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ . ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.. Εγώ λέω ότι υπάρχει ρίσκο ΠΑΝΤΟΥ.. FREE MONEY στον φίλο . Εγώ θα σας λέω τις μύγες που υπάρχουν πάντα .
 
 
7)Εγώ πικρόχολη επίθεση :D :D :D Διάβασε τι μου έγραψες και μετά πες μας.. 
 
8)Ποτε μην σχολιάζεις όταν δεν γνωρίζεις... Το γιατί ξέρω και ποσο ξέρω ελληνικά. Δεν ξέρεις τον λόγο. . Και αν ήθελες να μου δόσεις συμβουλή αυτό γίνετε μέσο pm ;) όχι ως και καλά ΧΛΕΥΑΣΜΟΣ προς τον άλλον . Αλλα κατά τα αλλα.. εγώ είμαι πικρόχολος :D.. Και sorry αλλα μερικοί από μας δουλευον... Εγώ ΚΛΕΙΝΩ την αντιπαράθεση μαζί σου ΕΔΩ.. Ο καθένας διαβάζει και τέλος.
 
Επειδή ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ όπως φαίνεται και δεν έχει λογική να διαφωνούμε και να λερώνουμε το thread με αντιπαραθέσεις πλέον.. 
Εγώ λέω τις δικες μου απόψεις και τέλος.. όχι για να έρθω για αντιπαράθεση απλά οποιος μπει να ξέρει τι πιστεύω εγώ για το όλο θέμα. 
 
Για μένα σήμερα αν με ρωτούσε κάποιος..
 
Συμφέρει το arbitrage
1)Aribtrage μπορεί να γίνει αλλα με λιγότερο κέρδος από ότι αναφέρθηκε στις πρώτες σελίδες. Θέλει γνώση μελέτη και προσοχή πριν από το άθλημα αυτό. Καλο θα είναι να ξεκινήσετε με κάποιον που κατέχει κάποια πράγματα.
 
Συμφέρει το Bonus Abuse?
2)Όχι. Οι εταιρίες φυλάνε 2x περισσότερο τους παίκτες που περνούν bonus και ειδικά σε μεγάλα πονταρίσματα έχω δει ότι υπάρχει θέμα
 
Να κάνω δεύτερος  και τρίτο  account για να περνώ bonus?
3)Κάτι τέτοιο δεν συνισταται. Όλες οι εταιρίες ζητάνε ταυτοποίηση. Εκτος αν έχετε πχ κάποιον φίλο με πραγματική διεύθυνση που είναι πρόθυμος να σας δώσει Ταυτότητα και το τηλέφωνο του. Βεβαια θα πρέπει να μην παίζεται με την ΙΔΙΑ IP με το δικό σας λογαριασμό.
 
 
Αυτά από μένα .
 
Υγ.
Dreamer αν θέλεις λεγε γενικά τι θέλεις να γραφεις και μην μου απαντάς εμενα προσωπικά . Επίσης ΑΝ λες ότι όλα τα λες με καλοσύνη και για δικό μου καλο.. το site μου είναι free . Αν όπως λες έχεις τρόπους για κέρδος.. μπορείς να μεταφέρεις την γνώση σου εκεί.
 
Καλή ημερα σε όλους...
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαινει ακρη κλασσικα.. Δεν ασχολουμαι αλλο. Ειμαι 12 χρονια μελος σε αυτο το φορουμ το εχω δει απο την αρχη πως ηταν και απλα εχω κουραστει να βλεπω ατομα με αυθεντια και να πουλανε φουμαρα με μεταξοτες κορδελες.

 

Οσο για ποσο κερδιζεις απο τις εταιριες οπως εγραψα προκαλω ολους να πανε στην 10bet για παραδειγμα και να δουν στο affiliate κομματι ποσα δινει η εταιρια σε τυχον χασουρα των affiliates member. Η 10bet ειναι μια τυχαια απο αυτες που παρακαλας στο σιτε σου με spam να γραφτουν. Για να λεμε τα πραγματα κ με το ονομα τους. Και καλα κανεις στην τελικη απλα μην κοροιδευουμε και τα ατομα που διαβαζουν το φορουμ.

