Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

newtech, η ιδέα για το pdf ειναι πολύ καλή, πότε θα το έχουμε?? :-D :-D :-D

 

αφού κάθεσαι και ασχολεισαι θα τα ακούσεις όλα, τι νομίζεις ότι είμαστε συνηθισμένοι σε καλούς σαμαρείτες? :-D

 

στα σοβαρά τώρα, τι εύρος συνολικού πονταρίσματος ανα εβδομάδα θα πρότεινες σε ένα φίλο σου? Είδες, στο βάζω και διακριτικά..

Επίσης, εαν βρεθεί ότι κάνεις arbitrage σε μια εταιρεία, έχει αντίκτυπο στο υπόλοιπο που έχεις στο balance σου? η απλά σου κλείνουν τον λογαριασμό και σου επιστρέφουν το balance?

 

5/7 μερες με 500ευρω στα 5+% ειναι καλα για αρχη.

Απο εκει και περα αν θελει να σου κλισει τον λογαριασμο μια εταιρια (ειτε λογο arb ειτε γιατι ετσι θελει) σου στελνει ΟΛΑ ΛΕΦΤΑ που εχεις και μετα σε κλινει.. κανεις δεν προκειτε να σου φαει λεφτα (οταν παιζεις σε σωστες εταιριες)

Για αυτο πχ στην σελιδα μου αν μπεις εχω αφερεσει μερικες κ ψαχνομαστε γενικα.. ωραια τα bonus και τα fancy γραφικα αλλα η ασφαλεια (και η δικια μας και των χρηματων μας) πανω απο ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μαλλον μπερδεψες τα τοπικ. Εγω ειμαι διαφορετικο ατομο απο το αλλο απο κατω μου. Εγω απλα επειδη εχω ασχοληθει παλαιοτερα αρκετα σοβαρα απλα κατελιξα στο συμπερασμα οτι δν αξιζει και ο λογος γιατι απο το 5% που θα βρεις ΕΑΝ βρεις στο τελος φτανουν στα χερια σου ενα 1-2% οχι οτι δν ειναι κερδη και οχι οτι δν βγηκα κερδισμενος απο το "Αθλημα". :)

 

Εγω ειπα για την Betfair και δν θυμαμαι ποιες αλλες εταιριες ειναι που σου κρατανε προμηθεια επι των κερδων σου! πολυ σοβαρο γιατι απο surebet win μετατρεπετε σε surebet loss! μικρο μεν αλλα loss.

 

Επισης αμα μεταφερεις λεφτα συνεχεια στην moneybookers θα φτασεις το 90ημερο οριο πολυ ευκολα.. και μετα υπαρχουν χρεωσεις. Τελος παντων επειδη απεχω πολυ καιρο απο το θεμα μπορει να εχουν αλλαξει ολα αυτα πλεον ασχολουμε αποκλιστικα με το Trade το οποιο ειναι βεβαια πιο επικερδες αλλα με τεραστια ρισκα :)

 

Συνεχιστε την καλη δουλεια μακαρι να δουλευει θα ασχοληθω κ εγω με καποιο μινι κεφαλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς δεν απαντάμε εδώ μεμονωμένα αλλα προσπαθούμε να ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ τον κόσμο.. η απάντηση ήταν για αυτόν που είπε κάποια πράγματα.. Απλό!

 

Ας πάμε λίγο να δούμε τι έγραψες γιατί μάλλον τα ξέρεις λάθος τα πράγματα

 

1)Αν βρείς 5% , 5% θα πάρεις.. γιατί να είναι 1% η 2%? Όταν έχεις ένα 5% τον 300euro πχ είναι 15euro.

 

2)Δεν θυμάσαι γιατί ΚΑΜΙΑ άλλη εκτος τον ανταλλακτηρίων δεν κρατάει. BETFAIR k BETDAQ.. πρόσεχε όμως.. αφού βάλεις στο σύστημα το ποσοστό που σου παρακρατεί .. ΜΕΤΑ σου βγάζει την απόδοση. Άρα αν σου πει παίξει betfair έχει ΗΔΗ υπολογιστεί το 5% προμήθεια.. Άρα κανένα LOSS!!!

