Προς το περιεχόμενο

Blu Ray LG BP420(smart TV) 59,25€


stenlibi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν λέει smart tv εννοεί ότι μπορούμε να μπαίνουμε στο Ίντερνετ και αν ναι ασύρματα;

 

Καλά' date=' μη περιμένεις να έχεις κανονικό pc. Απλός θα έχεις πρόσβαση μέσο εφαρμογών σε διάφορα site, όπως youtube, facebook, Twitter κλπ.

 

@ polisv giannis123 vasman15 ευχαριστώ και εγώ για τα καλά σας λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως έχει δικό του browswer για πρόσβαση στο internet???

Πάντως μεγάλη έλλειψη η απουσία ασύρματης σύνδεσης, γιατί πρέπει ή να αγοράσεις το wifi dongle ή να το έχεις δίπλα στο router! Για τα λεφτά του πάντως είναι super...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως έχει δικό του browswer για πρόσβαση στο internet???

Πάντως μεγάλη έλλειψη η απουσία ασύρματης σύνδεσης' date=' γιατί πρέπει ή να αγοράσεις το wifi dongle ή να το έχεις δίπλα στο router! Για τα λεφτά του πάντως είναι super...[/quote']

 

Από κάτι βίντεο που υπάρχουν στο youtube δεν είδα να έχει browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα σήμερα. Το ήθελα και για αναπαραγωγή αρχείων βίντεο, αλλα οι υπότιτλοι του είναι για κλάματα. Γραμματοσειρά κονσόλας, τεραστια, χωρίς να διαχωρίζουν απο λευκό φόντο...και δε μπορείς να αλλάξεις τίποτα απο αυτά!!! Άθλιο... Το τελευταίο firmware δεν βελτιωσε τιποτα σε αυτον τον τομέα.

 

Τα υπολοιπα για εμένα είναι δευτερευοντα και δεν τα δοκίμασα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα σήμερα. Το ήθελα και για αναπαραγωγή αρχείων βίντεο, αλλα οι υπότιτλοι του είναι για κλάματα. Γραμματοσειρά κονσόλας, τεραστια, χωρίς να διαχωρίζουν απο λευκό φόντο...και δε μπορείς να αλλάξεις τίποτα απο αυτά!!! Άθλιο... Το τελευταίο firmware δεν βελτιωσε τιποτα σε αυτον τον τομέα.

 

Τα υπολοιπα για εμένα είναι δευτερευοντα και δεν τα δοκίμασα ακόμα.

 

Άθλιο επειδή δεν παίζει σωστά αρχεία τύπου avi,mp4 ? Εδώ δεν το κάνουν αυτό Blu Ray των 200+ ευρώ,θα το κάνει το basic Blu Ray ? Μάλλον media player έπρεπε να πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....είχα μια κρυφη ελπίδα. Πάντως έχει χειρότερο player και απο τον ενσωματωμένο της τηλεορασης (LG LV4500). Τεχνικά θα μπορούσαν να το φτάσουν τουλάχιστον εκει γιατί τρέχουν το ίδιο λειτουργικό. Μαρκετίστικες επιλογές, καθαρά....

 

Τουλάχιστον παιζει κανονικά τους ελληνικους υποτιτλους σε ξεχωριστό αρχείο, έτσι δεν είναι?

 

Από ήχο DTS, ολα καλα?

 

Παιζει κανονικα τους υποτιτλους, έχει λειτουργια μαρκαρισματος για να παιζει υποτιτλους που δεν εχουν αναγκαστικα το ιδιο ονομα με το βιντεο, και υποστηρίζει και on the fly αλλαγη κωδικοσελίδας για το γνωστό προβλημα με τα "Κινεζικα". Αλλα η απεικόνιση σκέτη αποτυχία.

 

DTS αποκωδικοποιεί συμφωνα με το εγχειρίδιο και το στέλνει με hdmi στην τηλεοραση. Δεν το εχω δοκιμασει ωστόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρηγγειλα μαζι με το samsung DVD writer για netbook, και μου ηρθε μονο το dvd writer.

 

με αυτα που διαβαζω δεν ξερω αν σταθηκα τυχερος ή άτυχος.

Θα πρεπει να παω στο samsung E6100 που το βρισκω αυτη τη στιγμη στα 134€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μην τρελαίνεσαι.... στην γραμματοσειρά των υποτιτλων είπαμε οτι έχει πρόβλημα. Κι αν ισχύει αυτό που λέει ο Vasilis 07, τότε το ίδιο θα κάνει και το Samsung με την διπλάσια τιμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...