 

Για μενα κλεινει το θεμα εδω ειπα την αποψη μου, ειπες την δικη σου.

 

Α και δν εχεις ιδεα ποιος ειμαι πραγματικα.. πως σου περασε αυτο απο το μυαλο απορω. Α ναι ξεχασα εχεις το χαρισμα της αυθεντιας.. τα ξερεις ολα.. Αντε καλημερες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα για την REBEL BETTING. (Για αυτην δεν λεγαμε) Τα ποσα που γραφεις ειναι λαθος.. και δεν ΣΠΑΜΑΡΩ κανεναν..

Εχω ενα σιτε εγω διαφιμισεις πληρωνω το σιτε και το ποσοστο που μου αναλογει απο τις διαφιμισεις.

Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου ακριβως. Εσενα τι σε κοφτει ακριβος ποσο δινει η καθε εταιρια.. και τελος.. που ξερεις ποσα ατομα ειναι και δεν ειναι. :D στην τελικη τι σε νιαζει το σιτε μου και που κολαει με το ARBITRAGE αυτο?? :D

 

Τελος παντων.. παλι επι προσοπικου βλεπω.. ειπα να το κλεισω.. παλι αναφερεσε σε ΜΕΝΑ και το ΣΙΤΕ μου και οχι στην μεθοδο που λες για τα 1000ευρω.. αυτο τους νιαζει εδω.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 7 μερες κιολας :|

Οι εταιριες ΠΛΕΩΝ εχουν και ατομα που παρακολουθουν τετοια προγράμματα.. και δεν δεχονται μεγαλα πονταρίσματα σε αυτα τα σημεία.

Φιλε μου καλε.  NEWTECH.!!

 

Ολα αυτα που λες υπαρχουν σαν προβληματα και συμφωνω.!!

 

Αυτο που δεν ξερεις μαλλον ειναι οτι υπαρχει και η λυση σε αυτα τα προβληματα.!

 

Π.χ  

Αν εγω ανοιξω 4 λογαριασμους σε 4 διαφορετικους bookmakers απο διαφορετικο υπολογιστη και ip και διαφορετικα ονοματα

 

και το ιδιο το fbi να με παρακολουθει δεν μπορει να κανει τιποτα ουτε να καταλαβει οτι εισαι εσυ που τους εχεις παρει 2.800 μεχρι τωρα απο τα bonus( τοσα εχω παρει εγω)

 

Επιπλεον δεν εχω δει πολλους να παραμυθιαζουνε τον κοσμο και να ειναι support online και να δινουν τηλεφωνο.!!

 

Και επειδη τα λεμε ολα....τα παιδια στο www.sirbo.gr παραδεχοντε οτι το arbitrage εχει πεθανει...πλεον  και ουτε καν ασχολουντε με αυτο....!!

 

Απλα το χρησιμοποιουν σαν εργαλειο στα πονταρισματα για την μεταφορα bonus.!

 

Kαι ναι εχω ανοιξει σε  6 ονοματα λογαριασμους και εχω βγαλει 2.780 ακριβως...δεν παραμυθιαζω κανενα και ουτε εχω τετοια διαθεση...αλλα αν ξερεις οπως λες απο στοιχημα τοσα χρονια...αυτο επρεπε να το ξερεις οτι υπαρχει..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου καλε.  NEWTECH.!!

 

Ολα αυτα που λες υπαρχουν σαν προβληματα και συμφωνω.!!

 

Αυτο που δεν ξερεις μαλλον ειναι οτι υπαρχει και η λυση σε αυτα τα προβληματα.!

 

Π.χ  

Αν εγω ανοιξω 4 λογαριασμους σε 4 διαφορετικους bookmakers απο διαφορετικο υπολογιστη και ip και διαφορετικα ονοματα

 

και το ιδιο το fbi να με παρακολουθει δεν μπορει να κανει τιποτα ουτε να καταλαβει οτι εισαι εσυ που τους εχεις παρει 2.800 μεχρι τωρα απο τα bonus( τοσα εχω παρει εγω)

 

Επιπλεον δεν εχω δει πολλους να παραμυθιαζουνε τον κοσμο και να ειναι support online και να δινουν τηλεφωνο.!!