 

3)Στην SKRILL σε 90 μέρες χλομό να φτάσεις 49000. 500euro ανά μέρα σε 90 μέρες είναι 45000!!! Και όχι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΡΕΩΣΕΙΣ.. μιλάς γενικά και αόριστα. Μην ξεχνάς ότι αν κανεις 2000 σε 1 μηνα σε αναβαθμίζουν και σε VIP άρα όχι μονο δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ χρέωση . λαμβάνεις και επιπλέον προνόμια όπως ΚΑΡΤΑ αναλήψεων ΔΩΡΕΑΝ και όλες οι αναλήψεις ΔΩΡΕΑΝ!

 

Μην παραπληροφορούμε τον κόσμο λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα. Καρτα αναληψεων αστο αλλο θεμα καμια σχεση. Και δν λεω οτι να ναι αδερφε. Αυτο για την Betfair δν το γνωριζα οτι το υπολογιζει το προγραμμα απο μονο του.

 

Αρα εσυ μιλας για 500 ευρω στα Arb! Γιατι αν ερθω εγω κ βαλω 10.000 κ θελω να παιξω ειμαι δυσκολα. Οταν για παραδειγμα η Sportingbet σε χρεωνει για παραπανω απο μια αναληψη 5-10 ευρω δν θυμαμαι τωρα αυτα δν ειναι μειον επι του ποσοστου του κερδους σου δηλαδη? Επισης ο υπολογισμος σου ειναι λαθος! κερδη δν θα εχεις ? δν θα τα κανεις αναληψεις? Οποτε μαλλον εισαι ισα ισα στα ορια. Αλλα λεω εγω οτι να ναι. Τελος παντων.

 

Εαν ειναι να καθησουμε να μιλησουμε μπορω να σου αραδιασω 10 λογους που θα σου βγει 1-2% αλλα μαλλον εσυ κανεις Arb με μικρα ποσα οποτε ακομα δν εχεις φτασει εκει.

 

Τελικως δν παραπληροφορω τον κοσμο. Ισα ισα λεω πραγματα για καποιους που θα θελησουν να βαλουν λεφτα. Απλα οταν καποιος καθετε να εξιγησει κατι που αφορα χρηματα κ επενδυσεις χρηματων δν ειναι σωστο απλα να σερβιρεις τα θετικα αλλα τα Αρνητικα! Και απο εκει κ περα ο καθενας επιλεγει εαν του ταιριαζει η οχι.

 

Οπως ειπα δν κανω επιθεση σε εσενα απλα εσυ τα παρουσιαζεις τοσο ροδινα κ προβλεπω κλαματα εδω μεσα. Τους αλλους θελω α προστατευσω να μην χωσουν μεγαλα κεφαλαιο. Οχι οτι θα το χασουν αλλα δν θα βγαζουν οσα αναφερεις.

 

Αυτα τα λιγα ωρα για καμια μπυρα. Have fun! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου.

Ναι υπολογίζει κανονικά την προμήθεια k στην αφαιρεί από την απόδοση άρα όταν σου δίνει arbitrage στην BETFAIR 5% είναι 5%

 

Το arbitrage σου εξασφαλίζει ένα + δεν είναι να ζήσεις με αυτό.. και 10.000 ούτος η άλλος δεν γίνετε γιατί πολύ απλά οι εταιρίες έχουν ένα όριο. Και δεν νομίζω κανεις από δω μέσα να θέλει να ποντάρει 10.000

 

Please.. αράδιασε μου 10 λόγους πολύ με ενδιαφέρουν. Εγώ κάνω arbitrage εδώ k 4 χρονια. Και ποτε δεν είδα ΛΟΓΟ να γίνει το 5% 1%.

 

Παραπληροφορείς.. γιατί όπως k στην προηγουμενη γραμμή λες... το 5% γίνετε 1%.. αλλα δεν σου λέω γιατί.. η .. η betfair κρατάει προμήθεια και το 5% γίνετε 2%.. είδες ότι ΔΕΝ είναι έτσι..

 

Και δεν παρουσίασα ΤΙΠΟΤΕ ρόδινο.. είπα την γνώμη μου αλλα σίγουρα όταν βλέπω ανακρίβειες οφείλω να τις πω. δεν ξέρω γιατί είσαι toto αρνητικός αλλα μέχρι τώρα ούτε έναν λόγο δεν μου είπες γιατί το 5% δεν είναι 1% κτλ..

