Προς το περιεχόμενο

Man of Steel


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και από μένα και καλώς σας βρήκα.Ανυπομονώ για την ταινία όπως όλοι όσοι γράφουν σε αυτό το thread και θα πάω εξαιτίας της πρώτη φορά στο σινεμά μετά από πολλά χρόνια.Άλλωστε το avatar μου και το nickname μου φανερώνουν την αδυναμία μου στον μεγαλύτερο τηλεοπτικό ήρωα που υπήρξε ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 804
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψιλο-καλουλη το trailer, αλλα με χαλασε πολυ η μουσικη... <_<

 

 

 

tumblr_mldjejcHcD1rp0vkjo2_400.gif

 

Μπηκα στο Imdb απλα για να βεβαιωθω οτι ο hans zimmer εχει γραψει την μουσικη για την ταινια. Δεν λεω τιποτα αλλο

Το οτι ειναι ο νολαν στην παραγωγη σημαινει οτι αυτος βαζει ολα τα λεφτα; Στην σκηνοθεσια, φανταζομαι ο λογος του μετραει, αλλα θα μετραει τοσο πολυ ωστε να μην δουμε την παπατα του 2006?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν καταλαβα γιατι εφαγε κραξιμο του 2006.εμενα μου αρεσε,νταξει δεν ηταν και κορυφη αλλα βλεποταν ευχαριστα.

 

για τη νεα εχω μεγαλες ελπιδες. το αστειο ειναι οτι ποτε δεν μου πολυαρεσε ο superman παντοτε προς batman πηγαινα αλλα μετα απο τη τελευταια τριλογια που δεν μου εκατσε καθολου (ευτυχώς υπηρχε το arkham

για παρηγοριά)νομιζω θα το γυρισω σε super :P .αρκει να λεει η ταινια βεβαια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ειναι ο νολαν στην παραγωγη σημαινει οτι αυτος βαζει ολα τα λεφτα; Στην σκηνοθεσια, φανταζομαι ο λογος του μετραει, αλλα θα μετραει τοσο πολυ ωστε να μην δουμε την παπατα του 2006?

 

Οχι ολα, το ενα απ τα 3 studio της παραγωγής είναι του Νολαν. Για το σκηνοθετικό κομμάτι δε νομίζω να επενέβη στη δουλειά του Snyder, άλλωστε δεν είναι απαραίτητα και καλύτερος του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μένα μου άρεσε του 2006, αλλά το φετινό αναμένεται επικό imho...

 

Indeed φαινεται να ειναι αψογο... Αλλα κατσε να δεις κραξιμο που θα πεσει αμα εχει τιποτα ψεγαδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περιμένω πως και πως. μακάρι να είναι τέλειο ,αν και είμαι τόσο πορωμένος με superman που ακόμα και το smallville έβλεπα. όχι πάντα βέβαια γιατί ήταν εξαιρετικώς τραγικό. αλλά από τις ταινίες και τις μαλακιούλες κατάπινα και όλα τα κενά απλά και μόνο να βλέπω αυτήν τη μπλέ στολή σε δράση. επομένως για μένα φυσικώς το 3d είναι ''πρέπει'' αν και ψιλοφοβάμαι μήπως δεν παρακολουθήσω πολύ την υπόθεση . όποιος έχει δει 3d στον κινηματογράφο παρακαλώ τις συμβουλές του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ολα, το ενα απ τα 3 studio της παραγωγής είναι του Νολαν. Για το σκηνοθετικό κομμάτι δε νομίζω να επενέβη στη δουλειά του Snyder, άλλωστε δεν είναι απαραίτητα και καλύτερος του...

 

τοτε γιατι λεμε ολοι: in nolan we trust?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...