 

Και επειδη τα λεμε ολα....τα παιδια στο www.sirbo.gr παραδεχοντε οτι το arbitrage εχει πεθανει...πλεον  και ουτε καν ασχολουντε με αυτο....!!

 

Απλα το χρησιμοποιουν σαν εργαλειο στα πονταρισματα για την μεταφορα bonus.!

 

Kαι ναι εχω ανοιξει σε  6 ονοματα λογαριασμους και εχω βγαλει 2.780 ακριβως...δεν παραμυθιαζω κανενα και ουτε εχω τετοια διαθεση...αλλα αν ξερεις οπως λες απο στοιχημα τοσα χρονια...αυτο επρεπε να το ξερεις οτι υπαρχει..!!

 

Εσυ λες οτι το ARBI εχει πεθανει .. ο φιλος πιο πανω οτι ΖΕΙ και ΧΩΡΙΣ ΡΙΣΚΟ.. (σε αυτο θα σας αφισω να τα πειτε οι 2 σας)

Απλα πες μου.. οταν η εταιρια σου ζητήσει ταυτοποίηση.. τι κανεις?.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι υπαρχει..υπαρχει...αλλα οχι σε βαθμο που αξιζει να ασχοληθει καποιος σοβαρα μονο με αυτο..!!Ολοι οι arbers ξερουμε οτι η μια εταιρεια σε περιοριζει στο πονταρισμα η αλλη σου δεχετε το μισο πονταρισμα και σου λεει περιμενε ενα τεταρτο να δουμε αν δεχτουμε και το αλλο μισο και γενικα ολα αυτα που τραβαγαμε για να ειμαστε arbers.!!

 

Ρισκο υπαρχει

 

Σε οτιδηποτε σε αυτον τον πλανητη  περιεχει  χρημα υπαρχει και το ρισκο...σε αλλα πιο πολυ σε αλλα λιγοτερο.!!

 

Το arbitrage δεν θα το χαρακτηριζα υψηλου ρισκου δραστηριοτητα καθως ειναι 3 πραγματακια που αν τα προσεξεις δεν εχεις το παραμικρο προβλημα...( εκτος αν σου πεσει η συνδεση την ωρα του πονταρισματος)

 

Οσο αναφορα για την ταυτοποιηση στους λογαριασμους  αμα σου πω...ειναι σαν να σου δινω τον μισο οδηγο δωρεαν...και εγω τον εχω πληρωσει..!!

 

Διαβασα αυτα που λεει...τα εκανα..ειδα οτι ισχυουν...και μετα μπηκα να γραψω εδω μεσα..!

 

Αν μιλησεις μαζι τους θα δεις οτι τα παιδια εχουν κανει μια επενδυση σε αυτο το κοματι..δηλαδη...εχουν ανοιξει δεκαδες λογαριασμους σε bookmakers και παρατηρουσαν διαφορες κινησεις συμπεριφορες των εταιρειων ωσπου στο τελος τους κλεινανε και τους παιρνανε ολα τα λεφτα που ειχαν μεσα..!

 

Αυτο ομως ειχε σαν αποτελεσμα να τους δωσει την δυνατοτητα να γνωριζουν επακριβως για πιο λογο σε κλεινει ενας book η τι δεν πρεπει να κανεις για να το αποφυγεις αυτο..!!

 

Δυστυχως τα παιδια ολοκληρωσαν πριν 2 μηνες αυτες τις πληροφοριες και πεσανε επανω στον βραχο του ΟΠΑΠ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΝΟΜΟ για το online στοιχημα.!

 

Μετα τις 21 ιουνιου αν δεν αλλαξει κατι ...παει χαμενος ο κοπος πολλων χρονων και αρκετων χρηματων απο την πλευρα τους!

 

Εγω παντως επιμενω και παροτρυνω και δινω και το τηλ μου..οσο προλαβαινουμε ακομα να εχουμε online στοιχημα...να το κανουν ολοι..και ας παρουν και ενα 500ρικο...δεν ειναι καθολου ασχημο στην εποχη που ζουμε.!