 

Σου απαντάω σε όλα που μου γραφεις (BF , SKRILL) κτλ.. γιατί μέχρι τώρα όλα ήταν ανακρίβειες! Η skrill όσο κανεις συναλλαγές τόσο μαζεύεις για το VIP επίπεδο. Άρα εσύ έκανες μάλλον arb με μικρά ποσα και δεν έχεις φτάσει καν στο πρώτο VIP επίπεδο.

 

Αν έχεις πράγματα να πεις ναι.. αλλα sorry δεν θα κάθομαι να απαντάω σε όλες τις ανακρίβειες στο finale ούτε ο topic starter είμαι ούτε τίποτα. Απλά αν έχεις καεί μην πας να τα βγάλεις όλα σκάρτα..

 

Και κανεις δεν είπε τρελα λεφτά.. Λίγα λίγα αλλα σίγουρα.. οποιος είναι ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ (με την κακή έννοια) και θέλει σε 1 μέρα να βγάλει 10000 ας πάει σε πυραμίδες :D

 

ΥΓ.

Μόλις πήρα ένα bet.

2weyzqt.jpg

πως ακριβώς το 9.70% θα γίνει 6 ή 5 ή 1?

45 ή 51 € (185 - 315 το επέλεξα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το μεγαλύτερο πρόβλημα στο arbitrage είναι τα όρια. Άλλοι μπούκερς σου λένε τα μέγιστα όρια σε ένα στοίχημα και άλλοι τα αναφέρουν αφού κάνεις submit. Σκέψου να έχεις ποντάρει σε ένα μπούκερ και ο δεύτερος να σου βάλει όρια.

 

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει με rebelbetting και mathbet. Το rebelbetting μου βρίσκει υψηλά arbs κυρίως με marathonbet, η οποία απ' όσο διαβάζω είναι τελείως αναξιόπιστη όσον αφορά τα όρια (φτάνουν και τα... 5 ευρώ). Το mathtab βρίσκει με κάτι άγνωστες (τουλάχιστον για μένα) οι οποίες μου έβαλαν πάλι όριο.

 

Εν τέλη καταλήγω στο συμπέρασμα ότι δεν αξίζει το ρίσκο, το οποίο δεν θα υπήρχε χωρίς τα όρια. Όπως και να έχει Newtech προσωπικά σε ευχαριστώ για την πληροφόριση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το μεγαλύτερο πρόβλημα στο arbitrage είναι τα όρια. Άλλοι μπούκερς σου λένε τα μέγιστα όρια σε ένα στοίχημα και άλλοι τα αναφέρουν αφού κάνεις submit. Σκέψου να έχεις ποντάρει σε ένα μπούκερ και ο δεύτερος να σου βάλει όρια.

 

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει με rebelbetting και mathbet. Το rebelbetting μου βρίσκει υψηλά arbs κυρίως με marathonbet, η οποία απ' όσο διαβάζω είναι τελείως αναξιόπιστη όσον αφορά τα όρια (φτάνουν και τα... 5 ευρώ). Το mathtab βρίσκει με κάτι άγνωστες (τουλάχιστον για μένα) οι οποίες μου έβαλαν πάλι όριο.

 

Εν τέλη καταλήγω στο συμπέρασμα ότι δεν αξίζει το ρίσκο, το οποίο δεν θα υπήρχε χωρίς τα όρια. Όπως και να έχει Newtech προσωπικά σε ευχαριστώ για την πληροφόριση.

Κανενα προβλημα φιλε μου. Αυτο λεω εμπιστες εταιριες ΚΑΙ ΜΟΝΟ! απο την REBEL μπορεις να επιλεξεις.