 

Υπαρχουν αυτοι την στιγμη που μιλαμε 8 bookmakers στην Ελλαδα που δινουν 100% bonus στην 1 καταθεση εως και 100 ευρω.!!

Αν δεν το κανουν τωρα...δεν θα τα παρουν ποτε αυτα τα χρηματα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι υπαρχει..υπαρχει...αλλα οχι σε βαθμο που αξιζει να ασχοληθει καποιος σοβαρα μονο με αυτο..!!Ολοι οι arbers ξερουμε οτι η μια εταιρεια σε περιοριζει στο πονταρισμα η αλλη σου δεχετε το μισο πονταρισμα και σου λεει περιμενε ενα τεταρτο να δουμε αν δεχτουμε και το αλλο μισο και γενικα ολα αυτα που τραβαγαμε για να ειμαστε arbers.!!

 

Ρισκο υπαρχει

 

Σε οτιδηποτε σε αυτον τον πλανητη  περιεχει  χρημα υπαρχει και το ρισκο...σε αλλα πιο πολυ σε αλλα λιγοτερο.!!

 

Το arbitrage δεν θα το χαρακτηριζα υψηλου ρισκου δραστηριοτητα καθως ειναι 3 πραγματακια που αν τα προσεξεις δεν εχεις το παραμικρο προβλημα...( εκτος αν σου πεσει η συνδεση την ωρα του πονταρισματος)

 

Οσο αναφορα για την ταυτοποιηση στους λογαριασμους  αμα σου πω...ειναι σαν να σου δινω τον μισο οδηγο δωρεαν...και εγω τον εχω πληρωσει..!!

 

Διαβασα αυτα που λεει...τα εκανα..ειδα οτι ισχυουν...και μετα μπηκα να γραψω εδω μεσα..!

 

Αν μιλησεις μαζι τους θα δεις οτι τα παιδια εχουν κανει μια επενδυση σε αυτο το κοματι..δηλαδη...εχουν ανοιξει δεκαδες λογαριασμους σε bookmakers και παρατηρουσαν διαφορες κινησεις συμπεριφορες των εταιρειων ωσπου στο τελος τους κλεινανε και τους παιρνανε ολα τα λεφτα που ειχαν μεσα..!

 

Αυτο ομως ειχε σαν αποτελεσμα να τους δωσει την δυνατοτητα να γνωριζουν επακριβως για πιο λογο σε κλεινει ενας book η τι δεν πρεπει να κανεις για να το αποφυγεις αυτο..!!

 

Δυστυχως τα παιδια ολοκληρωσαν πριν 2 μηνες αυτες τις πληροφοριες και πεσανε επανω στον βραχο του ΟΠΑΠ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΝΟΜΟ για το online στοιχημα.!

 

Μετα τις 21 ιουνιου αν δεν αλλαξει κατι ...παει χαμενος ο κοπος πολλων χρονων και αρκετων χρηματων απο την πλευρα τους!

 

Εγω παντως επιμενω και παροτρυνω και δινω και το τηλ μου..οσο προλαβαινουμε ακομα να εχουμε online στοιχημα...να το κανουν ολοι..και ας παρουν και ενα 500ρικο...δεν ειναι καθολου ασχημο στην εποχη που ζουμε.!

 

Υπαρχουν αυτοι την στιγμη που μιλαμε 8 bookmakers στην Ελλαδα που δινουν 100% bonus στην 1 καταθεση εως και 100 ευρω.!!

Αν δεν το κανουν τωρα...δεν θα τα παρουν ποτε αυτα τα χρηματα..!!

 

Αν λες οτι ΘΕΛΕΙΣ να βοιθισης και απο την στιγμη που λες οτι εχεις βγαλει τα λεφτα.. Δεν θα σε ενδιεφερε αν εχεις πληρωσει τον οδηγο αλλα θα ηθελες να τον μοιραστείς μαζι μας. σωστα?

 

Γιατι το βασικο προβλημα ειναι σε αυτο που ανεφερα :) Στην ταυτοποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες οτι ΘΕΛΕΙΣ να βοιθισης και απο την στιγμη που λες οτι εχεις βγαλει τα λεφτα.. Δεν θα σε ενδιεφερε αν εχεις πληρωσει τον οδηγο αλλα θα ηθελες να τον μοιραστείς μαζι μας. σωστα?

 

Γιατι το βασικο προβλημα ειναι σε αυτο που ανεφερα :) Στην ταυτοποιηση

 

καλά άσε τηλεφωνηθείτε με τον xrhstos 2013 να σου εξηγήσει ότι δεν υπάρχει ούτε στην ταυτοποίηση πρόβλημα διότι ο καθένας εδώ μέσα ξέρει τα μισά ο άλλος τα άλλα μισά κλπ........άμα δεν το κατέχεις το άθλημα ολοκληρωμένα τι να το κάνεις σας είπα και αλλού sirbo μαθαίνεις περνάς μια μια τάξη με κατατακτήριες εξετάσεις και μετά φτάνεις στο επίπεδο και δίνεις πανελλήνιες και περνάς στο πανεπιστήμιο.......άμα ορισμένοι λέτε ότι ασχολείστε με arbitrage και με μεταφορά bonus και μου λέτε για ταυτοποίηση απλά δεν ξέρετε όλα τα κόλπα και καλό θα είναι να τα μάθετε......είσαστε ακόμα ένα σκαλι πιο κάτω από εκεί που πρέπει τι να κάνουμε τώρα.......φυσικά δε μιλάω για αυτούς που ασχολούνται με τζόγο και είναι έτη φωτός πίσω αλλά να έχεις site να κάνεις όλο αυτό το πράγμα και να μου λες για την ταυτοποίηση ε είπαμε θες ακόμα κάτι μαθηματάκια για να φτάσεις στο επιθυμητό επίπεδο.....εξάλλου δεν είναι κακό γηράσκω αεί διδασκόμενος λέγανε οι αρχαίοι δεν είναι λοιπόν κακό να μην παραδεχόμαστε ότι έχουμε κάποια κενά στο όλο θέμα και καλό είναι να μας τα μάθει κάποιος και επειδή και εμένα μου τα μάθανε γιαυτό σας τα λέω μάθετέ τα ολοκληρωμένα διότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας και μετά παραστήστε τους ειδικούς........... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά άσε τηλεφωνηθείτε με τον xrhstos 2013 να σου εξηγήσει ότι δεν υπάρχει ούτε στην ταυτοποίηση πρόβλημα διότι ο καθένας εδώ μέσα ξέρει τα μισά ο άλλος τα άλλα μισά κλπ........άμα δεν το κατέχεις το άθλημα ολοκληρωμένα τι να το κάνεις σας είπα και αλλού sirbo μαθαίνεις περνάς μια μια τάξη με κατατακτήριες εξετάσεις και μετά φτάνεις στο επίπεδο και δίνεις πανελλήνιες και περνάς στο πανεπιστήμιο.......άμα ορισμένοι λέτε ότι ασχολείστε με arbitrage και με μεταφορά bonus και μου λέτε για ταυτοποίηση απλά δεν ξέρετε όλα τα κόλπα και καλό θα είναι να τα μάθετε......είσαστε ακόμα ένα σκαλι πιο κάτω από εκεί που πρέπει τι να κάνουμε τώρα.......φυσικά δε μιλάω για αυτούς που ασχολούνται με τζόγο και είναι έτη φωτός πίσω αλλά να έχεις site να κάνεις όλο αυτό το πράγμα και να μου λες για την ταυτοποίηση ε είπαμε θες ακόμα κάτι μαθηματάκια για να φτάσεις στο επιθυμητό επίπεδο.....εξάλλου δεν είναι κακό γηράσκω αεί διδασκόμενος λέγανε οι αρχαίοι δεν είναι λοιπόν κακό να μην παραδεχόμαστε ότι έχουμε κάποια κενά στο όλο θέμα και καλό είναι να μας τα μάθει κάποιος και επειδή και εμένα μου τα μάθανε γιαυτό σας τα λέω μάθετέ τα ολοκληρωμένα διότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας και μετά παραστήστε τους ειδικούς........... B)

 

μουχαχαχαχα

Οκ φιλε.. αν ειναι ασχολιθειτε με τα bonus.. αφου ρωταω και γινεται εγγραφη απο αλλο χρηστη.. και μου λεει να παρω τηλέφωνο.