κατι marathon superlotto και τετοιες ΜΑΚΡΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω φιλε New Tech την εμπειρια μου να μοε βοηθησεις.Εγω επαιξα για πρωτη φορα arbitradge σημερα και επαιξα σοσο -μονπελιε.τοδεινε στο rebel beting 6% και προτεινε να παιξω 15 ευρω στην pinnacle υπερ της σοσο που εδινε 4,54 20 ευρω στην dafabet asiatiko handicap 0.5 υπερ της σοσο που εδινε 1,96 και 70 ευρω υπερ της μονπελιε στην stanjames που εδινε 1,62.Και επαιξα το 1ο επαιξα και το 2ο μεχρι που στο 3ο δε μαφηνε να στοιχηματισω.Τι λες να φταει η εταιρεια η κατι που εκανα εγω λαθος.Σκεψου ολα αυτα εγιναν στη πρωτη μου φορα!Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω φιλε New Tech την εμπειρια μου να μοε βοηθησεις.Εγω επαιξα για πρωτη φορα arbitradge σημερα και επαιξα σοσο -μονπελιε.τοδεινε στο rebel beting 6% και προτεινε να παιξω 15 ευρω στην pinnacle υπερ της σοσο που εδινε 4' date='54 20 ευρω στην dafabet asiatiko handicap 0.5 υπερ της σοσο που εδινε 1,96 και 70 ευρω υπερ της μονπελιε στην stanjames που εδινε 1,62.Και επαιξα το 1ο επαιξα και το 2ο μεχρι που στο 3ο δε μαφηνε να στοιχηματισω.Τι λες να φταει η εταιρεια η κατι που εκανα εγω λαθος.Σκεψου ολα αυτα εγιναν στη πρωτη μου φορα!Ευχαριστω εκ των προτερων.[/quote']

 

Μπορεί να έγινε οτιδήποτε. Δεν σου έβγαλε κάποιο μήνυμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω φιλε New Tech την εμπειρια μου να μοε βοηθησεις.Εγω επαιξα για πρωτη φορα arbitradge σημερα και επαιξα σοσο -μονπελιε.τοδεινε στο rebel beting 6% και προτεινε να παιξω 15 ευρω στην pinnacle υπερ της σοσο που εδινε 4,54 20 ευρω στην dafabet asiatiko handicap 0.5 υπερ της σοσο που εδινε 1,96 και 70 ευρω υπερ της μονπελιε στην stanjames που εδινε 1,62.Και επαιξα το 1ο επαιξα και το 2ο μεχρι που στο 3ο δε μαφηνε να στοιχηματισω.Τι λες να φταει η εταιρεια η κατι που εκανα εγω λαθος.Σκεψου ολα αυτα εγιναν στη πρωτη μου φορα!Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Φιλε δεν καταλαβα τι στοιχημα.. καταρχας το ασιατικο ειναι 2 αποτελεσματα. .. αν θελεις

1)Πες μου το στοιχημα που ηθελες να παιξεις

2)Σε ποια εταιρια δεν σου το πηρε κ τι σου εγραψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)To rebel betting μου εβγαζε 3 σημεια,ειναι αυτα που σου περιεγραψα πιο πανω.Ναι το ασιατικο ειναι 2 αποτελεσματα αλλα για να το κανει αχαστο τα ειχε μπερδεψει λιγο.Το 3ο σημειο ηταν moneyline δηλ 1Χ2 που μουπε να παιξω 2 τη Μονπελιε.Το 1ο σημειο ηταν ξερος 1 στη Σοσο και αντι για X ειχε βαλει 0,5 γκολ handicap υπερ της Σοσο.Αυτο ηταν το αχαστο που ειχε βγαλει το προγραμμα.

 

2)Η Stan James ηταν που μου μπλοκαρε το στοιχημα τα 70 ευρω.Δε μου δεχοταν το στοιχημα και ουτε σε χαμηλοτερο ποσο.Μεχρι που πηρα και τηλεφωνο και μουπε ενας οτι σουχουν βαλει οριο το τμημα trading.Μου εβαλε οριο αφου ειχα παιξει τα πρωτα 2 στοιχηματα.