Ποτε δεν ειπα οτι τα ξερω ολα.. αλλα να μου λες οτι δεν χριαζεται ταυτοποίηση.. οκ.

Κενα... :D :D :D εινε.. ξερεις τι.. βγαλτε εσεις τα 1000 ευρω σε 5 μερες.. και αφηστε μας στην ημημαθεια..

Οκ ποσταρατε 20 φορές το σιτε σας .. η τελος παντων αυτο που σας εδωσε το ΑΓΙΟ ΦΩΣ.. οκ?

 

Θεωριτκα το FORUM αυτο ειναι για να βοηθαμε τους αλλους.. αν λοιπον ξερεις κατι που δεν ξερουν οι αλλοι.. το λες..

Οχι.. πανε αγωρασε το :) Ειναι ΓΝΩΣΗ οχι ΠΡΟΙΩΝ. αρα γιατι δεν το μοιραζεστε μαζι μας .. ΧΡΗΣΤΕΣ του sirbo?

Οπως και να εχει .. ρωτησα κατι.. τωρα αν θεωρεις οτι θα με προσβαλεις λεγοντας μου οτι ειμαι ημημαθεις.. χλομο.

Στην ερωτηση μου περιμενω απάντηση

 

Οταν η εταιρια σου ζητήσει ταυτοποίηση.. τι κανεις?.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Ειπαμε να βοηθησουμε ναι...!Το να σου δινει καποιος τον τροπο που θα βγαλεις 1000 ευρω στις μερες μας νομιζω ειναι βοηθεια...! Τωρα εσυ μαλλον θες να τα βρεις ολα ετοιμα στο πιατο...τον κοπο και την επενδυση τον αλλον θες να την μαθεις τσαμπα.!! Μηπως θες να το κανουμε και εμεις για σενα....και να περνας καθε 1 και 15 του μηνα να εισπρατεις??? 2)Και εντελως πληροφοριακα και απορω που δεν το ξερεις αφου εχεις και site...υπαρχουν οροι και προυποθεσεις και απαγορευετε η αντιγραφη η αναδημοσιευση και ολα τα σχετικα..απο τον οδηγο!! Τωρα να φαμε και καμια μυνηση για παρτυ σου δεν λεει.! 3)Νομιζω οτι εισαι ασχετος με internet marketing καθως εκει πουλας οτι εχεις ...αλλος πουλαει γνωσεις αλλος πουλαει προιοντα..αλλος πουλαει γραμματοσημα..!!Αν το μοιραστουμε μαζι σου...εγω και οι υπολοιποι γιατι πληρωσαμε τοτε..!!Δεν ξερω πως το εχεις στο μυαλο σου..!! Απο οτι καταλαβαινω ..δεν εχεις τα 100ευρω και θες να μαθεις απεγνωσμενα την απαντηση ε??? Στειλε ενα email στα παιδια και ισως σου απαντησουν σε αυτο που θες.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοπτικα πάντως, δεν υπαρχει κανένας απολυτως τροπος ωστε ενα ατομο να διατηρει πανω απο εναν λογαριασμο σε μια στοιχηματικη εταιρια. Ακομα και μερικες εταιριες που σε αφηνουν θελουν πρωτα να τους ενημερωσεις για τον λογο που επιθυμεις δευτερο (ή ακομα εναν) λογαριασμο. Οποτε η βαση τους σχεδιου σας για κερδη απλα δεν υπαρχει...

 

Eπιπλεον το σχεδιο κατατροπωσης των book που εχουν σκεφτει αυτοι στο sirbo δεν ειναι τραγουδι ή ταινια για να προσβαλλουν τοσο ευκολα τα πνευματικα δικαιωματα, γιατι πολυ απλα το σχεδιο αυτο ειναι αρκετα μεταγενεστερο της υπαρξης των μπονους (γενικοτερα των "ευνοϊκών συνθηκων"κτλπ) οποτε ποσο ευκολα μπορουν να διεκδικήσουν τα πρωτεία; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...