 

Και θελω να σε ρωτησω φταει το πονταρισμα ετσι οπως τοκανα ή φταει η stan james που εχει τμημα που προσεχει μην της κανουν τo arbitradge.Οι αλλες εταιρειες που εχεις στο homepage της σελιδας ειναι κομπλε δηλ δεν τις νοιαζει να τις κανουν arbitradge;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν ορια πονταρισματος στις εταιριες ,θελει 200 λογαριασμους για να το κανεις αυτο,θελει μεγαλο μπατζετ,θελει πολυ χρονο και βαλε βγαλε χρημα απο τραπεζες ,εχει μικρο κερδος και υπαρχουν μη αξιοπιστες εταιριες που απο στιγμη σε στιγμη μπορεις να χασεις λεφτα....δεν υπαρχει κερδος απο αυτο το betting...παρατηστε τα.......οποιος γουσταρει να ερθει στην ομαδα μας ειναι ευπροσδεχτος..παιζουμε με βαση την στατιστικη και την ασια με μεγαλο ποσοστο επιτυχιας και χαλαρα παντα με μονα αποδεχτα και συστηματακια...η ομαδα μας λεγεται goalnroll sto facebook....καλη συνεχεια σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)To rebel betting μου εβγαζε 3 σημεια,ειναι αυτα που σου περιεγραψα πιο πανω.Ναι το ασιατικο ειναι 2 αποτελεσματα αλλα για να το κανει αχαστο τα ειχε μπερδεψει λιγο.Το 3ο σημειο ηταν moneyline δηλ 1Χ2 που μουπε να παιξω 2 τη Μονπελιε.Το 1ο σημειο ηταν ξερος 1 στη Σοσο και αντι για X ειχε βαλει 0,5 γκολ handicap υπερ της Σοσο.Αυτο ηταν το αχαστο που ειχε βγαλει το προγραμμα.

 

2)Η Stan James ηταν που μου μπλοκαρε το στοιχημα τα 70 ευρω.Δε μου δεχοταν το στοιχημα και ουτε σε χαμηλοτερο ποσο.Μεχρι που πηρα και τηλεφωνο και μουπε ενας οτι σουχουν βαλει οριο το τμημα trading.Μου εβαλε οριο αφου ειχα παιξει τα πρωτα 2 στοιχηματα.

 

Και θελω να σε ρωτησω φταει το πονταρισμα ετσι οπως τοκανα ή φταει η stan james που εχει τμημα που προσεχει μην της κανουν τo arbitradge.Οι αλλες εταιρειες που εχεις στο homepage της σελιδας ειναι κομπλε δηλ δεν τις νοιαζει να τις κανουν arbitradge;

 

Καλησπερα. Η stanjames δεν ειναι καταληλη για ARBITRAGE το εχουμε αναφερει πολλες φορες. Βαζει πολυ ευκολα ωρια και δεν ειναι αξιοπιστη για ARBITRAGE!!! Μονο για 1 στοιχημα (το πρωτο δηλδη) μετα κατα 75% βαζει ορια. (κερδισεις χασεις)

 

 

 

Μακρυα απο την STAN...

 

Το αυτο

 

υπαρχουν ορια πονταρισματος στις εταιριες ,θελει 200 λογαριασμους για να το κανεις αυτο,θελει μεγαλο μπατζετ,θελει πολυ χρονο και βαλε βγαλε χρημα απο τραπεζες ,εχει μικρο κερδος και υπαρχουν μη αξιοπιστες εταιριες που απο στιγμη σε στιγμη μπορεις να χασεις λεφτα....δεν υπαρχει κερδος απο αυτο το betting...παρατηστε τα.......οποιος γουσταρει να ερθει στην ομαδα μας ειναι ευπροσδεχτος..παιζουμε με βαση την στατιστικη και την ασια με μεγαλο ποσοστο επιτυχιας και χαλαρα παντα με μονα αποδεχτα και συστηματακια...η ομαδα μας λεγεται goalnroll sto facebook....καλη συνεχεια σε ολους

 

Φιλε μου οχι δεν θελει 200 λογαριασμους.

Δεν θελει μεγαλο BUDGET

Δεν θελει χρωνο.. γιατι εισαι ακομα στης τραπεζες ενω μιλαμε πλεων για SKRILL

Εχει καλο κερδος και αν και μερικες φορες οπως γραφεις ΜΙΚΡΟ ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ

Για αυτο καναμε το THREAD για να πουμε ποιες αξιζουν..

ΥΠΑΡΧΕΙ κερδος.. αυτο που λες παρατηστε τα.. ειναι λαθος. Ειναι επένδυση. Μιν λες δεν υπαρχει κερδος απο αυτο το BETTING καθος δεν ειναι betting αλλα betting SYSTEM!!!

Thanx για το AD :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...